Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009
Hande’yi unutamamış!

Hande Ataizi ile Philippe Amram aşkı, Hande’nin evlilik ısrarları nedeniyle iki ay önce sekteye uğramıştı. Tekrar denemeye karar verdikleri dönemde; üstelik Philippe de evlenme fikrini ailesine nasıl açacağını düşünürken, karşısına Özlem Önal çıkmış ve bir çırpıda Hande’yi unutmuştu! Ancak görünen o ki, Hande’yi unutmak öyle pek kolay değilmiş!!! Çünkü geçen hafta Philippe’in, Hande’yi evinde ziyaret ettiğini duydum. Hatta evdeki sohbet sırasında Philippe, sevgilisi Özlem Önal’dan çok şikayetçi olduğunu söylemiş. Daha önce de böyle gelgitler yaşayan Philippe, bir türlü Hande’den kopamamıştı. Galiba tarih tekerrür edecek!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009
Hüsnü'nün arkadaşı ile aşk yaşıyor

Albüm çıkarma hazırlığında olan manken Ece Gürsel'in evli olan müzisyen İsmail Tunçbilek ile aşk yaşadığı iddia edildi. Hüsnü Şenlendirici ve Aytaç Doğan'la 'Taksim Trio' adlı bir albüm çıkaran Tunçbilek, geçen yıl da Asuman Krause ile yaşadığı aşkla magazin gündeminde yer almıştı. Ancak Tunçbilek'in eşi Gamze Hanım'ın Krause'ye çektiği, "Çocuğum yetim kalmasın" mesajı sonrasında Krause bu ilişkiyi bitirmişti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009
Sahne korkusu yaşıyor

Beyazperdenin güzel yıldızlarından Scarlett Johansson, yeni albümü 'Break Up' ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl çıkardığı albümü 'Anywhere I Lay My Head' ile müzik dünyasına giren Johansson, stüdyoda şarkı söylemekte hiç zorlanmadığı ancak iş konser vermeye gelince sahne korkusu yaşadığını itiraf etti. Johansson, "Sahne korkum yüzünden hiçbir zaman turneye çıkamayacağım" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009
'Ünlü olmak için bedel ödedim'

36 yaşındaki Alman model Heidi Klum modellikte kariyer yapmak isteyen genç kızlara öğütler verdi. Klum "Güzel bir vücut yeterli değil. Almanya'da modellik yarışmasını kazandığımda artık biletimi cebime aldığımı düşünüyordum. Ancak hiç de öyle olmadı. New York'ta en az 4 yıl kendimi göstermek için çalmadık kapı bırakmadım. Ben ünlü olmak için bedel ödedim" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009
Dedikodular ‘PES’ dedirtti!

Sunucu Özlem Yıldız Serter,işadamı Sinan Serter’leevlendikten sonra ekranlaraveda etmişti. Bir süredirekranlara dönmek isteyenÖzlem’in başına talih kuşu kondu! Hamileliğinedeniyle ‘Her Şey Dahil’programından ayrılan ÇağlaŞikel’in yerini Özlem Yıldız Serterdolduracak. Ancak duydum ki,Özlem’in bu mutluluğunukursağında bırakmışlar!Çekemeyenler, eşinin işleribozulduğu için, Özlem’in buprograma başladığıdedikodularını üfürmüşler!Külliyen yalan... Sinan Bey’lekonuştum; herkes gibi kriz onları da vurmuş amatoparlanıyorlarmış. Eşini böylededikodulara alet edenlere de“Pes” diyor!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009
Aşkı 12'den vurdu

İlker İnanoğlu ile manken sevgilisi Özge Ulusoy Bebek'te görüldü. Keyifli görülen İnanoğlu bir ara eliyle silah işareti yapıp gazetecilere doğru nişan aldı. Bu hareketi "İnanoğlu aşkı 12'den vurdu" diye yorumlandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009
Erkek arkadaş mı diye sormayın!

'Canım Ailem' dizisi ile şöhrete kavuşan Şebnem Bozoklu, Asmalı Mescit'teki bir gece kulübünde sevgilisi ve bir arkadaşıyla buluştu. Hayli keyifli olduğu gözlenen oyuncu, kahkahalarıyla Beyoğlu'nu çınlatırken, erkek arkadaşı Can Bora Genç'le ilgili sorulara ateş püskürdü: "Erkek arkadaşım olduğunu da nereden çıkartıyorsunuz!"
Magazin Gündeminden Başlıklar 08/09/2009
Şenliklerde hayranlarıyla buluştu

Alişan, önceki gece Beylikdüzü’nde verdiği konserde sevenleriyle biraraya geldi. Ramazan Şenlikleri adı altında gerçekleşen konserde Alişan’ı yaklaşık 4 bin kişi izledi. Konser boyu sevilen şarkılarını seslendiren şarkıcı, konserinde esprileriyle de büyük alkış topladı. Bastıran yağmurla beraber konser bir saat erken bitti.
BİZE ULAŞIN