Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009
Oğlu Kuzey için her gün bir saat yürüyor

Dört aylık hamile olan Çağla Şikel, eşi Emre Altuğ'la her fırsatta Çeşme'de tatil yapıyor. 'İlle de Roman Olsun'un çekimleri biter bitmez Altuğ'la Çiftlikköy'deki yazlıklarında buluşan ünlü manken; önceki gece Alaçatı'da yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz günlerde, erkek bebek beklediğini ve adını Kuzey koyacağını açıklayan Çağla Şikel, "Sağlıklı bir hamilelik yaşamak için her gün bir saat yürüyorum. Doktorumun tavsiyelerine eksiksiz uyuyorum. Güneşe de çok çıkmıyorum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009
Nişanlandılar mı?

BKM Mutfak ekibinin başarılı oyuncularından Büşra Pekin, doğumgününü tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte kutladı. 27 yaşına giren havuçlu anne, pastasının mumlarını alkışlar arasında üfledi. Mega Magazin'in haberine göre; ekip arkadaşlarından Murat Eken'le aşk yaşadığı bilinen Büşra Pekin'le yakışıklı oyuncunun elinde aynı yüzüklerden olduğu dikkatlerden kaçmadı. Pekin ve Eken, yüzüklerin bir anlamı olup olmadığı sorusuna "Öyle söz gibi bişey diye düşünüyorsanız kesinlikle öyle bir anlamı yok. Hoşumuza gittiği için aldık, özel bir anlamı olsa söylerdik." yanıtını verdi.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009
'Canım Ailem'e olgun gelin

Aşkın yaşı yok! 'Canım Ailem' dizisinde, evin büyük çocuğu 'Yiğit'i oynayan 24 yaşındaki Sezgi Mengi, gönlünü Seda Akman'a kaptırdı. Son olarak 'Annem' dizisinde rol alan 31 yaşındaki Akman ile genç sevgilisi Asmalımescit'te bir barda sarmaş dolaş eğlendi. Çıkışta görüntülenen çift, gülümseyerek taksiye binip uzaklaştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009
Genç aşıkların ilk fotoğrafı

Genç oyuncular Özge Özpirinççi ile Engin Altan Düzyatan aşkını ilk görüntüleyen GÜNAYDIN oldu. İlişkilerini basından gizli yaşayan sevgililer, önceki akşam Asmalımescit'te birlikte yemek yedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009
Tuba bir günlük kaçamak yaptı!

‘Asi’ dizisinin yıldızı Tuba Büyüküstün, annesinin Gölköy’deki evinde tatil yapıyor. Pazartesi günü sevgilisi Sami Saydan’ın Bodrum’a gelmesiyle ‘bir günlük aşk kaçamağı’ yapan Tuba; aynı akşam Miam Balıkçısı’nda yemek yedi. Tuba’nın hayranları başlarından aşağı kırmızı güller döktürünce, rahatsız olan Sami Saydan; mekandan erken ayrıldı. İki sevgili ertesi gün Kuum Otel’in plajında güneşlendi. Bodrum’da iki gün kalan Saydan İstanbul’a dönerken, Tuba Büyüküstün de annesinin evinin yolunu tuttu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009
Süreyya'nın teni de yanıyor, sigarası da!

Bronzlaşma sevdası yüzünden saatlerce güneşin altında yatan Süreyya Yalçın, formülünü sır gibi sakladığı ev yapımı güneş yağıyla yanıyor! Sevgilisi Burak Hatipoğlu işleri nedeniyle İstanbul'a geri dönünce; Süreyya artık günlerini iskelede sigarasını tüttürüp, güneşlenerek geçiriyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009
İbrahim Tatlıses vurmuş Seda Sayan savrulmuş!

Sibel Turnagöl'ün 'Keyf-i Sibel' programına konuk olan Seda Sayan, İbrahim Tatlıses'ten 'Yorgun' isimli film için yediği okkalı tokatın hikâyesini anlattı. Televizyongazetesi. com haberine göre söz konusu sahne öncesinde İbrahim Tatlıses'in yönetmen Kaya Ererez ile anlaştığını söyleyen Sayan şöyle konuştu: "Kaşık kadarım. İbrahim tokadı atacak, ben de savrulacağım. Adam bana bir çaktı, ben yere savruldum! O tokadı, ömrüm boyunca unutmam."
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/07/2009
Sosyetede 'ölüm mesajı' davası

İran asıllı İngiliz petrolcü Shery Shahnavaz'ın eski eşi Ceyla Gölcüklü, bir dönem birlikte olduğu işadamı Zeki Tanyeri'nin "Korumalarım bacağına sıkacak" diye tehdit mesajları attığı iddiasıyla dava açtı.
BİZE ULAŞIN