Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009

  • Pazartesi 09.11.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009
Evlilik sorusu neşesini kaçırdı!

Önder Bekensir ile dolaşmaya başlayan Demet Akalın, İstanbul gecelerinin tadını çıkartıyor. Geçtiğimiz günlerde, Blackk Bar'da eğlenen ikili, mekan çıkışı görüntülendi. Ancak, "Önder Bekensir'den evlilik teklifi aldığınız doğru mu?" sorusunu duyan Akalın'ın yüzü asıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009
Kızsız adam

Beyazıt Öztürk, önceki gece Nişantaşı'ndaki Longtable isimli mekanda yalnız eğlendi. Sürekli tek başına dolaştığı için eğlence müdavimleri ünlü şovmene 'Kızsız Adam' lakabı taktı.

DERLEYEN: FULYA UGAN/SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009
'Hanedan' isimli gelinliği giyecek

Uzatmalı sevgilisi Yunan Alex Syroplosla ile 22 Kasım'da Atina'da dünyaevine girmeye hazırlanan oryantal Tanyeli, düğünde giyeceği beş bin Swarovski taşla süslenmiş 'Hanedan' isimli gelinliği ile GÜNAYDIN objektiflerine poz verdi. "En sonunda evlenmeye karar verdiğim için çok mutluyum" diyen Tanyeli, düğün töreninin altı gün altı gece süreceğini söyledi. Madonna, George Bush ve Micheal Jackson gibi isimlerin konakladığı Atina'nın en ünlü oteli King George Palas'ta dünyaevine girecek olan ünlü oryantal törene, düğünden önceki hafta evinde düzenleyeceği kına gecesiyle başlayacak. Ardından düzenleyeceği gelin ve damat hamamıyla da Türk örf ve adetlerini gerçekleştirecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009
Doğurana kadar sahneye çıkacağım

Arabesk müziğin güçlü sesi Kibariye ve Fatih Ürek Günay’daki gala gecesinde sevenleriyle buluştu. İkinci kez hamile olduğunu söyleyen 49 yaşındaki Kibariye sevenlerine doğuma kadar sahnede olacağının müjdesini de verdi. Kibariye, “Şimdi ikinciye hamileyim. Hamileliğim boyunca sahnede olacağım. Sevenlerim sakın meraklanmasın” diye konuştu. Kibariye programda, eski ve yeni şarkılarını seslendirdi. Dinleyenlerinden gelen istek parçaları da söyleyen şarkıcı bir ara kendisine uzatılan peçeteleri eline aldı. “Allah’tan artık okuma yazma biliyorum” diyerek espri yaptı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009
‘Acı Aşk’ şerefine ‘Seni Yakacaklar’ı söylediler!

Halit Ergenç ve Cansu Dere, 18 Aralık’ta vizyona girecek olan ‘Acı Aşk’ filmi için stüdyoya kapanıp, şarkıcılık denemesi yaptı. Filmin, Çatalca ve Hadımköy’de çekilen kaza sahnesinin görüntüleri; Ergenç ve Dere’nin birlikte seslendirdiği ‘Seni Yakacaklar’ şarkısının üzerine montajlandı. A. Taner Elhan’ın yönettiği, Onur Ünlü’nün senaryosunu yazdığı ‘Acı Aşk’ın 24 Temmuz’da İstanbul’da başlayan ve Eskişehir’de devam eden çekimleri bir ayda bitti. Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu’nun da rol aldığı filmde; aşk, ihanet ve intikam gibi insan ruhunun karanlık yönleri ele alınıyor. Polisiye-drama türündeki film; ‘aldatılan bir adam en fazla ne yapabilir?’ sorusunun cevabını arıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009
Üstsüz DJ'i böyle dinlediler

İzmir'deki bir eğlence mekânında önceki akşam düzenlenen geceye konuk olarak katılan kadın DJ, güzel fiziği ve cesur sahne kostümüyle dikkat çekti. Konuklar, "Türkiye'nin ilk üstsüz DJ'i Nikita" olarak tanıtılan DJ'i cep telefonlarını ve fotoğraf makinelerini kullanarak görüntülemeye çalıştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009
Sen insan değilsin Serdar

Popçu Serdar Ortaç, önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'ni inletti! Yaklaşık beş bin hayranına seslenen ünlü sanatçı, konserinde annesi Nergis Ortaç'a övgüler yağdırdı. Aşkı bulamadığından dert yanan Ortaç, "Annem ve babam gibi 40 yıl sürecek bir aşk bulamazsam zaten evlenmem" dedi. Şarkılarını söylerken, büyük ekranda aile ve çocukluk fotoğraflarına yer veren Serdar Ortaç, bu gösteriyi annesi için gerçekleştirdiğini söyledi. Slayt gösterisini seyreden Nergis Ortaç, gözyaşlarına boğulurken; Serdar Ortaç "Anne her şey senin için... Şu güzelliğe bak yarabbim. Çok güzelsin anne!" dedi. Konserine 'Sor' isimli şarkısıyla başlayan ünlü şarkıcı, 'Sana Değmez' parçasını söylemeden önce şunları anlattı: "Bu şarkıyı yapar yapmaz, anneme dinlettirdim. Annem dinledikten sonra 'Sen insan olamazsın' dedi. Benim gibi biri sevilmez mi? Melek gibi insanım. Şimdi bunu söyledim diye yarın gazetelerde 'Serdar kendini Melek ilan etti' diye haberler çıkar..."
Magazin Gündeminden Başlıklar 09/11/2009
Ruhumu iyileştirmek için psikiyatra gittim

Halit Ergenç'in eski eşi Gizem Soysaldı, boşanma sürecindeki zor günleri dansla aştığını anlatıp "ruhunu düzeltmek için" psikiyatra gittiğini itiraf etti.
BİZE ULAŞIN