Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009

  • Çarşamba 08.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009
Çok mutluyuz

Katıldığı bir tanıtımda özel hayatı ile ilgili açıklamalar yapan Kıvanç Tatlıtuğ, basından uzak durma sebebini 'utangaçlık' olarak adlandırdı ve şunları söyledi: "Hiç basına çıkmıyor değilim. Belli zamanlarda söyleşi yapıyor ya da röportaj veriyorum. Ama basından uzak durmamın asıl nedeni, utangaç olmamdan kaynaklanıyor. Heyecanlanıyorum..." Geçen aralık ayından beri Meltem Cumbul ile aşk yaşayan ve Bodrum tatili sırasındaki görüntüleri basına yansıyan Tatlıtuğ, ilişkisiyle ilgili de ilk kez konuştu. Meltem Cumbul'un da kendisi gibi özel hayatıyla basında yer almaktan yana bir tercihi olmadığını söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, Cumbul ile çok mutlu olduklarını söyledi.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009
Ünlü olunca kendimi bir b.k sandım!

'Şeker' adlı singlle ile müziğe geri dönen Aydın sahnelerden uzak kaldığı dönemde kendisi ile hesaplaşmış. Çevresindekileri vefasızlıkla suçlayan şarkıcı kendisine ve Fatih Ürek'e saygı duyulmadığını iddia etti. Aydın, "Kimseye sırtımı dayamadım. Ben eskiden herkese selam verirdim, ünlü olunca kendimi bir b.k sandım. Bunların hepsi bana ders oldu. Mesela ben en çok Fatih Ürek'i takip ederdim ne yapıyor diye... Geçen yıl Altın Kelebelek almasını bekliyordum ama vermediler. Neden; istemiyorlar çünkü.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009
Parayı veren beni konuşturur

Dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan merhum işadamı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, gazetelerde kendisiyle ilgili çıkan haberler nedeniyle mutsuz olduğunu söyledi. Sosyetik güzel, "Çok para harcıyor" iddialarıyla ilgili de şöyle konuştu: "Herkes beni farklı bir yere koymak istiyor ama birileri rahatsız olacak diye tatilimi kimsenin olmadığı bir yerde yapamam. Çok para harcayan biri gibi görünmekten de sıkıldım. 20 Temmuz'dan sonra beni bulamayacaklar!" Süreyya Yalçın, yeni bir kararını da ilk kez GÜNAYDIN'a açıkladı: "Bundan sonraki röportajlarımı paralı yapacağım. Benimle konuşmak isteyen Kanser Vakfı'na ödediği bağış makbuzu ile gelecek."
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009
Kızım burnunu sürterek büyüsün!

Tuluhan Tekelioğlu'nun sunduğu 'Boğaziçi'nden' programına konuk olan Yeşim Salkım, kızına mümkün oldukça anne gibi davrandığını ve onun arkadaşı olmadığını söyledi. Salkım, "Anne olduğunuzu unutursa, sadece arkadaş gibi davranırsanız yandınız! O zaman başlıyorsunuz saçınızı başınızı yolmaya" dedi. Kızı Gizem'e hiçbir zaman karışmayacağını ifade eden Salkım, "Gitsin burnu sürtüle sürtüle büyüsün. İş yapsın başarısız olsun, başka bir şey yapsın gelsin hüngür hüngür ağlasın. Ben onunla yine dertleşeceğim. Sabırla onu dinleyeceğim, ama kendi öğrensin" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009
Yavuz Bingöl Assos'ta kafasını dinliyor

Geçtiğimiz yıllarda Bodrum veya Çeşme’de tatil yapan ünlü sanatçı Yavuz Bingöl, bu yaz Çanakkale Assos’ta dinleniyor. Sabahın erken saatlerinde kalkıp yürüyüş yaptığını söyleyen Bingöl, “Daha sonra da arkadaşlarımla birlikte balık tutmak için denize açılıyorum. Her gün üç kilo balık tutuyorum” dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009
Sibel Can'dan Kolbastı şov

Antalya Side'de sahneye çıkan Sibel Can, yerli ve yabancı tatilcileri coşturdu. Son albümü 'Benim Adım Aşk'ta yer alan Tarkan şarkısı 'Keklik' ile sahneye çıkan Can, yaklaşık iki saat süren konserinde eski ve yeni sevilen şarkılarını seslendirdi. TSM parçaları da seslendiren ünlü şarkıcı, vokalistine son ayların popüler dansı kolbastıyı oynatırken, Can'ı izleyen çocuklar da sahneye çıkıp eşlik etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009
Dizinin bitmesine çok üzüldüm

Nevra Serezli rol aldığı 'Altın Kızlar' dizisinin yayından kalkması ile ilgili ilk kez konuştu: Böyle eğlenceli bir ortamın içinde çalışırken birden bire bizi ayırdılar.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/07/2009
Aniston muradına erdi

Her fırsatta ünlü aktör Gerard Butler’a olan beğenisini dile getiren ünlü aktris Jennifer Aniston, sonunda muradına erdi. Yeni filmi ‘The Bounty’de ünlü aktörle başrolde oynayan güzel yıldız, önceki gün New York’taki film setinde görüntülendi. Neşesi yüzünden okunan Aniston’a yakın kaynaklar, her an Butler’la arasında bir aşkın doğabileceğini dile getiriyor.
BİZE ULAŞIN