Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Lady Gaga müziği bırakıyor

Müzik dünyasının ikonik isimlerinden Lady Gaga, sakatlığının ardından müzik kariyerini bırakmayı düşünüyor. Gaga, eskisi gibi sahnede şov yapamayacağı için çok üzgün

Lady Gaga, kısa süre içinde müzik dünyasında popüler olmayı başardı. Bunu, iddialı kıyafetleri ve çok konuşulan sahne şovlarıyla başaran Gaga, geçirdiği sakatlığın ardından müzik dünyasından kopmaya başladı. Konserlerini ve özel performanslarını iptal eden şarkıcı, yakın çevresine müzikten tamamen kopmayı planladığın söylüyormuş.

TOPUKLU YOK
Gaga'nın bir arkadaşı Life and Style dergisine şöyle konuştu: "Onun için müzik; gösteriyle ve dansla içiçe. Sahnede eskiden yaptıklarını yapamamaktan korkuyor. Bundan sonra topuklu ayakkabı giymesi bile yasak. Eskisi gibi dans edemez. Tepki çekmeden müzik piyasasından ayrılmayı planlıyor." Hayranlarının, yokluğunda başka yıldızlarla ilgilenmeye başlaması da Gaga'nın bu düşüncelerinde etkili oldu. Dergi, şu an tekerlekli sandalye kullanmak zorunda olan yıldızın; sağlığını tehlikeye atmayı göze alamayacağı yorumunda bulunuyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Sorular yanıtsız kaldı

Eski başbakanlardan Tansu Çiller, önceki gün eşi Özer Çiller ve aile dostlarıyla birlikte Tarabya'da balık keyfi yaptı. Yaklaşık üç saat kaldığı mekandan çıkarken gazetecileri fark eden Çiller, hemen korumalarına talimat verip görüntü alınmasını engellemek istedi. Gazetecilerin tüm sorularını yanıtsız bırakan Tansu Çiller, eşiyle birlikte evinin yolunu tuttu.

Magazin gündeminden başlıklar

Selena davalık oldu

Son dönemde yıldızı iyice parlayan Selena Gomez'in başı daha önce yaptığı bir anlaşmayla belada. Adrenalina markası; 'Selena Gomez' adı altında çıkardığı parfüm ve güzellik ürünlerinin tanıtımlarında yer almayan şarkıcıya dava açtı.

Magazin gündeminden başlıklar

Miranda ile podyumda

Serdar Ortaç'ın model sevgilisi Chloe Loughan'dan bir ilk! Chloe; 6 Haziran'da Antalya'da gerçekleşecek Dosso Dossi Fashion Show'da Miranda Kerr'le birlikte defileye çıkacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Dokunuyorum kurbağa olmuyor

Hülya Avşar; eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile Pepsi'nin 'Yıldızlı Anlar' kampanyası için bir araya geldi. Kampanyanın basın toplantısında elindeki sihirli değnekle eski eşine dokunan Avşar, esprisiyle güldürdü: "Dokunuyorum dokunuyorum, kurbağaya dönüşmüyor!"

Magazin gündeminden başlıklar

Atiye ilk kez sarışın oldu

Atiye, yeni albümünde yer alan 'Soygun Var' şarkısının klibi için kılıktan kılağa girdi. Ünlü popçu, rol gereği ilk kez sarışın oldu.

Magazin gündeminden başlıklar

Küstüm oynamıyorum

Oyuncu sunucu Esra Sönmezer, tiyatro yapmama kararı aldı! Türkiye'de tiyatroya sanat olarak bakılmadığını söyleyen Sönmezer, "Beni soğuttular. Küstüm artık tiyatroda oynamayacağım" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Müslüm baba ile 'Onurlu Yıllar'

Onur Akın'ın 25'inci sanat yılı için hazırlanan 'Onurlu Yıllar' adlı albümde 28 ünlü isim bir araya geldi. Albümün sürprizi ise; geçen ay hayatını kaybeden Müslüm Gürses'in vefatından önce seslendirdiği 'Asi ve Mavi' isimli şarkı.

BİZE ULAŞIN