Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009

  • Pazartesi 05.10.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009
Eşiyle ve 2 kızıyla mutlu olduğunu söyleyen Samyeli, mimar Talu gibi dedikoduları yalanlamış, “Bir deli bir kuyuya taş atıyor. Eren ile aramızda hiçbir sorun yok” açıklamasını yapmıştı. (HALİL ÇİLİNGİR/TAKVİM)
Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009
Yılın ihaneti

Türkiye eski güzeli ve haberci eşi Defne Samyeli ile ayrılacakları konuşulan Eren Talu, parmağındaki evlilik yüzüğüyle, önceki gece Beyoğlu’ndaki Heaven isimli gece kulübüne kumral bir güzelle geldi. Galatasaray’ın Seyrantepe stadı projesini tamamlayamayınca proje elinden alınan ve bu nedenle mali krize giren ünlü mimar, hayli alkollüydü. Heaven’da kumral sevgilisiyle her geçen dakika samimiyeti ilerleten Eren Talu, kimseye aldırış etmedi. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Talu ve yasak aşkı, sürekli dudak dudağa öpüştü. Objektiflerimize yakalandığını fark eden Eren Talu, kısa bir şaşkınlıktan sonra sevgilisiyle görüntü vermemek için elinden geleni yaptı ancak başaramadı. Defne Samyeli ile evli olan Eren Talu, geçtiğimiz günlerde boşanma haberleriyle gündeme geldi. (HALİL ÇİLİNGİR/TAKVİM)
Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009
Asmalımescit'te eğlendiler

Ünlü spiker Burcu Esmersoy, Cem Alper'le olan birlikteliğine tam gaz devam ediyor. Yaz aylarında Çeşme'de tatil yapan iki sevgili önceki gece de Asmalımescit'te eğlendi. Mekan çıkışında Cem Bey, objektiflerden kaçmak için acele ederken, Burcu Esmersoy ise gazetecilere selam vermeyi ihmal etmedi..
Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009
Hadise'nin en sevdiğim yönü ailesine bağlılığı!

Ünlü şarkıcı Hadise'yle ilişkisi hakkında konuşmayı reddeden Sinan Akçıl, bu konudaki suskunluğunu bozdu. Ayakligazete. com'un haberine göre, Hadise'yle ilgili övgü dolu açıklamalar yapan Akçıl, "Hadise kulvarını atlamış bir sanatçı. Ayrıca başarılı bir söz yazarı... Ben bir melodi yakaladığımda hep ona danışıyorum. Beraber dünya çapında şarkılar yaratmak için çalışıyoruz..." Hadise'yle her şeyden önce iş anlamında uyumu yakaladıklarını belirten Akçıl, ünlü şarkıcının ailesiyle de tanıştığını hatırlatarak, sevgilisinin kendisini en çok etkileyen yönünü ise şöyle açıkladı: "Hadise'nin ailesine olan bağlılığı beni çok etkiliyor..." dedi. Hadise ve Sinan Akçıl'ın büyük aşkı, Eurovision Şarkı Yarışması'yla başladı. Şarkı yazmak için biraraya gelen ikili, hazırlık sürecinde birbirlerine yakınlaştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009
Her yerde birlikteler

UZUN bir aradan sonra çıkardığı şiir kitabı büyük bir ilgiyle karşılanan Yılmaz Erdoğan, eşi Belçim Erdoğan ile Kanyon’da akşam yemeği yedi. Hamileliğinin son aylarında olan eşi Belçim’i yanından ayırmayan Yılmaz Erdoğan, yemeğin ardından de eşiyle birlikte sinemaya girdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009
Kız kıza buluştular

Yavuz Bingöl’den ayrıldıktan sonra adı Başar Savur ile anılan Burcu Kara, Kanyon’da bir arkadaşıyla sohbet ederken objektiflerimize takıldı. Arkadaşıyla bir kafede oturan Kara, kısa bir yürüyüşün ardından Kanyon’dan ayrıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009
Eda, Lincoln'den indi taksiye bindi!

Eda Taşpınar artık daha mütevazı! Bora Kozanoğlu ile beraber olmaya başladıktan sonra gösterişli giyim tarzına veda eden Taşpınar’ın sadeliği, özel hayatına da yansıdı. Hasman’la ayrılınca özel şoföründen ve Lincoln marka aracından olan Taşpınar, Nişantaşı Sofa Hotel’de düzenlenen partiden taksiyle ayrıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 05/10/2009
Eski dostların köşe kapmacası

Geçtiğimiz yıl 'aşkı için' Dubai'ye giden ve 'Hepsi'den ayrılan Gülçin Ergül ile grupta kalanYasemin Yürük, önceki gece Beyoğlu'nda karşılaştı. Aynı mekanda eğlenen iki eski dost, yan yana gelmemek için özen gösterdi. Gülçin, objektiflerden gizlenirken, Yasemin gazetecilerle sohbet etti. Yasemin, "Buradaki herkes beni arkadaşım. Aralarında erkek arkadaşım yok" dedi.
BİZE ULAŞIN