Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009

  • Çarşamba 02.09.2009
Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009
Eurovision'a katılmak isteyenler gidemiyor

Eurovision tarihi yaklaştıkça şarkıcılar da birer birer yarışma için adaylıklarını ilan ediyor. Ancak TRT, bu isimler yerine hep tahmin edilmeyen kişilere teklif götürüyor. Önceki yıl, Nez, Hande Yener ve Gökhan Özen Eurovision'a katılmak istediğiklerini açıklarken, Mor ve Ötesi'ni Eurovision'a gönderen TRT, geçen yıl da Gülşen ve Murat Boz isimleri gündemdeyken Hadise ile Eurovision'a katılmıştı. Bu yıl Demet Akalın'ın, "Bir bakmışsınız sahnede ben varım. Mayoyla çıkıp yarışırım, kimse de eleştirmez" sözlerinden sonra Burcu Güneş de "İddialı bir tipim. Birinci olurum" dedi. Murat Boz da yarışma gönüllüleri arasında.
Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009
Hala ex aşkının hediye ettiği saati takıyor

Bir süre ünlü rockçı John Mayer'la bir ilişki yaşayan Jennifer Aniston, hala Mayer'ın kendisine hediye ettiği kol saatini takıyor. Rolex marka altın saati ayrıldıkları ilk günlerde çıkaran ancak son zamanlarda yine kullanmaya başlayan Aniston'ın eski sevgilisiyle dost olarak telefonda görüştüğü de söyleniyor.
Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009
Evli kadınlar daha özgür

Üç yıl önce Bodrum'da vurgun yiyerek tekerlekli iskemleye mahkum olan işadamı Ahmet Bayer'den boşanan Sinem Yıldırım, Türkiye'de evli kadınların daha özgür olduğunu iddia etti ve "Bekarlar daha çabuk yaralanıyor. Ben kendimi bildim bileli evliyim ve bir kişiye tüm hücrelerimle bağlı olmayı severim." dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009
Öyle demeyin tövbe tövbe!

İzdivaç programının yeni sunucusu Zuhal Topal ikide iki yaptı! Seyircilerden sürekli gol yiyen Topal, önceki gün de yarışmacı Salih'in "Bu kadın vuracak tekmeyi g..me!" sözleri üzerine şaşakaldı, 'Tövbe' diyebildi.
Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009
Evlilik hazırlığı mı var acaba?

12 yıllık sevgilisi Erdem'in ardından Sedat Doğan'la yeni bir ilişkiye yelken açan Işın Karaca, Cihangir'de mutluluk pozları verdi. Yaklaşık yedi aydır birlikte olançiftin şimdi aynı eve taşındığı ve evlilik hazırlıkları yaptıkları konuşuluyor.
Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009
Atlet rolü ağır geldi

Çekimleri devam eden ve 11 Aralık'ta sinema izleyicisiyle buluşacak olan "Gecenin Kanatları" adlı sinema filminin başrol oyuncularından Murat Ünalmış, aşırı sıcakların da etkisiyle sette fenalaştı. Filmde 400 metre koşucusu olmak için antrenman yapan bir atlet rolünü oynayan Ünalmış'a ilk müdahaleyi, sette hazır bulundurulan sağlık ekipleri yaptı. Oyuncusunun rahatsızlanması üzerine çekimlere bir saat ara veren yönetmen Serdar Akar, sık sık Ünalmış'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı. Beren Saat'in canlandırdığı "Gece" adlı karakterle büyük aşk yaşayan Yusuf'u canlandıran Murat Ünalmış, yaklaşık üç ay boyunca rolünü en iyi şekilde oynayabilmek için bir sporcu disipliniyle çalıştı ve 15 kilo verdi. Mahsun Kırmızıgül'ün proje tasarımı ve Ahmet Küçükkayalı ile birlikte senarist olarak imzası bulunduğu filmde, Yusuf ve Gece'nin aşkını herkes konuşacak.
Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009
Tek başına kahvaltı yapıyor!

Sinema sanatçısı Türkan Şoray ile Cihan Ünal'ın kızı Yağmur Ünal, kahvaltısını önceki gün Bebek Happily Ever After'da yaptı. Bir bayan arkadaşı ile geldiği mekanda kahvaltı siparişi verirken görüntülenen Ünal, oldukça suskun ve gergin gözüküyordu.
Magazin gündeminden başlıklar 02/09/2009
Eser ile Oğuzhan'ın yazdığı filmi çekecek

Yılmaz Erdoğan; BKM Mutfak ekibinden Oğuzhan Koç ve Eser Yener'in yazdığı yeni bir sinema filmi için kolları sıvadı. Yaz boyunca Çeşme'de hem tatil yapıp, hem de senaryo yazan Eser ve Oğuzhan; film senaryoları ile 'hoca'larını ikna etmeyi başardı. Adının ve konusunun sır gibi saklandığı filme önümüzdeki günlerde başlanacak. Tüm BKM Mutfak oyuncularının yer alacağı proje; bir komedi olacak. "BKM'deki tüm çocuklarımıza fırsat vermek istiyoruz" diyen Yılmaz Erdoğan, "Çünkü hepsi kendi hikayelerini yazabilecek yetenekte çocuklar" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN