Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009

  • Perşembe 02.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009
Düğün için özel tarih 07.08.09

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, 7 Ağustos'ta yani 07.08.09'da dünyaevine girecek. Les Ottomans'taki düğün için bu özel tarihi seçen çiftin balayı da Maldivler'de! Düğün organizasyonunu profesyonellere emanet eden çift, 300 kişilik davetiye bastırdı. Dekorasyonda beyaz ve uçuk pembeyi tercih eden ikili, otelin fiks mönülerinden birini seçti. Bergüzar Korel, Hakan Yıldırım imzalı sade bir gelinlik giyecek.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009
Asi güzel sevgilisiyle yakalandı

Rol aldığı Asi dizisinin görüntü yönetmeni Sami Saydan ile aşk yaşayan Tuba Büyüküstün, sevgilisiyle Bodrum'da objektiflere yakalandı. Bir süredir ailesiyle birlikte Bodrum'da bulunan güzel oyuncunun önceki gün çok özel bir misafiri vardı. Tuba Büyüküstün, rol aldığı 'Asi' dizisinin görüntü yönetmeni sevgilisi Sami Saydan ile Bodrum'da buluştu. Gazetecilere yakalanmamak için Kumm Otel'i tercih eden genç çift, yine de objektiflerden kaçamadı. Tuba Büyüküstün ile Sami Saydan, otelin iskelesinde etraftakilerin meraklı bakışlarına aldırmadan samimi tavırlar sergiledi. Sevgilisi tarafından öpücük yağmuruna tutulan Tuba Büyüküstün, kahverengi bikinisiyle kusursuz vücudunu gözler önüne serdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009
Ivana şerit şerit yanacak!

Eşi Yurdal Sert'le birlikte Türkbükü'nde tatil yapan 'İkoncan' Ivana Sert, kendi tasarımı olan bikini ve mayokinilerde yaratıcılık sınırlarını zorluyor. Önceki gün ince şeritlerle bedenini saran kocaman çiçek aplikeli mayokiniyle plaja inen Ivana Hanım, üzerindeki siyah pelerinle dikkat çekti. Ivana Sert, 'şerit şerit yanmasına' neden olacak mayokiniyle çok havalıydı!
Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009
Barışmanın şerefine Fransa tatili

Bir süre işadamı Emir Tamer ile birliktelik yaşayan, ondan aniden ayrılıp, bu kez işletmeci Onur Gülmek ile birlikte olmaya başlayan Demet Akalın aynı hızla eski sevgilisine döndü. Gülmek ile yaptığı Çeşme tatilinden döner dönmez eski sevgilisi Tamer ile Reina’da yemek yiyip barışan Akalın’ın mutluluktan ayakları yere değmiyor. Ayrı kaldıkları dönemde Ceyda Aysal ile flört eden Emir Tamer, Akalın ile önceki gün tatile gitti. İkilinin ayrı ayrı geldikleri havaalanında gizlice Fransa’ya gittikleri konuşuluyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009
Özgü Namal bikinili yakalandı

"Aşk-ı Memnu" dizisinin 'Adnan Bey'i Selçuk Yöntem, Bodrum'da Murat Han'la aşk yaşayan Özgü Namal'la güneşlenirken görüntülendi. Yöntem'in yanındaki Namal, bikinili halde ilk kez görüntülendi. Güzel oyuncu daha sonra beline doladığı beyaz pareosuyla Yöntem'in locasında göbek atmaya başladı. Namal, kıvrak hareketler sergiledikten sonra hanım arkadaşlarıyla denize girip serinledi. Güzel oyuncu, denizden çıkarken tedbiri elden bırakmayarak beyaz havlusuna sarındı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009
Bütün hayatım bebeğe endekslenmiş durumda

Çağla Şikel büyük bir aşkla evlendiği Emre Altuğ'dan bir çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor. Dört aylık hamile Şikel, henüz annelikle ilgili bir fikrinin oluşmadığının altını çiziyor: Annelik nasıl bir şey inanın hiç bilmiyorum ama dört aydır her şeyim bebeğe bağlı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009
Kâinat güzeli okuldan atılıyordu

Safranbolu'da çekilen "Konak"ta rol alan "En genç kâinat güzeli" unvanlı Arnavut güzel Almeda Abazi, "Filmde erotik sahneler var" iddiası yüzünden okulundan kovuluyordu. 2008 Miss Globe birincisi 17 yaşındaki Abazi, filmde erotik sahneler bulunduğu şeklinde dedikodular çıkması üzerine, okuduğu Tarhan Koleji'nde disiplin kuruluna verildi. Abazi, disiplin kuruluna filmle ilgili savunma yaptı ve "6 üniversiteli gencin gerilim hikâyesidir. Filmde kesinlikle sevişme ve öpüşme gibi erotik sahnelerim yer almıyor" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 02/07/2009
Aşk yuvasında işler yolunda!

Gümüşlük'te şirin bir ev kiralayıp, aşklarını dolu dizgin yaşayan Meltem Cumbul ve Kıvanç Tatlıtuğ, birbirlerine olan sevgilerini sık sık öpüşerek gözler önüne seriyor. Her fırsatta koklaşan çift; paparazzilerin kendilerini görüntüleme ihtimalini de hiç umursamıyor.
BİZE ULAŞIN