Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009
Ünlü olan Beren, bizi çekme onu çek!

'Aşk-ı Memnu'nun güzel oyuncusu Beren Saat, annesi Ayla Saat ve anneannesi Habibe Dikmen'le İstinye Park'ta vakit geçirdi. Mağazaları iki saat gezen üçlü, daha sonra otomobillerinin gelmesini beklerken objektiflerimize yakalandı. Saat gülümseyerek poz verirken annesi ve anneannesi saklanmaya çalıştı. Ayla Saat, "Biz ünlü değiliz, sen bizi çekme Beren'i çek!" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009
Eşimi sevmiyorum bu evlilik bitecek!

Şarkıcı Doğuş, 'Aramızda Kalmasın' programında, yaşadığı hayattan dolayı çok mutsuz olduğunu ve kimsenin kendisini mutlu edemediğini söyledi. Bir köye yerleşmek istediğini vurgulayan Doğuş, 9 yaşından beri yaşadığı zorlu hayatın kendisini yorduğunu belirtti. Sevenlerini kaybetmek istemediği için şehirden ayrılamadığını ifade eden Doğuş, özel yaşamını konuşmamak için dirense de aslında her şeyin ortada olduğunu söyledi. Şu anki eşi Şeyma Uygun'la, onun nikahı çok istediği için evlendiğini anlatan ünlü popçu, "Ona çok değer verdiğim için onu kırmamıştım ama kendim bu durum karşısında zaman zaman ezildim" dedi. Eşini artık sevmediğini hatta bunu ona da söylediğini belirten şarkıcı, "Bu evlilik bir şekilde bitecek. Ben bunu açık ve net diyorum. Başka bir şey de söylemeyeceğim" diye konuştu.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009
65'lik genç kız!

Cem Yılmaz'ın 'Benjamin Button gibi kadın' dediği 65 yaşındaki usta oyuncu Nebahat Çehre alışveriş merkezine genç kız gibi spor bir kıyafetle geldi. Çehre, Masa Restaurant'ta öğle yemeğini yedikten sonra, tıpkı diğer ünlüler gibi mağazaları gezdi ve alışveriş yaptı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009
Nişanlanmadım! Tercihime de uymaz

62. yaşını Fransız Sokağı'ndaki Gamsız Meyhane'de kutlayan Cemil İpekçi net konuştu: Nişanlı değilim. Benim cinsel tercihimde nişan ya da evlilik yok! Ama kalbim şu an dolu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009
Tatlıses'le asla barışmam!

Bodrum'da tatil yapan Demet Akalın, 'Mega Magazin'e konuştu. Yoğun bir sezon geçirdiğini söyleyen Akalın, çok çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. İki yıl önce Alişan'la birlikte 'Daha Ne Olsun' isimli bir TV programı yapan Akalın, şovun yayından kaldırılmasına rağmen kanalların hala kendisine yeni teklifler getirdiğini belirtti. "Televizyonculuğun şarkıcılığımın önüne geçmesini istemem. Ancak yaşlanınca televizyoncu olurum" diyen Akalın, "İbrahim Tatlıses'i programınıza davet eder misiniz?" sorusuna da şöyle yanıt verdi: "Ben kendisiyle barışmayı düşünmediğim için böyle bir şey yapmam."
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009
Şu an değil ama ileride evleneceğiz!

Ekrana veda eden ‘Binbir Gece’ dizisinde üç sezon rol alan Tardu Flordun, bu yıl bir sit-com’da yer alacağını açıkladı. Kendisine birçok drama senaryosu geldiğini söyleyen Flordun, “Artık yapmak istiyorum” diye konuştu. Önceki gün evlenen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin ilişkilerine de değinen oyuncu, “Bizim için sürpriz oldu ilişkileri. Birbirlerine yakışıyorlar” dedi. Flordun, Canan Ergüder’le ilişkisi hakkında ise şunları söyledi: “İlişkilerde arayı uzatmamak gerek. Şu an evlilik yok ama ileride olabilir!”
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009
Çizgini hiç bozma evlat!

Geçtiğimiz hafta kalp ritmindeki bozukluk nedeniyle hastanelik olan Orhan Gencebay, Divan PalmiraOtel’deki suitinde dinleniyor. Önceki gün kendisini ziyarete eden Kıvanç Tatlıtuğ ile uzun uzun sohbet eden Orhan Baba, yakışıklı oyuncuya tavsiyelerde bulundu. Tatlıtuğ’un tarzını çok beğendiğini söyleyen Gencebay, “Çizgini bozma böyle devam et” dedi. Rahatsızlığı nedeniyle iki binden fazla ‘geçmiş olsun’ telefonu ve mesajı aldığını söyleyen Gencebay, dostlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/08/2009
Eski kaynanadan hediye aldı!

Sadettin Saran'dan ayrıldıktan sonra sürekli İstinye Park'ta görüntülenen Hülya Avşar, önceki gün de eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun annesi Gülümser Hanım'la aynı yerdeydi! Neşeli haliyle dikkat çeken Avşar, objektiflerimize de gülümseyerek poz verdi. Bej Restaurant'ta oturan Avşar espresso, eski kayınvalisi ise limonata içti. Çilingiroğlu, Avşar'a bir de hediye verdi.
BİZE ULAŞIN