Justin Bieber kimdir?

Justin Bieber kimdir?

Justin Bieber, Kanadalı (Canada) genç pop şarcısıdır. 1 Mart, 1994'te, Stratford, Ontario’da dünyaya gözlerini açmıştır. Şuan 17 yaşında olmasına rağmen, youtube’a Kidrauhl nick’i ile upload ettiği müzikleriyle 2008 yılında patlama yaşamış ve tüm dünyayı sallamaya başlamıştır.

Justin Bieber kimdir?

Piyasaya çıkarttığı İlk single çalışması “One Time” ile çıkış yakalamış ve bu çıkışını “One Less Lonely Girl” adlı single çalışmasıyla sürdürmüş ve hayran kitlesini arttırmıştır.

Justin Bieber kimdir?

Justin, 2010 yılında “My World 2.0¨ adlı albümü piyasa sürmüştür. Aşağıda Justin’i ünlü eden şarkıları dinleyebilirsiniz…Şu sıralar Selena Gomez ile yaşadığı aşk ile çok gündemde olan Justin’ın önü açık gibi..

Justin Bieber kimdir?

Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı.

Justin Bieber kimdir?

Daha sonraları Braun, Justin Bieber'ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta'da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun'nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış, ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.

Justin Bieber kimdir?

Justin Bieber'ın ilk single'ı One Time oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve One Less Lonely Girl single ile birlikte Kanada Hot 100'de 15'e, Bilboard Hot 100'de ise ilk 20'ye girme başarısı elde etmiştir.

Justin Bieber kimdir?

Bieber'ın ilk albümü "My World" 17 Kasım 2009'da çıkmıştır. Ayrıca 2. devam albümü "My World 2" büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube'da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır.

Justin Bieber kimdir?

2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri'nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri'nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.

BİZE ULAŞIN