Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

  • Salı 29.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

Meryem Uzerli'nin en büyük hayali

Yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Meryem Uzerli, bir dergiye verdiği röportajda hakkında merak edilenleri anlattı.

Oyuncu, üç büyük hayali olduğunu söyledi: "İlki Tarkan'la tanışmak, diğeri bir Walt Disney animasyonunda Kayıp Balık Nemo gibi bir karakteri seslendirmek ve kendime ait maskara markamı piyasaya sürmek."

Uzerli, Tarkan'a duyduğu hayranlığı şu sözlerle anlattı: "Almanya'da Tarkan başka bir şey. Benim genç kızlığım onun şarkılarını dinleyerek geçti ve spiritüel biri olduğunu düşünüyorum. Çok seviyorum Tarkan'ı. Bir klibinde oynamayı çok isterdim."

Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

Aslı Tandoğan: Bir çocuğum daha olsun istiyorum

Aslı Tandoğan, oğlu Atlas doğduktan sonra ara verdiği oyunculuğa dönüş yaptı.

"Git Başımdan" adlı yeni filmi 29 Ekim'de vizyona girecek olan Tandoğan, bir dergiye verdiği röportajda şöyle konuştu:

"Doğum sonrasında uzun süre sadece Atlas'la ilgilendim. O yüzden çok iyi geldi set. Bu arada sağlığımız, hayatımız el verirse bir tane daha çocuğumuz olsun istiyoruz."

Aslı Tandoğan, finansçı Cahit Tan Yeşilada ile geçen yaz evlendi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

Evlilik iddiası

Ceyda Düvenci'nin Bülent Şakrak'a 'Eşim' diye hitap etmesi, gizli evlilik iddiasını gündeme getirdi. Şakrak, "Evlenmedik ama bugün, yarın olabilir" dedi.

AMERİKA'DA NİKAH!

Sanat dünyası bunu konuşuyor! Ceyda Düvenci'nin bir yıldır birlikte olduğu Bülent Şakrak ile Amerika'da gizlice evlendiği iddia ediliyor. Düvenci'nin Instagram'daki tüm paylaşımlarında da Şakrak'tan 'Eşim' diye bahsetmesi bu iddiaları güçlendirdi. GÜNAYDIN, Şakrak'a ulaştı.

BEN DE 'EŞİM' DİYORUM

Oyuncu Şakrak, bu dedikodunun kendisine de ulaştığını söyleyip şöyle konuştu: "Ceyda, uzun süredir bana eşim diyor. Ben de ona öyle hitap ediyorum. Ancak aramızda henüz resmi imza atılmadı. Yine de nikah için her an olabilir diyebilirim. Belki yarın, belki öbür gün hayatlarımızı birleştirebiliriz."

Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

İbrahim Çelikkol'a dudak uçuklatan ücret

Geçen sezon rol aldığı diziden 11. bölümde ayrılıp Amerika'ya giden İbrahim Çelikkol, yeni dizisiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu sezon için anlaşma yaptığı "Düş Tarlası" projesi iptal edilince yapımcıların gözdesi haline gelen yakışıklı oyuncu, Abdullah Oğuz'un Umut Rüzgarları dizisiyle görüştü ve bölüm başı 35 bin TL almayı prensipte kabul etti.

Ancak İbrahim Çelikkol, daha sonra fikrini değiştirip senaryosunu da çok beğendiği Belçim Bilgin'in başrolünü oynadığı "Ya Her Şeyim Ya Hiçim" dizisi için anlaştı. İddiaya göre Çelikkol'a bölüm başına 70 bin TL önerildi.

İbrahim Çelikkol önceki yıl Belçim Bilgin ile, Ömer Faruk Sorak'ın yönettiği Sadece Sen filminde de kamera karşısına geçmişti.

