Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Abim beni keser

'Muhteşem Yüzyıl'ın 'Şehzade Mehmet'i Gürbey İleri, önceki gece üç kızla Zilly Pera'da eğlendi. Kapıda gazetecileri görünce panik yapan kızlardan biri "Ne olur çekmeyin. Abim fotoğrafımı görürse beni keser!" diye gazetecilere yalvardı.

BÖYLE YAKALANDILAR!

Magazin gündeminden başlıklar

Acun-Şeyma aşkı bitti

Acun Ilıcalı, rızası olmadan hamile kalan, beş yıllık sevgilisi Şeyma Subaşı ile ilişkisini noktaladı. Subaşı, ayrılık iddiasıyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi

ŞEYMA, BEBEK İÇİN ISRARLI
Büyük aşkta sürpriz son! Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yaklaşık beş yıldır birlikte olduğu, ancak ilişki yaşadığını bir türlü doğrulamadığı tasarımcı Şeyma Subaşı ile beraberliğini bitirdi. İddialara göre aşkın sona erme nedeni; Subaşı'nın üç aylık hamile olması ve Ilıcalı'nın muhalefetine rağmen bebeğini doğurma konusunda ısrar etmesi...

KONUŞMADIM, KONUŞMAM
Çifte yakın kaynaklar; ikilinin bebek yüzünden düştükleri fikir ayrılığı nedeniyle bir süredir koptuklarını söyledi. Ayrılık iddiaları üzerine GÜNAYDIN'ın telefonla ulaştığı Subaşı, konu hakkında bugüne kadar konuşmadığını, bundan sonra da açıklama yapmayacağını belirtti.

Magazin gündeminden başlıklar

Çapkınlakta amatör çıktı

Galatasaraylı genç futbolcu Emre Çolak, önceki gece Reina'daydı. Eğlendiği güzelle dışarıya çıkan Çolak, gazetecileri görünce panikledi. Emre'nin bu halleri; "Çapkınlıkta henüz acemi" dedirtti.

Magazin gündeminden başlıklar

Cannes hatırası

Ablasının kontenjanı ile Cannes'a giden Helin Avşar; ünlü oyuncu Bradley Cooper ile poz verdi.

Hülya Avşar'ın Chopard markasının Türkiye yüzü olarak Cannes Film Festivali'ne davet edilmesi; kardeşi Helin Avşar'a yaradı. Helin; Cannes'da gününü gün ediyor. Önceki gün bir davette dünyaca ünlü aktör Bradley Cooper ile karşılaşan Helin Avşar, hatıra pozu çektirmeyi ihmal etmedi. Helin, bu anı da instagram'da paylaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kim bu kadın?

Sevgilisiyle eğlenen Zeynep Beşerler'in mekan çıkışı yanına giden bir kadın gazetecilere çıkıştı: Kim ki bu kadın; onu neden çekiyorsunuz?

Sözlü tacize uğrayan ünlü isimlere bir yenisi eklendi... Güzel oyuncu Zeynep Beşerler, önceki gece başına geleceklerden habersiz sevgilisi Emir İçgören ile eğlence turuna çıktı. Eğlendiği mekandan keyifli bir şekilde çıkan oyuncu, gazetecilerin kendisini görüntülediği sırada yanına gelen bir kadınla neye uğradığını şaşırdı.

'DİZİSİ DE YOK'
Bilinmeyen bir nedenden gazetecilerin Zeynep Beşerler'in fotoğraflarını çekmesine kızan kadın; güzel oyuncu için şunları söyledi: "Kim ki bu kadın? Onu neden çekiyorsunuz? Bir dizide de oynamıyor; filmi de yok vizyonda!"

SAKİNLİĞİNİ KORUDU
Bu sert çıkış karşısında önce yüzü asılan Zeynep Beşerler, ardından durumu toparladı. Gazetecilere "Evet arkadaşlar; beni neden çekiyorsunuz? Ben kimim?" diye espri yapan Beşerler, bu sakin tavrı sayesinde de olası bir tartışmayı önlemiş oldu. Ünlü oyuncu, ardından da hızla kadının yanından uzaklaştı.

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

Magazin gündeminden başlıklar

Gündüz utandı akşam rahatladı

Burcu Esmersoy hafta sonunu, sevgilisi Sami Kiresepi ile birlikte Çeşme'de geçirdi. Gündüz 7800'ün plajında görüntülenen Ersemsoy, fotoğrafının çekildiğini fark edince tedirgin oldu. Bikinili fotoğraflarını gazetelerde görünce çok utandığını söyleyen güzel sunucu, akşam da sevgilisi ile görüntülendi ve "Çok mutluyum. Saklayacak bir şey yok, rahatça gezebiliyoruz" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tam gaz ilişki

Manken Özge Ulusoy ile Hakan Baş aşkı doludizgin sürüyor. Önceki gece Reina çıkışı el ele görüntülenen çift, soruları yanıtsız bıraktı.

Magazin gündeminden başlıklar

Beren'i İstanbul'da bıraktı

Kenan Doğulu geçtiğimiz hafta sonu, Çeşme'nin ünlü eğlence kulüplerinden biri olan Bobou'nun açılışına katıldı. Mekana, ünlü işletmeci Emre Ergani ile birlikte giden Doğulu; sevgilisi Beren Saat'in İstanbul'da kaldığını söyledi.

BİZE ULAŞIN