Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009

  • Pazartesi 10.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009
Vücudunu 'seks'e borçluymuş

'Sahil Güvenlik' dizisiyle ünlenen 42 yaşındaki oyuncu Pamela Anderson, fiziğini sekse borçlu olduğunu açıkladı. "Ne kadar çok seks yaparsam, vücudum o kadar iyi görünüyor" diyen Anderson, bu nedenle hiçbir zaman sevgilisiz kalmamaya özen gösterdiğini belirtti. Ayrıca bugüne kadar hiç diyet yapmadığını da sözlerine ekledi.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009
Kiminle öpüştüğün değil teknik önemli!

'Aramızda Kalmasın'a konuk olan Irmak Ünal, öpüşme sahnelerinde öpüşülen kişinin değil, tekniğin önemli olduğunu söyledi. Güzel oyuncu, "İnsan tabii ki böyle bir sahnenin nasıl olacağını, kameranın nasıl göreceğini düşünüyor. Orada 'kimi öpüyorum'dan ziyade tekniği düşünüyorsunuz" açıklamasını yaptı. Kamera karşısındaki ilk öpüşme sahnesini 'Kampüsistan' dizisinde Ekin Maden ile çektiklerini söyleyen Ünal, bu tür sahnelerde, iki oyuncu arasındaki elektriğin de önemli olduğunu vurguladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009
Helin Avşar ile nispet yaptı

Süreyya Yalçın ile Burak Hatipoğlu’nun aşkı, geçen ay bitmişti. Süreyya, arayı açmadan Barış Demirok ile yeni bir aşka yelken açarken, Burak sırra kadem basmıştı. Ancak Hatipoğlu misillemede gecikmedi! Hülya Avşar’ın kardeşi Helin’le flört etmeye başladı. Çiçeği burnunda aşıkları cuma akşamı Kuruçeşme Divan’daki bir düğünde görünce “Acaba mı?” diye düşünmüştüm! Ancak ertesi gün arkadaşım Orhan Merdivan, Burak ile Helin’in fotoğraflarını çekince aşkları tescillenmiş oldu!!! Süreyya, Burak’ı kıskandırmak için Ankaralı sevgilisi Barış ile İstanbul’a gelip, İstinye Park’ta arz-ı endam eylemişti. Burak Hatipoğlu da Helin ile aynı yerde buluştu. Bakalım Süreyya’nın yeni hamlesi ne olacak!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009
Motora biniyor, el ele sevgilisiyle geziyor

Burak Hatipoğlu'ndan ayrıldıktan sonra Barış Demirok'la aşk yaşayan Süreyya Yalçın, Demirok'la ilk kez el ele görüntülendi. Sevgilisiyle Ankara'da yaşayan Yalçın, özgürce motora biniyor ve geziyor. Ama evlilik düşünmüyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009
Berna vücuduna güveniyor

Geçtiğimiz hafta sonu Yalıkavak’taki Xuma Beach, ünlüleri ağırladı. Kızı Ada ile birlikte tatil yapan Berna Laçin’e; kızı Duru’yla Bodrum’a gelen Emre Kınay ve tiyatrocu Esra Akkaya eşlik etti... Berna Laçin, siyah bikinisi ile güneşlenirken Emre Kınay da elindeki amatör kamerayla çocukların videosunu çekti. Çocukları kendi aralarında oynarken, Berna Laçin, Emre Kınay ve Esra Akkaya da yeni projeleriyle ilgili sohbet etti. Ayrıca Berna Laçin, siyah bikinisiyle vücuduna güvendiğini gösterdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009
Ancak Su uyurken Pınar yüzebildi

İşlerinden dolayı hafta içi İstanbul’a gelip, hafta sonları Bodrum’a dönen Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, önceki gün Torba sahilinde güneşlendi. İki günlük tatil keyfi yapan çift, minik kızları Su’ya deniz kenarında konforlu bir uyku ortamı yaratmakta da çok başarılı... Kızlarının pusetini ağaç gölgesine koyan çift, o uyurken denize girme fırsatı yakaladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009
Madonna'dan feyz alıyormuş

Bodrum-İstanbul arası mekik dokuyan seksi popçu Bengü, geçtiğimiz hafta sonu sevgilisi Akın Altan’la birlikte Teras Su Otel’in plajında güneşlendi. Beyaz bikinisi ile beğeni toplayan Bengü, ‘Madonna’ isimli kitabı gün boyu elinden düşürmedi. Kendisine Madonna’yı örnek alarak onun hayatı ile ilgili detayları öğrenmeye çalıştığını söyleyen popçu, mavi çerçeveli gözlükleriyle de dikkat çekti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/08/2009
Sinan 'Evlenmeliyiz'i beni düşünerek yazdı!

Hadise, 'Kahraman' albümündeki 'Evlenmeliyiz' şarkısını, Sinan Akçıl'ın kendisi için yazdığını açıkladı: Küçüklüğümden beri düğünlere ve gelinlere önem veren bir kız oldum. Bunu Sinan da biliyor. Şarkıyı bu özelliğimden etkilenerek yazdı.
BİZE ULAŞIN