Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009

  • Cumartesi 08.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009
Binbir Gece masalı mutlu sonla bitti

Binbir Gece dizisinin oyuncuları Bergüzar Korel ve Halit Ergenç dün gece Kuruçeşme Les Ottomans Otel'de düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Basının mensuplarının alınmadığı törene çiftin aile yakınları, dostları ve oyuncu arkadaşları olmak üzere 350'ye yakın davetli katıldı. Korel'in şahitliğini aile dostları olan Ali Erten, Ergenç'in şahitliğini ise yeğeni Aziz Akgün yaptı. Pachelbel'in "Canon in D Major" müziğiyle nikâh alanına giren çift, ilk dansı da "Sensiz Saadet Neymiş" şarkısı ile yaptı. Nikâh kıyıldıktan sonra yüzlerce beyaz ve pembe balon gökyüzüne bırakıldı. Nikâh sonrası basın mensuplarının karşısına çıkan çift "Biraz klasik olacak ama ikimiz de çok mutluyuz" dedi. Bu özel gecede Korel gelinliğini modacı Hakan Yıldırım'dan, Ergenç ise smokinini Vakko'dan tercih etti. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru Suzan Kardeş ve orkestrası Balkan müzikleriyle davetlilere keyifli saatler yaşattı. Çift, işleri yoğun olduğu için balayına çıkmayacaklarını söyledi.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009
Arada yastık varmış, bu hemşerime hakaret olur!

Salih Güney, bir dönem Müjde Ar’la birlikte oynadıkları ‘Aşk-ı Memnu’ dizisiyle şimdiki arasında hiç bir benzerlik olmadığını söyledi: “Diziyi başta seyrediyordum ama sonra sarmadı. Eskisiyle hiç benzerlik yok. Bizde Bihter, Adnan’a aşık olmamıştı.” Güney, dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğunu beğenmediği şeklindeki haberlere de açıklık getirdi. Kendisi gibi Adanalı olan Tatlıtuğ’a sahip çıkması gerektiğini belirterek, “Gelinlik sahnesinde Kıvanç, geline göz kırpıyordu. Ben o sahneyi tenkit ettim” dedi. Güney, öpüşme sahnesinde partneri ile aralarına yastık konduğunu söyleyen Beren Saat’in açıklamasını da değerlendirdi: “O çok çirkin bir şey. Burada hemşerime hakaret ediliyor! Biz profesyoneliz!”
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009
Eski sevgilisinden ölüm tehditleri alıyor!

Bodrum'da tatil yapan manken Aysu Baceoğlu eski sevgilisi Murat Varol'un kendisine saldırmak istediği iddiasıyla jandarmaya sığındı. Varol'un silahlı adamlarıyla kaldığı otele geleceğini duyan Baceoğlu, Göltürkbükü Jandarma Karakolu'na gitti. Bir saate yakın burada kalan Baceoğlu, "Can güvenliğimi tehdit ediyor" diyerek Varol'dan şikayetçi oldu. Baceoğlu, iki yıl birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Varol'dan geçen yıl şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle ayrılmıştı. Terk edilmeyi hazmedemeyen Varol ise Baceoğlu'nun Etiler'de oturduğu evi basarak olay çıkarmıştı. Konuyla ilgili Mega Magazin programına konuşan Baceoğlu, "Tehdit ediliyorum. 'Seni öldürüceğim. Hapse girip yatar, çıkarım' diyor. Mağdurum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009
Ambargo var gidiyorum

İki yıldır yaşadığı Hollanda'dan 'Şeker' isimli yeni albümü nedeniyle dönen Kuşum Aydın, medya dahil kimsenin destek vermediğini söyleyerek, piyasada kendisine gizli bir ambargo uygulandığını savunuyor. Hiçbir konser ve ekstra alamayan şarkıcı, "Türkiye'de yaşanmaz artık" diyerek, Almanya'da kendine yeni bir hayat kurma kararı aldı. Almanya'da bir de ev satın alan Aydın, artık bu ülkede yaşayacak. Aldığı evin tadilatı biter bitmez gidecek olan Aydın, Almanya'da sahne alarak geçinmeyi hedefliyor. Şarkıcının umudu ise gurbetçi organizatörler. Türkiye'den sanatçı götürmenin yol, konaklama ve orkestra ücretleri nedeniyle astronomik olduğunu söyleyen Aydın, "Benim sadece sahne ücretim var. Rahat iş bulurum."
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009
En tehlikeli canlı aldatılan kadındır!

Özge Ulusoy, dünyadaki en tehlikeli canlı türünü açıkladı: “Bir kadın, kendisini tehdit eden koşullar söz konusu olduğunda, özellikle de aldatıldığında ya da kendisine yalan söylendiğinde, dünyanın en tehlikeli varlığı haline gelebilir!
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009
Hayatımın en huzurlu dönemini yaşıyorum!

Rus asıllı Alona Ataberk'le evlenen ünlü balet Tan Sağtürk'e nikah yaramış. Sağtürk, "Hayatımın en mutlu dönemindeyim. Çok özel bir şey yaşadığımı düşünüyorum. Çok konuşup bunun doğallığını bozmak istemiyorum." dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009
Kardeşini korudu!

'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan oyuncu Irmak Ünal, kızkardeşi Yağmur Ünal'ın medyaya yansıyan bir haberine tepkisiz kalamadı. Ünal, Kaan Boyner'le görüntülendikten sonra 'Yağmur Ünal'a Sosyetik Aşık' başlığıyla verilen haberle ilgili olarak şunları söyledi: "İnsanların birilerini el ele görmeleri halinde haber yapmalarını yanlış bulmuyorum. Ama bu, altı beslenmemiş, boş bir haber! Gazeteci haberini hazırlarken sıkı bir istihbarat yapmalı ve sonra patlatmalı!" Kendisinin de magazinden dert yandığı söyleyen Ünal, "Yalan haberler yapılıyor. Kimse yalan olduğunu da bilmiyor. Google'landığım zaman hâlâ o haberlerim ortaya çıkıyor" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/08/2009
Kalben yapılan evlilik imzadan daha değerli

'Ey Aşk Nerdesin?'de başrolde yer alan ödüllü oyuncu Tayanç Ayaydın: Kişilerin imza attığı, ailelerin birleştiği evliliğe değil de, kalben yapılan evliliklere inanıyorum. Sanırım kalben yapılan evlilikler çok daha kuvvetli oluyor atv'nin yeni dizisi 'Ey Aşk Nerdesin?'de başrolde yer alan ödüllü oyuncu Tayanç Ayaydın: Kişilerin imza attığı, ailelerin birleştiği evliliğe değil de, kalben yapılan evliliklere inanıyorum. Sanırım kalben yapılan evlilikler çok daha kuvvetli oluyor.
BİZE ULAŞIN