Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009

  • Perşembe 09.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009
Düğün yaz sonu Gümüşlük'te

Berrak Tüzünataç ile Nejat İşler'in 'devlet sırrı' gibi sakladığı evlilik planını, Gümüşlük Belediye Başkanı ağzından kaçırdı! Başkan Mehmet Tire, gazetecilerle sohbet ederken, söz döndü dolaştı ünlülerin Gümüşlük tutkusuna geldi. Başkan, "Nejat İşler de burayı çok sever" dedi, sonra da bombayı patlattı: Düğünü yaz sonu burada yapacak. Nikahı da ben kıyacağım!
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009
Demet yine kürkçü dükkanında

Eski sevgilisi Emir Tamer’e geri dönen Demet Akalın, önceki akşam Arnavutköy’de Eftalya Balıkçısı’nda Tamer ile yemek yedi. Mekan çıkışında görüntülenen çift hiçbir soruyu yanıtlamadan otomobillerine binerek uzaklaştı.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009
Ev kızı Makbule sokakta öpüştü

'Avrupa Yakası'ndaki 'ev kızı Makbule' rolüyle tanınan Hasibe Eren, sokakta öpüşürken yakalandı! Eren, oyuncu sevgilisi Mert Turak'la Nişantaşı'nda öpüşe öpüşe yürürken, 'Bizden Kaçmaz'ın kamerasına takıldı. Durumu fark edince taksiyle uzaklaştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009
Arabasını gazetecilerin üzerine sürdü!

'Yaprak Dökümü' dizisinin 'Ferhunde'si Deniz Çakır, rol arkadaşı ve sevgilisi Nihat Altınkaya ile Çeşme'de tatil yapıyor. Gazetecilere yakalanmamak için büyük çaba sarf eden çift, önceki gece Alaçatı sokaklarında arabayla geziyordu. Görüntülenmekten rahatsız olan sevgililer, otomobili gazetecilerin üzerine sürerek uzaklaştı. 'Öfkeli aşıklar'ın bu çıkışını görenler, "İkisi de bekar... Resimleri çekilince niye bu kadar sinirleniyorlar ki?" tepkisini verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009
Emrah ve aşkı trafik kurbanı

Bodrum’da tatil yapan şarkıcı Emrah, sıkışan trafiğin azizliğine uğrayıp, kumral sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Mega Magazin kameralarına yakalanan müzmin bekar Emrah; üstü açık spor arabasıyla Bodrum’da dolaşırken sobelenince; yüzünü sakladı. Trafiğin açılmasıyla hemen gaza basan ünlü şarkıcı, adının ‘Sinem’ olduğu öğrenilen sevgilisiyle olay yerinden uzaklaştı. Emrah, uzun süredir ilk kez bir sevgilisiyle görüntülenmiş oldu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009
Sevgilisi sahneye çıktı annesi alkışladı

Önceki akşam Kuruçeşme Arena'da konser veren Hadise, şovuyla hayranlarını büyülerken sevgilisi Sinan Akçıl ve ailesiyle de gövde gösterisi yaptı. İlk kez kızını bir konserde izlemek için Belçika'dan gelen anne Gülnihal Canol sahnenin en önündeydi. Annesinin kulis kapısından damat adayı Sinan Akçıl ile birlikte kendisini izlediğinden habersiz olan Hadise, "Annem konser bitmeden gitmiş... Anneme bu üzerimdeki kıyafet gelinlik olur mu diye soracaktım. Ya da önce hangi kızın evlensin diye ama burada yok, sağlık olsun" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009
Konuğumla asla aşk yaşamam

Saba Tümer önceki gece, Habertürk'teki programında, isminin konuklarıyla birlikte yazılmasına isyan etti. Şarkıcı Aydın ile komedyen Yavuz Seçkin'i ağırlayan Tümer, Aydın'ın programı överek "50 yıl sürsün, ben bunu yürekten diliyorum. Ama ülkemizde çelme takan çok olur" sözleri üzerine ünlü sunucu da açtı ağzını yumdu gözünü. "Bir buçuk sene içinde programa gelmiş 7-8 kişiyle dedikodum çıktı. Bu kadar insanı hayatıma sığdırabilmem için mangal gibi bir yürek olması lazım" diyen Tümer, Bu haberleri yazanların tenezzül edip kendisine telefonla sorma zahmetine bile girmediklerini belirtti. Tümer, "Ben aptal mıyım? Konuğum olacak biriyle ne ilişkiye girerim, ne hoşlanırım. Profesyonelim ben" diyerek tepkisini dile getirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/07/2009
'Meliha' Torba’da sobelendi

atv’nin sevilen dizisi ‘Canım Ailem’ tatile girince, ‘Meliha’ karakterini canlandıran Şebnem Bozoklu da soluğu Bodrum’da aldı. Önceki gün Torba sahilinde güneşlenirken ‘Bizden Kaçmaz’ kameralarına yakalanan Bozoklu’ya bikini çok yakışmıştı. Denizden çıkar çıkmaz kurulanarak şezlonguna oturan ‘Meliha’, kameralara görüntü verdiğinin farkına varmadı.
BİZE ULAŞIN