Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009
'Selena' tatilde Sinem denizde

atv ekranlarında yayınlanan 'Selena' dizisinin yıldızı Sinem Kobal, dizi yaz tatiline girdikten sonra sevgilisi Mustafa Sirmen ile Çeşme'ye geldi. Alaçatı Resort Beach'te güneşin ve denizin tadını çıkaran sevgililer, objektiflere birlikte görüntü vermedi. Sinem Kobal, siyah bikinisiyle sahilde boy gösterirken, Mustafa Sirmen denize girmek yerine gölgede oturmayı tercih etti. Sirmen, bütün gün sevgilisinin kız arkadaşlarıyla denizde eğlenmesini seyretti.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009
Eski eş yeni aşk buldu

Bergüzar Korel'le evlilik hazırlığı yapan Halit Ergenç'in eski eşi Gizem Soysallı da yeni bir aşka yelken açtı! Soysallı, 'Dikkat Şahan Çıkabilir' programıyla ünlenen ve şu sıralar 'Kavak Yelleri' dizisinde rol alan Cemil Büyükdöğerli ile birlikte.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009
Modaya uydu loca kiraladı!

Sevgilisi Emir Tamer ile bir dargın bir barışık olan Demet Akalın, Çeşme'de tek başına tatil yapıyor. Yeni açılan Sortie Beach'te güneşlenip, deniz keyfi yapan ünlü popçu; Süreyya Yalçın'ın Bodrum'da başlattığı sezonluk loca kiralama modasına uydu. Hafta sonu sezonluk 10 bin dolara kiraladığı locasında arkadaşlarıyla keyif çatan Akalın, gün boyu iki mayo değiştirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009
Beyaz tangalı Nilay

Manken Nilay Dorsa, tatil için geldiği Bodrum Türkbükü'nde seksi vücuduyla dikkat çekti. Güneşlenmek için gittiği Lola Beach'te beyaz tangası ile boy gösteren Dorsa, güzelliğinden emin rahat tavırlar sergiledi. Denize girmek yerine bol bol güneşlenmeyi tercih eden seksi manken, cep telefonunu da elinden düşürmedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009
'Evde film izleyelim' diyen erkekle görüşmem!

Türkiye eski Güzeli ve şarkıcı-manken Esra Sönmezer, erkek arkadaş seçiminde çok titiz: Daha ilk buluşmada "Benim evde film izleyelim, yemek yiyelim" diyen erkekle asla bir daha görüşmem. Tecrübeli ve doymuş bir erkek tercihimdir!
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009
Tarkan kendine yaz imajı yaptı!

Geçtiğimiz hafta sona eren Çeşme Festivali'nin final konserinde hayranlarıyla buluşan Tarkan, 'tel çerçeveli gözlüğü' ile dikkat çekti. Konserden sonra Çeşme'deki gece kulüplerini gezen megastar, gece karanlığında bile gözünden gözlüğünü çıkarmadı. Granada Mitta Club'ta sabaha kadar dans edip eğlenen Tarkan, mekanı çok beğendiğini belirterek, "Mekanın yeşil alanla çevrili olduğunu görünce cennete geldiğimi sandım" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009
Bebek'te gezerken Su'yu evde bıraktı

Geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile Bodrum'da dinlenen Pınar Altuğ, tatilini tamamlayıp Bebek'teki evine döndü. Her gün Bebek Parkı'nda kızı Su'yu dolaştıran Altuğ, önceki gün bir kız arkadaşının 93 model otomobiliyle gezerken görüntülendi. Kızını evde bırakan Pınar Altuğ, trafik yoğunluğuna aldırmadan arkadaşıyla sohbet ediyordu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/07/2009
Ben gecelerin adamı değilim evcimenim!

Özgü Namal ile yeni bir ilişkiye yelken açan Murat Han, özel hayatı hakkında konuşmayı sevmiyor. Konu evlilikten açılınca da şu ilginç yanıtı veriyor: Ben evcimen adamım, aslında evlilik tam bana göre.
BİZE ULAŞIN