Kaynak: Uçankuş

Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

Zeynep Tokuş ile eşi uçakta kavga etti

Eski oyuncu Zeynep Tokuş, eşi Erdem Yılmaztürk'le iddiaya göre uçakta tartıştı. Yılmaztürk, öfkesini basından çıkardı!..

Bayram tatilini yurt dışında geçiren isimler, önceki gün bir bir yurda döndü. Bu isimlerden biri de eski oyuncu Zeynep Tokuş ile eşi Erdem Yılmaztürk'tü... Dedikodulara göre uçakta tartışan çift, havalimanında da gergindi. Bir hayli de keyifsiz olduğu gözlenen Zeynep Tokuş ile Erdem Yılmaztürk, arka arkaya fotoğraflarının çekilmesinden de rahatsız oldu. Soruları yanıtsız bırakan ikili, sessizce havalimanından ayrılırken Yılmaztürk, öfkesine hakim olamadı.

YÜZLERİ ASIKTI
"Çekmeyin kardeşim, başka işiniz yok mu?" diyerek gazetecilere bağıran Erdem Yılmaztürk'ün bu öfkesi karşısında Zeynep Tokuş'un morali iyice bozuldu.

Kaynak: Takvim

Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

Tolgahan Sayışman hacdan döndü

Hac görevini yerine getirmek için Mekke'ye giden ve 5 dakika arayla ölümden dönen Tolgahan Sayışman, İstanbul'a döndü.

İbadetlerini tamamlayan Sayışman, dönüş yolunda uçakta çektiği fotoğrafı paylaşıp, "Gideceğimiz yer, doğduğumuz andan itibaren zaten belli değil mi? Ne güzel söylemiş Hz. Mevlana; ey İnsan Kaf Dağı kadar yüksekte olsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Üzdüğün kadar üzülürsün" notunu düştü.

Tolgahan Sayışman ve Murat Yıldırım, 2012 yılında birlikte kutsal toprakları ziyaret etmek için umreye gitmişti.

Bu yıl da birlikte hac görevini yerine getirmeye giden iki oyuncu beş dakika arayla Mina'daki faciadan kurtulmuştu.

Şeytan taşlama sonrası Türk kafilesinden ayrılan ikili, bir sokağa girdikten 5 dakika sonra facia meydana gelmişti.

Yüzlerce hacının hayatını kaybettiği olay sonrası yaşanan kargaşa nedeniyle Mekke'ye saatler sonra ulaşabilen ikili, hemen ailelerini arayarak iyi durumda olduklarını söylemişti.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

Demet Akalın 5 valiz kıyafetle döndü

Demet Akalın ve Okan Kurt, bayramı Donatella Versace'nin defilesini izlemek üzere gittikleri İtalya'da geçirdi. Ünlü şarkıcı, Milano'dan 5 valiz dolusu kıyafetle döndü.

Çift, önceki gün Atatürk Havalimanı'nda objektife yansıdı.

Akalın, görüntü alan habercilere "Bakın Okan kendine beş valiz dolusu eşya almış" diye takıldı.

Bu sözlere Kurt'tan şu karşılık geldi: "Demet Hanım, Versace'nin özel davetlisiydi. Ekimdeki konseri için çok sayıda elbise aldık. Fiyatlar buraya göre daha uygun."

Pırlanta yüzükleri dikkat çeken Demet Akalın, "Yeni değil. Okan Bey 5 yıldır yüzük almıyor" dedi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 29 Eylül 2015

Derya Açıkgöz arkadaşını yolda bıraktı

Hadise'nin kız kardeşi Derya Açıkgöz, önceki gece bir erkek arkadaşıyla Nişantaşı'nda yemekteydi.

İkili, baş başa yemeğin ardından Hadise'ya ait VIP araca binerken görüntülendi.

Flaşlar patlayınca paniğe kapılan Açıkgöz, arkadaşını dışarıda bırakıp tek başına oradan ayrıldı.

Kaynak: Hürriyet

BİZE ULAŞIN