Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

Bu yıl Türk müzik severler göz kamaştırıcı konser etkinlikleriyle dolu bir yaz mevsimi geçirecekler.

Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

Bu yıl Türk müzik severler göz kamaştırıcı konser etkinlikleriyle dolu bir yaz mevsimi geçirecekler. Yalnızca çok sevilen Türk şarkıcıları ve grupları dinlemekle yetinmeyeceğiz, aynı zamanda daha önce hiç ülkemize ayak basmamış ve yıllardır gelmelerini dört gözle beklediğimiz dünyaca ünlü müzisyenler de sahnenin tozunu attıracaklar.

İşte her müzik severi heyecanlandıracak o etkinlikler:

Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

Efes Pilsen One Love Festival 9

20 HAZİRAN 2010 - santralistanbul
BİLETLER: 50 TL, 33,5 TL

Dans müziğinin dehası Groove Armada ve 2008 MTV Müzik Ödülleri’nde ‘Shut Up And Let Me Go’ ile en iyi parça ödülünü alan The Ting Tings festivalin ağır topları. De La Soul, The Whitest Boy Alive ve Wild Beasts de festivalde sahne alacak diğer gruplar arasında.

Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

Groove Armada

Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

The Cranberries

22 TEMMUZ 2010 - İSTANBUL KÜÇÜKÇİFTLİK PARK
23 TEMMUZ 2010 - ÇEŞME
BİLETLER: 78 TL, 165 TL (sahne önü)

“Zombie”, ”Ridiculous Thoughts”, ”Ode To My Family”, “Linger”, “Animal Instincts” gibi efsane parçalarıyla dünyanın hemen her yerinde milyonlarca kişinin kalbini çalan, müzikleri ve Dolores O’Riordan’ın inanılmaz sesiyle hepimizin ruhunu adeta kendilerine esir eden THE CRANBERRIES, UNILIFE organizasyon tarafından 22 Temmuz ve 23 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek konserlerle Türkiye’deki hayranlarının kalplerini 7 senenin ardından yeniden fethedecek.

Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

U2 360 Tour

6 EYLÜL 2010 - ATATÜRK OLİMPİYAT STADI
BİLETLER: 50 - 550 TL (550 TL'lik biletler tükendi)

Hayranlarının yıllardır dört gözle beklediği, dünyanın en büyük rock grubu U2, 360º Tour kapsamında ilk defa Türkiye’de.

Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

Sonisphere Festival

25 - 26 - 27 HAZİRAN 2010 - İNÖNÜ STADI
BİLETLER: 121 TL

Bundan belki de on yıl önce Sonisphere Festival’de yer alacak isimlerin bir çoğunu tek başına izlemek bile hayallerimizi süslerken, bu yaz hayaller mükemmel anılara dönüşecek. 2008'de hayranları Metallica'yı yalnız bırakmamıştı. Metallica, bu defa da sahnede yalnız değil. Birçok önemli grup ve isim festivalde olacak. Ancak kombine biletlerin bir çoğu tükenmiş durumda ve ağırlıklı olarak günlük biletler kaldı.

Bundan belki de on yıl önce Sonisphere Festival’de yer alacak isimlerin bir çoğunu tek başına izlemek bile hayallerimizi süslerken, bu yaz hayaller mükemmel anılara dönüşecek.

Dünya çapındaki rock festivallerinde görüp iç geçirdiğimiz isimler bu yazı daha önce yaşadığımız tüm yazlardan farklı kılmak için şehrimize akın edecekler.

İşte festivalde sahne alacak sanatçılar....

Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

Metallica

Metallica, sadece rock müziğin değil, dünya müzik piyasasının türler üstü devi, dördüncü defa İstanbul’da.

Bu yaz kimleri dinleyeceğiz?

Rammstein

Alman müziğinin doksanlı yıllardan bu yana uluslar arası arenada en çok ses getiren ismi Rammstein, kariyerlerinde ilk defa ülkemizde sahne alacak.

BİZE ULAŞIN