2018 pantolon trendleri

2018 pantolon trendleri

Bahar aylarına yaklaştığımız günlerde moda, kış uykusundan uyanmaya başlıyor. Modanın büyük değişimlere imza atacağı bahar aylarında en büyük değişimi pantolonlarda görmeye başlayacağız. Çeşitli doku ve tasarımda olan 2018 pantolon trendlerini sizler için araştırdık. İşte en trend bayan pantolon modelleri...

2018 pantolon trendleri

EŞOFMAN DETAYLI PANTOLONLAR

Eşofmanların rahatlığı pantolonlara taşınıyor. 2018 trendlerinin arasına giren eşofman tip pantolonlar senenin en gözde parçaları arasında yerini aldı.

2018 pantolon trendleri

ABARTI PAÇA PANTOLONLAR

Mom Jean ve Boyfriend modellerinde de gördüğümüz gibi paça kıvırma detayları bu sezon daha da abartılarak ''Abartı Paça'' pantolonları oluşturuyor. Sizler de bu yeni trendi denemek istiyorsanız pantolonunuzun altına dikkat çekici bir ayakkabı ile kombinleyebilisiniz.

2018 pantolon trendleri

KARGO PANTOLONLAR

2017'de oldukça popüler olan Boyfriend pantolonlar yerini 2018'deki en yeni trenlerden biri olan kargo pantolonlara bırakıyor. Bu tarz pantolonlar rahat oluşlarının yanı sıra değişik oluşuyla da bütün gözleri üzerinizde toplayacaktır.

2018 pantolon trendleri

PAPERBAG PANTOLONLAR

2018'de karşımıza çıkan bir trend olan paperbag pantolon modeli, bel detayının kese kağıdını andırması yüzünden bu ismi almıştır. Sofistike ve rahat bir görünüme erişmek isteyenler için bu tarz pantolonlar çok yerinde bir tercih olacaktır.

2018 pantolon trendleri

EKOSELİ PANTOLONLAR

Ekoseli kumaşları okul formaları ve oduncu gömleklerinde sıkça görmeye başladık. Fakat 2018'de işler değişerek pantolonlara da renk kazandırıyor. Ekose detaylarına sahip olan pantolonlar sayesinde spor ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

2018 pantolon trendleri

KOYU RENK KOT PANTOLONLAR

Son yılların açık renk kot trendini geride bırakarak koyu renklerin hakim olduğu kot pantolonlara geçiş yapıyoruz. İnce gösterme avantajının da bulunduğu koyu renk kot trendi, kolay kombinlenebilmesi nedeniyle de oldukça popüler.

2018 pantolon trendleri
BİZE ULAŞIN