Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Adı onda saklı

İzmirli güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki gün soluğu memleketinde aldı. Alaçatı'da objektiflere takılan Atiksoy'un yanında yeni sevgilisi vardı. Güzel oyuncu, sevgilisiyle alışveriş yaparken yakalandı. Gazetecileri görünce panikleyen Yıldız Çağrı Atiksoy, sevgilisinin yanından ayrıldı. Atiksoy, gazetecilere "Evet kendisi sevgilim ama adını neden söyleyeyim?" dedi.

Kaynak: Kahraman Durak / Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

Yüzüne Nur geldi

Oyuncu Nur Fettahoğlu'na işadamı Levent Veziroğlu ile yaşadığı aşk yaradı. Son dönemde yüzünden gülücükler eksik olmayan güzel oyuncu, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Fettahoğlu, neşeli hali ve spor şıklığıyla yine dikkat çekiciydi.

Magazin gündeminden başlıklar

Aşk ve iş bir arada

İşadamı Buğra Toplusoy ile yeni bir aşka yelken açan Ceyda Ateş, önceki gün Cihangir'deydi. Önümüzdeki günlerde dizi ve film projesine başlayacağını söyleyen Ateş, ilişkisi için de "Çok güzel gidiyor" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Bırakın beni bineceğim

Sempatik oyuncu Yeliz Yeşilmen, önceki gün eşi Ali Uğur Akbaş ve kızı Asya ile Akmerkez'de görüntülendi. Oyuncak mağazasına giren Asya, AVM içerisinde bisiklete binmek isteyince olanlar oldu. Bisikletten kalkmayan sevimli Asya'yı annesi Yeşilmen, zor ikna etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Büyük kaptan

1.68'lik Emre Belözoğlu, uzun görünmek için tabanı platform ve değeri bin dolarlık Prada marka ayakkabıları tercih etti.

Futboldaki kariyeri dışında giyim tarzıyla da konuşulan Emre Belözoğlu, önceki gün Nusret'te yemek yedi. Şık giyim tarzıyla dikkat çeken Fenerbahçe'nin kaptanı; özellikle ayakkabılarıyla ilgi odağıydı.

Boyunu uzun göstermek için platform tabanlı ayakkabı giyen Emre Belözoğlu, takım elbisesinde de İtalyan tarzını yansıttı. Bu arada Belözoğlu'nun ayakkabılarının markası Prada ve değeri yaklaşık bin 800 lira!

Kaynak: Aydın Hamza / Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

İstanbul rehberi oldu

Alman oyuncu Meryem Uzerli, artık tam bir İstanbullu oldu! Güzel oyuncu, önceki akşam aşkı Can Ateş'le gecelerdeydi. Kendisini ziyarete gelen Alman arkadaşına İstanbul'u gezdiren Uzerli, her zamanki gibi sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu.

Magazin gündeminden başlıklar

Selülitsavar Tuba

Tuba Ünsal, geçtiğimiz haftalarda çıktığı Mısır tatilinde güzellik sırrı keşfetti. Güzel oyuncu, selülite karşı mucizevi etki gösteren bu sırrını internet sitesinde hayranlarıyla paylaştı. Tuba Ünsal, şu öneride bulundu:

İŞTE ÜNSAL İKSİRİ
"Selülitten kurtulmak için 100. gram kahve çekirdeğini makinede çekin. İçerisine biraz badem yağı ve sandalwood yağı ilave edin. Bu üçlü karışımın ne çok yağlı ne de çok kuru olmamasına dikkat edin. Karışımla haftada 3 kez bacaklarınızı ovalayın."

HAFTADA 3 KEZ UYGULA
Ana maddesi kahve çekirdeği olan karışımla haftada 3 kez banyoda bacaklarını ovalayan Tuba Ünsal, kısa sürede büyük etki gördü. Ünsal, "Bu tavsiyemi uygulayınca çıkan mucizevi sonuca inanamayacaksınız" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Sahada yedek dansözle göbek

Sakatlığını bahane edip değil maça idmana dahi çıkmayan Beşiktaşlı Fernandes, boş vakitlerini gecelerde dansözlerle göbek atarak geçiriyor!

Beşiktaş'ın büyük ümitlerle transfer ettiği Portekizli yıldız Manuel Fernandes; yeşil sahalardan çok eğlence hayatında başarılı çıktı. Sakatlığını bahane ederek Beşiktaş'ın Gençlerbirliği ile oynadığı maçtan önceki idmanına çıkmayan Fernandes, onun yerine eğlenmeyi tercih etti. Manuel Fernandes, önceki gece müdavimi olduğu Nişantaşı Sess Bar'da eğlendi. Geç saatte mekandan çıkan futbolcu, gazetecilere görüntülenmemek için büyük çaba sarf etti.

SABAHA KADAR 'ELLER HAVAYA
'Kara Kartal'ın ünlü futbolcusunun; geçtiğimiz akşam da Nomad's adlı mekanda felekten bir gece çaldığı ortaya çıktı. Yurt dışından gelen arkadaşlarıyla mekana giden Manuel Fernandes, güzel dansözlerle gece boyu karşılıkla göbek attı. Beşiktaş için harcamadığı enerjisini kendi eğlencesi için harcamayı tercih eden Portekizli yıldız; sabahın ilk ışıklarına dek arkadaşlarıyla dans etti. Fernandes'in göbek atarkenki mutluluğu da objektiflere böyle takıldı.

HEMEN KIVIRDI!
Masasına gelen güzel dansözden kendisine oryantal dansı öğretmesini isteyen Manuel Fernandes, kısa sürede belini kıvırmayı başardı. Fernandes, gece boyu bol bol göbek attı.

BİZE ULAŞIN