Ivana Sert

Ivana Sert

Ivana Sert’in sunucusu olduğu programa Sinem Yıldırım, Verda Penso ve Mert Vidinli konuk oldu. Gecenin 'en büyük şovunu' ise Ivana Sert yaptı. Vidinli bir anlık boşluğun fotoğrafını önce Twitter’a koydu, sonra hemen kaldırdı.

Ivana Sert

Ivana Sert’e ışık vurunca

Ivana Sert, komşusu olduğunu söylediği bir erkekle görüntülendi. W Lounge’de düzenlenen partiye erkek arkadaşıyla birlikte katılan Ivana Sert, patlayan flaşlar üzerine beyefendiden uzaklaşmayı tercih etti. Yanındaki beyin komşusu ve de arkadaşı olduğunu söyleyen ünlü ikoncan, "Ya lütfen yanlış bir anlaşılma olmasın, kendisi benim çok iyi bir arkadaşım ve de komşum" dedi. Beraber geldiği komşusuyla gecenin sonunda yine beraber ayrılan Ivana Sert, arabasına binerken patlayan flaşların da azizliğine uğradı. Patlayan flaşla birlikte iç çamaşırı ortaya çıkan Sert, Sözcü’nün objektifine böyle yakalandı.

Ivana Sert

Türk kadını neresini açacağını bilmiyor

Ivana Sert, Türk kadınlarını dekolte konusunda hem eleştirdi hem de onlara ipuçları verdi.

Ivana Sert

Bir saç boyası firmasının tanıtımı amacıyla başlatılan proje kapsamında Ivana Sert, Kemer İlçesi’nde kadınlarla bir araya geldi. İstanbul, Yalova, Kayseri, KKTC ve İzmir’den sonra Kemer’e gelen İvana Sert, 2012-2013 sonbahar - kış modası hakkında ipuçları verdi. Türk kadınının vücudunu yeterince tanımadığını anlatan Sert, bu nedenle kadınların giydiklerini yakıştıramadığını söyledi.

Ivana Sert

Türk kadınının öncelikle vücudunu tanıması gerektiğini ifade eden Ivana Sert, gittiği yerlerde kadınlara vücut yapılarına göre nereyi ne kadar açmaları, nerelerini gizlemeleri gerektiğini anlattığını belirtti.

Ivana Sert

Bir televizyon kanalında sunduğu moda programında insanlara giyim konusunda bilgiler verdiğini aktaran Ivana Sert, bu sayede bugüne kadar Türk kadınlarının giyim tarzında önemli ölçüde değişiklik yapmayı sağladığını iddia etti.

Ivana Sert
Ivana Sert
BİZE ULAŞIN