Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009
İşte Hadise-Sinan aşkının fotoğrafı

Önceki gün Kuruçeşme Arena'da yeni albümünün tanıtım konserini veren Hadise'ye sahnede sevgilisi Sinan Akçıl da eşlik etmişti. Annesi Gülnihal Canol da kızını yalnız bırakmamıştı. Hadise konserden sonra bindiği teknede sevgilisiyle sarılıp, aşk tazelerken Mega Magazin kameralarına yakalandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009
Musa’nın ailesi beni istememişti

Seren Serengil de ‘istenmeyen gelin’ olmuş! Ünlü şarkıcı, o dönemi anlattı: Eşim Musa’nın ailesi beni başta istememişti. Çok kırıldığım zamanlar oldu. Bizi ayırmaya çalıştılar. Ama saygıda kusur etmedim. Zamanla anladılar, beni tanıdılar.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009
Aziz çalsın, İpek söylesin!

İpek Tuzcuoğlu, şarkıcılığa soyundu! Sevgilisi Aziz Birsin, Bodrum’daki barında sahneye çıkıp caz şarkıları söyledi, İpek de ona eşlik etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009
Özgü evine mandalina ağacı aldı

Beyazperdenin ve ekranların beğenilen yüzü ünlü oyuncu Özgü Namal, evine ağaç dikti! Namal, önceki gün Kanyon Alışveriş Merkezi'nde evi için 'yeşillik' alışveriş yaparken görüntülendi. Alışveriş merkezindeki bütün çiçekçileri tek tek gezen Namal, kendisini görüntüleyen gazetecilere de yeşile ve bitkiye aşırı sevgisi olduğunu belirterek poz verdi. Uzun süren gezintisi sonunda evi için minyatür bir mandalina ağacı alan güzel oyuncu, sevgilisi Murat Han ile ilgili konuşmaktan kaçındı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009
Sabaha kadar eğlendiler

Geçtiğimiz hafta Çeşme’de konser veren Murat Boz, sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’yla birlikte tatiline devam ediyor. Gündüzleri denize giren çift, geceleri de Çeşme’nin gece kulüplerinde sabaha kadar eğleniyor. Genç popçu, Çeşmeli hayranlarından yoğun ilgi görüyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009
Kutu koladan bigudi

Sibel Can, uzun aradan sonra çıkardığı "Benim Adım Aşk" isimli 17'nci albümünün ilk klibini, söz ve müziği Tarkan'a ait olan "Çantada Keklik" adlı şarkıya çekti. Eşi Sulhi Aksüt'le yollarını ayıran ve boşanmaya karar veren güzel sanatçı "Albümün reklamını yapıyor" haberlerine karşılık olarak "Benim reklama ihtiyacım yok. Sesimle varım" diyerek albüm kapağına fotoğraf koymamıştı. Albüm kapağında fotoğrafı olmayan Can, tüm bu haberlere inat ilk klibinde çok konuşulacak fotoğraflarla dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Tamer Aydoğdu'nun yaptığı klipte ünlü şarkıcı saçlarını kola kutularına sarmış halde görülüyor. Sibel Can "Albümüm çok beğenildi. Ve bu da beni çok mutlu ediyor. Hayranlarımın sevgisine, ilgisine layık olmaya çalışıyorum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009
İbo'nun çorbasına limon sıktı!

BJK'nin eski menajeri Sinan Engin, önceki gün İbrahim Tatlıses ve Sergen Yalçın'la birlikte Türkbükü'ndeki 'Mıstık' isimli çorbacının açılışına katıldı. İbrahim Tatlıses'in tepeden tırnağa beyazlar içinde katıldığı açılışa ev sahipliği yapan Cemal Yarar ve Ecevit Yılan, konuklarına çorba ikram etti. Sinan Engin'in 'İmparator'un çorbasına 'limon sıkarken' görüntülendiği davete; Talip Özdemir, Ali Sayar, Oğuz Kayhan ve Raşit Karakuş da katıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/07/2009
Aşığım ve dünyayı koşarak dolaşabilirim!

Kendisiyle barışık, etrafına ışık saçan, çok güzel, çok mutlu genç bir kadın Rojda Demirer... ‘Melekler Korusun’ dizisinin yetenekli ve güzel oyuncusu, hayatında ilk defa evlenmeyi düşünüyor, “Çocuk yapmak istiyorum” diyor.
BİZE ULAŞIN