Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009

  • Perşembe 03.09.2009
Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009
Ex aşkında teselli arıyor!

'Recep İvedik' film serisiyle Türk Sineması'nın en çok izlenen iki filmine imza atan Şahan Gökbakar ile Doğa Rutkay, dört yıllık ilişkilerini haziranda noktalamıştı. Ayrılığın ardından Şahan'a, "Recep İvedik bile senden daha kibar" diyen Doğa'nın yeni bir aşka yelken açtığını duydum. Hoş, Doğa'nın yeni sevgilisi yabancı da değil; 2003 yılında uzun süre flört ettiği ex sevgilisi mimar Ahmet Tolan. Hatta flört ettikleri dönemde evliliğin eşiğinden dönmüşlerdi. Anlaşılan Doğa teselliyi ex aşkında aramaya karar vermiş! Görenlerin söylediğine göre Doğa'nın mutluluktan da ayakları yere basmıyormuş. (BÜLENT CANKURT)
Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009
Aleks'in dramı

Elveda Rumeli' dizisinin Aleks'i hayatının en zor günlerini geçiriyor! 25 yaşındaki Ertan Saban'ın hayatını altüst eden olay eşi İnci Saban'ın ölümü. Lösemi hastası olan ve yaklaşık iki yıldır Brüksel'de tedavi gören eşini 6 Ağustos'ta kaybeden Saban, üzüntüsünden rol aldığı dizinin çekimlerine bile katılamıyor. Şu sıralar yakın arkadaşları tarafından teselli edilen Ertan Saban, diziden ayrılabileceğini söyledi. Günaydın'ın görüştüğü genç oyuncu şöyle konuştu: "Şu an çok zor bir dönem geçiriyorum. Hiçbir şey belli değil. Bu yüzden diziyle ilgili de bir yorum yapamıyorum. Fakat birkaç gün içinde açıklama yapacağım."
Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009
Nikah masasına oturursa şaşırmayın

Demet Akalın, önceki akşam sevgilisi Emir Tamer ile İstinye’deki bir kafede yemek yedi. Çift mekandan sarmaş dolaş bir halde ayrıldı. Söylentilere göre Emir Tamer; Demet Akalın’ın bir dediğini iki etmiyormuş. Daha önce kimsede görmediği ilgiyi Emir Tamer’den gören Demet’in de bu durum çok hoşuna gidiyormuş. Dostları “Demet yakında nikah masasına oturursa hiç şaşırmayın” diyormuş.
Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009
Erakalın'ın rüya ikilisi

Sinemada 60 yılı geride bırakan ünlü yönetmen Ülkü Erakalın, hayranı olduğu Türkan Şoray'la son bir film daha yapmak istediğini açıkladı. Ünlü yönetmen "Türkan Hanım'a yakışır bir film için uzun süredir çalışıyorum. İsmi 'Ben Ona Aşk, O Bana Ölüm Verdi' olacak" dedi. 'Gece Gündüz' programına katılan ünlü yönetmen, "Türkan Hanım'ın yanına da Kenan İmirzalıoğlu'nu düşünüyorum. Kime projeden söz etsem, 'Yapılmamış bir şey, olay olur' diyor. Hedefim bu rüya ikiliyi 2010'da biraraya getirip, unutulmaz bir film çekmek" dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009
'Hırçın Kadife' stüdyoya girdi

TV dizisi Yaprak Dökümü'nün güzel oyuncusu Gökçe Bahadır, Cosmopolitan dergisinin Eylül sayısı için fotoğrafçı Emre Ünal'ın objektifine poz verdi. Karadenizli bir köylü kızın pop star yarışmasına katılma hikâyesini anlatan "Hırçın Kız Kadife" adlı filmde başrol üstlenen genç yıldız "Şarkılarımı stüdyoda kendim seslendirdim. Onun için çok heyecanlıyım" dedi. Türkan Şoray ve Ediz Hun'un rol aldığı Yeşilçam klasiği "Güllü Geliyor Güllü" uyarlaması olan filmde Bahadır'a, aktör Alpay Atalan eşlik ediyor.
Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009
BJK kızmasın bu kez çakma değil, orijinal

Cem Özer ve kendisi gibi oyuncu eşi Nurgül Yeşilçay, önceki gün Bebek'te dolaşırken görüntülendi. Geçtiğimiz haftalarda oğulları Osman Nejat'a giydirdikleri çakma Beşiktaş forması yüzünden Beşiktaş'ın resmi alışveriş merkezi Kartal Yuvası'nın tepkisine neden olan çiftten Cem Özer, bu kez orijinal ürünler giymişti.
Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009
Helin'in metres rolü asparagas çıktı

'Ezel' adlı dizideki metres karakterinin kendisine teklif edildiğini söyleyen Helin Avşar'ı başroldeki Kenan İmirzalıoğlu yalanladı. Yakışıklı oyuncu "Bu dizide bir metres karakteri dahi yok" dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 03/09/2009
Seksiyim ama Angelina değilim

Sema Öztürk, Angelina Jolie’ye benzetilmekten sıkıldığını açıkladı: “Ben de seksi, dikkat çekici bir kadınım ama Angelina değilim. Ben Sema Öztürk’üm!”
BİZE ULAŞIN