Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009

  • Pazartesi 03.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009
En seksi anne

Çağla Şıkel, eşi Emre Altuğ şu sıralar çekimleri süren ‘Sizi Seviyorum’ adlı sinema filmi nedeniyle İstanbul’da olduğu için Bodrum tatiline yalnız başına devam ediyor. 5.5 aylık hamile olan ünlü manken, Princess Otel’in sahilinde iyice ortaya çıkan karnını gere gere dolaşıyor. Eşi Emre Altuğ’un koyduğu ‘güneşlenme yasağı’na uyan Çağla; vaktini gölgede geçiriyor. Günde en fazla iki saat güneşe çıkmasına izin verilen ünlü manken, sıcaktan bunalınca da denize girmek yerine duş almayı tercin ediyor. Önceki gün arkadaşlarıyla birlikte plaja inen Şıkel, duşun altına girerek serinlemek istedi. Ancak suyun soğuk olması Şıkel’e çığlık attırdı. Şıkel seksi bikinisiyle de dikkatleri üzerine çekti.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009
Aşk dedikodusu Eda'yı kızdırdı

Yedi yıllık sevgilisi Nurettin Hasman ile yollarını ayıran Eda Taşpınar, şimdilerde Çeşme tatiline devam ediyor. Hem tatil yapan hem de sörf dersleri alan Taşpınar, Alaçatı’da mekan açan amcasına da yardım ediyor. Milli sörfçü Bora Kozanoğlu’ndan sörf dersi alan Taşpınar; Kozanoğlu ile aşk yaşadığına dair haberlere ise ateş püskürüyor. Bora Kozanoğlu’nun Zeynep adında bir nişanlısı olduğunu ve ikisini de çok iyi tanıdığını belirten Taşpınar; “Bu tür dedikodulara çok kızıyorum” dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009
Halk plajında el ele kol kola

Yaz sonunda nikah masasına oturacak olan Nejat İşler ve Berrak Tüzanataç Gümüşlük Halk Plajı'nda denizin tadını çıkardı. Denize girmeyi sevmeyen Nejat İşler'i Tüzünataç ikna etti. El ele kol kola yürüyerek birlikte serin sulara kendilerini bırakan sevgililer, etrafa aldırış etmeden çocuklar gibi eğlendi. Çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009
Cilveleşmekte sınır yok!

Yaklaşık üç aydır birlikte olan Can Ateş ve Selin Ortaçlı, Torba sahillerinde hafta sonu kaçamağı yaptı. La Bouitque Otel’de güneşlenip denize giren sevgililer, sık sık öpüşüp koklaştı. Birbirleriyle sık sık şakalaşan iki sevgili, ‘samimi’ görüntüler sergiledi. Selin Ortaçlı güneşlenirken, eğilip onu dudaklarından öpen Can Ateş, neredeyse genç kadının üzerine düşecekti. Çevrelerine aldırmadan bol bol cilveleşen çift, fotoğraflarının çekildiğinin farkına bile varmadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009
Sadece iki gün tatil yapabiliyor

‘Toz Pembe’ şarkısıyla yaza damgasını vuran Demet Akalın, yoğun konser programları nedeniyle sadece hafta sonları tatil yapabiliyor. Önceki gün Türkbükü’ndeki bir beach’te denize girerken görüntülenen Akalın, seksi mor bikinisiyle dikkat çekti. Sıcaktan bunalıp kendini sık sık serin sulara atan ünlü şarkıcı, denizden çıkarken bikinisinin azizliğine uğradı. Bikininin altı tanga gibi görünen Akalın, durumu fark edip, hemen düzeltti. Deniz keyfinin ardından giyinip Türkbükü’nde alışverişe çıkan şarkıcı, neşeli tavırlar sergiledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009
Biz zaten ayrıydık!

Galatasaraylı Arda Turan önceki akşam Sinem Kobal'la birlikte Anjelique'e eğlenmeye gitti. Kobal, bir süredir Mustafa Sirmen'in adının Yağmur Ünal'la anılması üzerine, "Biz artık ayrıldık. Yaklaşık altı aydır ayrıyız" demekle yetindi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009
Bakan Günay, Gülben'in ikizlerini ziyaret etti

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Gülben Ergen'in erken doğan ve 22 Haziran'dan beri hastanede kuvözde tutulan ikizlerini ziyaret etti. 40 gündür hastanede tutulan Ares ve Güney'i görmeye giden Bakan Günay'ı, eşi Mustafa Erdoğan ve büyük oğlu Atlas'la birlikte karşılayan Gülben Ergen, heyecanını ve mutluluğunu gizleyemedi. İkizlerin sağlık durumuyla ilgili bilgi almayı ihmal etmeyen Bakan Günay, bebeklerden birini kucağına alarak sevdi. Bakan Günay ziyaretinin ardından "Bebeklerin ikisi de anneleri kadar güzel, babaları kadar yakışıklı. Doğum haberini Mustafa Bey'le Hakkari'deyken almıştık. Bu yüzden bugünkü ziyaretimiz çok anlamlı" dedi. Çiftin ilk oğlu Atlas'ın giydiği tişörtün arkasındaki "Ben Abi Atlas'ım" yazısı dikkati çekti. İkiz bebeklerin çarşamba günü hastaneden çıkabilecekleri belirtildi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 03/08/2009
Kızları yanında keyfi yerinde!

Manken-şarkıcı Tuğba Altıntop, Rafet El Roman’dan olan kızları Su Elnur ve Şevval Nur’a kavuştu. Babalarının yanında kalan kızlarını yaz tatili için Bodrum’a getiren Altıntop çocuklarıyla hasret giderdi. Türkbükü’nde mutlu bir aile tablosu oluşturan Altıntop ve kızları, birlikte vakit geçirmekten çok memnun görünüyordu. Duş altında birbirleriyle şakalaşan üçlü; sadece iki gün Bodrum’da kaldı. Özel hayatı hakkında hiçbir soruya yanıt vermeyen Tuğba Altıntop, boyuna yaklaşan kızlarıyla yakından igilendi.
BİZE ULAŞIN