Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009
Konserden sonra hastaneye döndü

Dört gün önce akşam saatlerinde eşi tarafından evde nefessiz kalıp boğulmak üzereyken bulunan ve acilen hastaneye kaldırılan şarkıcı Petek Dinçöz'ün ağır zatürreeye yakalandığı ortaya çıktı. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında ambulans bekleyen yalıda konser verdi. Ünlü sanatçı konserden sonra tekrar hastaneye döndü.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009
Bebek olmadı evlilik çatırdadı!

İlk bebeği dokuz aylıkken karnında ölen, ikinci bebeğine hamileyken düşük yapan ve üçüncü bebeğini de hamileliğinin altıncı ayında kaybeden Seren Serengil ile eşi Musa Aytun’un evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını duydum. Çiftin yakın çevresinin söylediğine göre durum epey ciddiymiş! Bunca zorluğa birlikte göğüs geren, hatta Seren’i bir türlü gelinleri olarak kabul etmeyen ve aile servetinden mahrum bırakmakla tehdit eden ailesine bile resti çeken Musa ile Seren’in arasına ne girdi bilmiyorum ama umarım sorunlarını halledip, evliliklerini kurtarmayı başarırlar. (BÜLENT CANKURT)
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009
Çocukken banyo yapmak istemezdim

Bergüzar Korel, 'Çocuktan Al Haberi' isimli programını sunmaya başladı. Çocukların sorulara verdiği ilginç cevapları eğlenerek izleyen ve değerlendiren Korel, kendi çocukluğundan da örnekler verdi. Hiperaktif bir çocuk olduğunu belirten Korel, annesinin bu durumdan duyduğu rahatsızlığı şöyle anlattı: "Koca kız oldum, artık evlendim, bu mesleği yapıyorum ama hâlâ hiperaktifim. Annemle beraber otururken, bana dizi saatlerinde 'Lütfen eve gelme. Sen evdeyken diziye konsantre olamıyorum' diyordu..." Küçükken en nefret ettiği şeyin saçlarının taranması olduğunu da anlatan Korel, "Saçlarım düzdü, sonradan kıvırcıklaştı. Benim için bir azaptı yani. En büyük korkum banyodan sonra saçımın taranmasıydı. O yüzden sürekli banyodan kaçıyordum" diye konuştu. Beş aylık hamile olan Korel, bir yarışmacının "Bebiş de iyi herhalde" sözlerine "İyi çok şükür" yanıtını verdi. Korel'in program için seçtiği giysiden hamile olduğu hiç belli olmazken, fazla kilo almadığı da gözlerken kaçmadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009
'Hamile değilim ama çalışmalara başladık'

Hamile olduğu iddiasını yalanlayan manken Tuğba Özay "Ama çalışmalara başladık. Ne zaman olur bilmiyorum ancak en yakın zamanda bebek istiyoruz" dedi. Cinsiyet ayrımı yapmadığını da vurgulayan manken Özay şöyle konuştu: "Öncelikle sağlıklı olsun. Hayırlı bir evlat yetiştirmek istiyorum. Eşim özellikle kız olmasını ve bana benzemesini çok istiyor. Kız ismini düşündük ama erkek ismini bulamadık. Şimdilik ismi söylemeyeceğim. İsim gökyüzünden..."
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009
Sinemaya gittiler

Ünlü haber spikeri Defne Samyeli, kızı Deren ile sinema keyfi için Kanyon’a geldi. Sinema çıkışında objektiflere yansıyan Samyeli ve kızı, oldukça keyifli görünüyordu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009
Deniz'in yolu ‘Heroes’la kesişti

Deniz Çakır’ın rol aldığı ‘40’ adlı sinema filmi 46. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde görücüye çıkıyor. Dizi ve tiyatro oyuncusu Deniz Çakır, böylece ilk kez bir sinema filminde, izleyicisinin karşısına çıkmış olacak. Hollywood’da yaşayan yönetmen Emre Şahin, ‘40’ isimli filminin çekimlerini İstanbul ve Hollywood’da gerçekleştirdi. Filmin başrollerini ‘Heroes’ dizisinin Uganda asıllı yıldız oyuncusu Ntare Mwine, Deniz Çakır ve Ali Atay paylaştılar. Filmin festival afişi de Los Angeles’ta yaşayan Alper Nakri tarafından hazırlandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009
Bebek’te keyif yaptı

İlerleyen yaşına rağmen güzelliğiyle adından söz ettiren usta oyuncu Nebahat Çehre, önceki akşam Bebek’te objektiflere yansıdı. Kadın arkadaşlarıyla birlikte bir kafede uzun süre sohbet eden Çehre, mekandan ayrılırken patlayan flaşlarla karşılaştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/10/2009
30 şarkı hazır albüm geliyor

Deniz Seki, cezaevinde geçirdiği 218 günün ardından, ilk iş olarak albüm çıkarma kararı aldı. İçeride bestelediği 30 şarkıyı hayranlarıyla buluşturmak için eski ekibini topluyor.
BİZE ULAŞIN