Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009

  • Cumartesi 05.09.2009
Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009
'İstanbul' inatçı çıktı bir hafta rötar yaptı

Ünlü şovmen Okan Bayülgen'in eşi Şirin Ediger, 9 ay 10 günlük doğum süresini bir hafta geçmesine rağmen henüz doğum yapamadı. Nişantaşı'ndaki özel bir hastanede kontrol altında tutulan Ediger'in doğum için normal sancı beklediği öğrenildi. Bayülgen, hastane önünde bekleyen gazetecilere, "Şirin, normal doğum yapacağı için zamanın gelmesini bekliyoruz. Süreç doğal işliyor. Her şey kontrol altında. Suni sancı verdirmiyoruz, doğal sancının gelmesini bekliyoruz. Muhtemelen pazar günü (yarın) gerçekleşir diye bekliyoruz" dedi. Heyecanlı olduğu gözlenen ünlü şovmen, adının İstanbul olduğunu duyurduğu bebeğinin doğum fotoğraflarını da kendisi çekecek.
Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009
‘Cesur Yürek’ 250 bin $ almış

Lotoya dönen "Sibel Can'ın Miami dönüşü yaşadığı şok neydi?" sorusu, nihayet yanıt buldu! Sibel Can'ın 'Cesur yüreğim' diye tanımladığı eşi Sulhi Aksüt, Can'ın Miami'ye gidişinin ardından; ona ait özel kasasını açmak için, güvenlik şirketini aradı. Şirket, Can'ın eşi olduğu için Aksüt'e şifreyi vermekte bir sakınca görmedi. Amacına ulaşan Sulhi Aksüt, kasadan 250 bin dolar alırken, milyonlarca liralık mücevherlere dokunmadı. Seyahat dönüşü küplere binen Sibel Can, kasayı kendisine kiralayan şirketi aradı ve yaptıklarının suç olduğunu söyledi. Zorda kalan şirket, uzun uğraşların ardından Can'la anlaştı. Buna göre Can, şikayetçi olmaktan vazgeçti ancak firma da, ekim ayındaki boşanma davasında Sulhi Aksüt aleyhinde şahitlik yapacak.
Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009
Bir, iki, üç tamam daha da katlanamam

Gülben Ergen, “Yeniden anne olur musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi: Üç evladımı sevgiye, ilgiye, güvene tok, mutlu ve bilinçli yetiştirebilmek için “Tamam artık” diyorum.
Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009
İlk görüşte aşka inanmazdım

Çağla Kubat, sevgilisi Jimmy Diaz’a olan aşkını şu sözlerle anlattı: “Daha önce hiç ilk görüşte aşık olmadım, buna inanmazdım. Artık inanıyorum.”
Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009
Hepsi de anne olmak istiyor!

Ünlüler dünyasında yaşanan 'bebek patlaması', Hepsi grubunun üyeleri Cemre, Eren ve Yasemin'i de etkisi altına aldı. 'Cine City' programına konuk olan Hepsi kızları; anneliğe dair düşüncelerini şöyle anlattı: Cemre: Anne olmayı kesinlikle düşünüyorum. Çok disiplinli olduğum için çocuğumu çok iyi yetiştirmek istiyorum. Yapacaksam bir çocuk yapacağım. Onu da feci sağlam karakterli yetiştireceğim. Çocuğumla aramda çok fazla yaş farkı olsun istemiyorum. 27 yaşında anne olmak istiyorum. Eren: Ben çocuğa çok sıcak bakıyorum. Üç tane çocuğum olsun istiyorum çünkü çocukları çok seviyorum. Biz siparişleri evrene gönderiyoruz; inşallah yakın zamanda olur. Yasemin: Erkek çocuğum olsun istiyorum. Çünkü kızım olursa Cemre ve Eren çocuğu alıp, her yerine bir şeyler takacaklar. Çocuk sonrasında kafasını taşıyamayacak. Erkek olsun, yaramazlık yapsın.
Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009
Sezen Aksu'yla doğdum Serdar Ortaç'la büyüyeceğim!

Genç popçu Ebru Polat, kendisini destekleyen sanatçılarla ilgili konuştu: Ben Sezen Aksu'nun 'Seni Yerler' isimli şarkısıyla doğdum. İnşallah Serdar Ortaç parçalarıyla büyürüm.
Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009
Ozan'a asker traşı

Aysun Kayacı'nın "O benim Superman'im" diye tanımladığı eski sevgilisi Ozan Güvendik, 'asker tıraşı' yapılmış kısa saçlarıyla önceki akşam Cihangir'de bir kafede görüntülendi. Gazetecileri kırmayarak poz veren Güvendik; Aysun Kayacı'dan ayrıldıktan sonra Tuba Ünsal'la aşk yaşadığı iddialarına şöyle açıklık getirdi: "O dönem Tuba'nın babası vefat etmişti. Ben de arkadaşı olarak o sıkıntılı günlerinde yanındaydım. Bu gayet doğal!"
Magazin gündeminden başlıklar 05/09/2009
Film çekimleri bitti Makedonya’ya gitti

atv’nin en çok izlenen dizilerinden ‘Elveda Rumeli’nin yıldızı Tolgahan Sayışman dizinin tatile girmesini fırsat bilerek Bergüzar Korel’le ‘Aşk Geliyorum Demez’ adlı sinema filminde rol almıştı. 6 Kasım’da vizyona girecek filmin çekimleri tamamlanır tamamlanmaz, Sayışman vakit kaybetmeden yeni bölümleri için ‘Elveda Rumeli’nin çekildiği Makedonya’ya gitti.
BİZE ULAŞIN