Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009

Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009
Şebnem şimdi intikam peşinde

Üç ay önce evlendiği ve şimdi boşanmak üzere olduğu işletmeci eşi Emre Ergani'nin kendisini en yakın arkadaşı Sinem Orhon'la aldattığını öğrenen avukat Şebnem Işık, şimdi intikam peşinde. Işık'ın Ergani'den boşanırken yüklü miktarda nafaka ve bir ev talebinde bulunacağı konuşuluyor. Ergani'nin halen evli olan Sinem Orhon ile yaşadığı yasak aşka kanıt olarak bilgiler toplayan Işık, eşinin işletmeci olduğu kulüpte garsonundan komiye kadar herkesi arayarak iz sürüyor. Cem Hakko'nun Ronit Gülcan ile yaşadığı yasak aşkın ortaya çıkmasından sonra da Betina Machler, nafakanın yanı sıra Vakko şirket hisselerinden de pay talep etmiş, sonunda Vakko Wedding'i almıştı.
Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009
Meltem kaçtı!

Sezen Aksu'nun menajeri Yaşar Gaga ile Beyoğlu'nda yürüyüş yapan Meltem Cumbul'a garip kostümlü bir kişi eliyle dokundu; Cumbul, çareyi bir taksiye atlayıp kaçmakta buldu.
Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009
Ya uyuşturucuyu ya da beni bırak

Hollywood yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt'in arası, uyuşturucu yüzünden açıldı. Yönetmen Quentin Tarrantino'nun beraber sarhoş oldukları bir gecede Brad Pitt'in kendisine esrar verdiğini söylemesiyle alevlenen tartışma, ünlü çifti ayrılık noktasına getirdi. Yakın çevresi, yakışıklı aktörün baba olduktan sonra bu kötü alışkanlığı bırakacağına dair Angelina Jolie'ye söz verdiğini belirti. Ancak Pitt'in uyuşturucu kullanmaya devam etmesi üzerine Jolie'nin resti çektiği ve sevgilisine "Seçimini yap: Ya uyuşturucuyu bırakıp tedavi ol ya da beni terk et" dediği öğrenildi.
Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009
Benimle evlenmek sana uğurlu gelecek!

Geçtiğimiz yaz işadamı Engin Akgün'le evlenen Ceyda Düvenci, Berna Laçin'in atv'de sunduğu 'Mutluluğa Açılan Sofralar' programında, nasıl evlenme teklifi aldığını anlattı. televizyongazetesi.com'un haberine göre; "Eşimle sekiz yıl önce tanıştık ama arkadaştık. Beni gördüğü ilk gün 'Ceyda'yla evleneceğim' demiş" diyerek söze başlayan Düvenci, şöyle devam etti: "Engin bir gün aniden 'Evlenir misin benimle?' dedi. Ben 'Arkadaş değil miydik? Yani böyle bir şeyin hayalini hiç kurmamıştım' deyince, 'Ben her şeyi hayal ettim, planladım. Biz evlenelim' diye bir yüzük çıkardı. 'Nasıl yani? Ben hiç düşünmemiştim...' diyebildim ama Engin 'Sen hiçbir şeyi düşünme artık. Bundan sonra her şeyi ben düşüneceğim. Sen işine gücüne bak, mesleğinde ilerle. Acayip şeyler yapacaksın. Benimle evlen, hayat uğurlu gelecek sana' karşılığını verdi. Ben de 'Peki' dedim..." Düvenci, bu cevap üzerine eşinin çok şaşırdığını ekledi: "Engin, teklifini kabul etmezsem diye dört ayrı plan hazırlamış. Hatta kuzenine 2008 başında, 'Sigarayı bırakıyorum, spora başlıyorum, hayatımı düzenliyorum. Bu yıl Ceyda'yla evleneceğim' demiş."
Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009
Dedikodular yanlış çıktı!

‘Recep İvedik’ filmleriyle Türk Sineması’nın en çok izlenen iki filmine imza atan Şahan Gökbakar’la dört yıllık ilişkisini noktalayan Doğa Rutkay’ın, eski aşkı mimar Ahmet Tolan’a döndüğü iddia edilmişti. Külliyen yalanmış!!! Dün telefonda konuştuğum Doğa Rutkay, Tolan ile eskiden ciddi bir ilişki yaşadıklarını doğruladı. Ama her şey mazide kalmış... Bırakın yeniden aşk yaşamayı, Tolan’la iki senedir görüşmediklerini söyledi. Bu, ya çekemeyenlerin uydurduğu bir dedikodu ya da Doğa’nın yanında gördükleri bir arkadaşını Ahmet Tolan’a benzettiler. Yani durum bundan ibaret! (BÜLENT CANKURT)
Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009
Polis Murat'ı polis çevirdi

İki yıllık evli Burçin Terzioğlu ile Murat Yıldırım önceki akşam Arnavutköy yolu üzerinde trafik çevirmesine takıldılar. 'Ey Aşk Nerdesin' adlı romantik komedide polis rolünde oynayan Murat Yıldırım fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız oldu. Ünlü oyuncu, polise evraklarını uzatırken; alkol kullanmadığını söyledi.
Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009
Dizi dizi Cipimiz var

Seda Sayan ve eşi Onur Şan önceki gün İstinye Park'a ayrı ayrı gelerek gövde gösterisi yaptı. Çiftin, otoparka yan yana çektikleri ciplerinin içinde oturmaları dikkat toplarken; Şan "Evden ayrı çıktık. Ben sete gidecektim ama saati değiştiği için burada buluştuk" dedi. İkili, kurutemizlemeye verdikleri kıyafetlerinin gelmesini beklerken Sayan, "Aşkım ile camdan cama flört ediyoruz. Var mı daha ötesi" diyerek espri yaptı.
Magazin gündeminden başlıklar 04/09/2009
Bu filmde olmasaydım çok kıskanırdım!

Halit Ergenç ve Cansu Dere ile 'Acı Aşk' adlı filmde rol olan Songül Öden, bu projede yer aldığı için çok mutlu: Önce korktum açıkçası. Ama içinde olmayı çok istedim. Bu filmde oynamasaydım çok kıskanır ve üzülürdüm.
BİZE ULAŞIN