Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009
Buradaki hayvanlar Mercedes gibi

‘Elveda Rumeli’ dizisinde rol alan Tolgahan Sayışman, “Oyuncu donanımlı olmalı. Dövüş tekniğindeki eksiğimi kapatmak için ABD’ye gittim ama workshop açılmadı” dedi. Boş vakitlerinde at bindiğini söyleyen oyuncu, “Makedonya’da da her tür yabani hayvana bindim ama buradaki hayvanlar, onların yanında Mercedes gibi; çok uysal” diye konuştu.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009
Hande Subaşı evlendi

Türkiye eski güzellerinden, model ve oyuncu Hande Subaşı sonunda muradına erdi ve hayatının aşkıyla evlendi! Subaşı, 'Kızsız Adam' filmiyle sanal ortamda ünlenen Hayrettin Karaoğuz'la evlendi. Oyuncu olmanın getirdiği renklilikten nasibini alan güzel oyuncu Subaşı, 'Gelecekten Bir Gün' adlı sinema filminde partneriyle rol icabı evlendi. Filmde mutlu bir evliliği olan bir karakterde peyazperdeye yansıyacak olan Subaşı 'rol gereği de olsa beyaz gelinlik giymek çok keyifli. Ben de zamanı gelince evlenip çocuk sahibi olmayı istiyorum.' dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009
Yağmur Su’ya bakıyor

Sezon başından beri Bodrum’da tatil yapan Yağmur Atacan, eşi Pınar Altuğ’un işleri nedeniyle bazı günler kızları Su’yla yalnız kalıyor. Eşi Bodrum’da olmadığı zamanlarda Su’ya bakıcılık yapan Atacan; ‘babalık’ sınavından başarıyla geçiyor. Önceki gün sürat teknesi ile Türkbükü’nde gezen genç oyuncu, mahsun duruşuyla eşinin gelmesini dört gözle bekler gibiydi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009
Yalın’ın aşkı ortaya çıktı

Romantik şarkıların bestecisi Yalın, Polonyalı manken sevgilisi Carolina Rygielska’yı geçtiğimiz hafta sonu görücüye çıkardı. Zeynep Özyılmazel ile İddia Genel Müdürü Kerem Erkan’ın Çeşme’deki düğününe katılan Yalın; bu davetin ardından bir süre Çeşme’de tatil yapacağını söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009
Ömür'ü üzmemek için dikkat ediyorum!

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, sevgilisi Ömür Gedik hakkında konuştu. Göçer, sevgilisini üzmemeye dikkat ettiğini belirtti ve "Benim pozisyonum dikkat edilmesi gereken bir pozisyon. Eğer karşınızdaki insanı seviyorsanız, değer veriyorsanız, emek harcamanız gerekiyor. Davranışlarıma, oturuşuma, kalkışıma, konuşmalarıma, bakışıma, aklınıza ne gelecekse dikkat ediyorum." dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009
Çocuklardan farkları yok!

Çapkınlıklarıyla tanınan genç işadamı Murat Cevahir, Zeynep isimli sevgilisiyle yaz başında Bodrum’da başlayan tatiline Çeşme’de devam ediyor. Önceki gün Babylon Beach’te ‘çocuklar gibi’ eğlenen iki sevgili, ‘su tenisi’ oynarken görüntülendi. İskelede uslu uslu otururken, birden şakalaşmaya başlayan sevgililer oyun çeşitlerine kovalamacayı da kattı. Murat Cevahir ile sevgilisinin oyunları çocuklara bile taş çıkarttı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009
Nilüfer sevgilisiyle çalışsın artık

Kayahan, şarkılarını mahkeme kararıyla yasakladığı Nilüfer'e sahneden seslendi: Bir daha ortak projemiz olamaz. Eşimle çalışacağım, o da sevgilisi ile çalışsın!
Magazin Gündeminden Başlıklar 04/08/2009
Yasemin’i gözünün önünde

İşadamı Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan ile oyuncu sevgilisi Yasemin Ergene de Çeşme’de. Arkadaşlarıyla birlikte Ilıca Otel’de kalan ünlü çiftin arasından su sızmıyor. İzzet Özilhan’ın seneye evlenmeyi düşündüğü Yasemin’i bir an olsun yanından ayırmadığı söyleniyor.
BİZE ULAŞIN