Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül

Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül
Gelsinler yüzleşelim!

'Mihliçay Aşıkları' filminin yönetmeni Zafer Ünlü, filmindeki sevişme sahneleri yüzünden çıkan tartışmalara tepki gösterdi. Filmin oyuncuları Devrim Saltoğlu ve Selen Görgüzel ile 'sevişme görüntüleri' yüzünden mahkemelik olan Ünlü, "Dağıtılan görüntüler Görgüzel'in bilgisi doğrultusundadır. Bizim şirket olarak böyle ahlak dışı ve ucuz haber yaptırmaya ihtiyacımız yok. Devrim Saltoğlu ve Selen Görgüzel'i basının gözü önünde yüzleşmeye davet ediyorum" dedi.
Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül
Çüş, ben o kadar görgüsüz müyüm!!!

Demet Akalın, yakın arkadaşı Ece Erken'in cimriliğini ve Seda Sayan'ın cömertliğini ti'ye aldı. Akalın, bir mekan çıkışında park görevlisine bahşiş verirken, 'Süper Star Life' programınına yakalandı. Akalın, daha önce park görevlisiyle bahşiş yüzünden tartışan Erken'e gönderme yaptı: "Çekmeyin, adım Ece gibi cimriye çıkmasın!" Şarkıcı, kardeşine 100 bin TL'lik otomobil hediye ettiği haberini de yalanladı. Oğluna 400 bin TL'lik spor otomobil alan Seda Sayan'ı diline dolayarak "Çüş artık! Ben o kadar görgüsüz müyüm. İkinci el aldım" diye konuştu.
Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül
'Nefes' kesecekler

Ekimde atv'de başlayacak "Nefes" isimli diziyle ekrana dönen Naz Elmas, çello çalan bir sanatçıyı canlandırıyor. Naz Elmas "Nefes"te sadece bir erkeğin değil, dört kişinin birden kalbini fethedecek. Ancak onun duyguları ve aşkının gücü, içindeki intikam ateşini söndürmeye yetemeyecek. Çünkü Elmas, dizide yıllar önce sevgilisi uğruna ailesini terk eden annesinden, üvey babası ve üvey kardeşlerinden intikam almaya çalışan melek yüzlü bir intikam prensesi kimliğine bürünecek.
Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül
Bu pozlarla kendimi tam bir 'kadın' gibi hissettim!

All dergisine seksi pozlar veren oyuncu Özge Özpirinççi, "İmajımın dışına çıktım. Sokakta yanağımdan makas alan teyzeler beğenmeyebilir" dedi ve ekledi: Bu insana kendini 'kadın' gibi hissettiriyor, çok şaşırdım.
Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül
Halis Ağa'dan 17'lik eşe balayı hediyesi

TMSF tarafından tüm malvarlığına el konulan ve kendinden 54 yaş küçük eşi Nazlıcan Toprak ile evliliği uzun süre konuşulan Halis Toprak, balayı için gittiği Fransa'dan döndü. Türk Hava Yolları'nın TK 1816 sefer sayılı tarifeli seferiyle dün akşam saat 21. 10'da Nice'ten İstanbul'a gelen Toprak çiftinin İstanbul Atatürk Havalimanı'nda rahat tavırlar sergiledikleri görüldü. Nazlıcan Toprak'ın gidişinde bileğinde ve parmağında olmayan Ernest marka saat ile pırlanta yüzük dikkat çekti.
Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül
Set işçileri film galasını bastı

"Çıngıraklı Top" filminin galasını ellerinde senetlerle basan dört kişilik set ekibi, iki yıldır işçilik ücretlerini alamadıklarını iddia edip paralarını istedi.
Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül
İlk kez 'düz' bir rolüm var

'Kuşdili' dizisinde Karadenizli kızı, 'Güneşi Gördüm' filminde Kürt bir anneyi oynayan Hande Subaşı, 'Kızsız Adam' videosuyla adından söz ettiren Hayrettin Karaoğuz'la birlikte oynadığı 'Gelecekten Bir Gün' filmindeki rolü için "İlk kez derinliği olmayan; sade, düz, kentli birini oynuyorum" dedi.
Haftanın magazin turu 11 - 18 Eylül
En ünlü çöpçü ben olurdum

Sarp Apak, şöhretin sırf görsel sanatlara ait bir kavram olmadığını savundu: "İnsanlar ünlü bir avukat ya da doktor da olabilir. Annem bana hep 'Sen çöpçü olsan, en ünlü çöpçü olurdun' diyor. Şöhreti büyütmemek gerek!"
BİZE ULAŞIN