Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009
'Sevgilisi mi' yoksa 'doktoru mu?'

Aşk konusunda sabıkalı olan Başak Sayan ile jinekolog Alp Nuhoğlu katıldıkları bir davette samimi olup geceden de birlikte ayrılınca kafalar karıştı! Eski eşi Zeynep Tokuş’la hasta-doktor ilişkisi yaşayan Nuhoğlu, Sayan’ın ‘sevgilisi mi’, yoksa ‘doktoru mu?’ merak edildi.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009
Yüksek topuklu ayakkabı ve güneşe dikkat etmeli

Çağla Şıkel sunuculuğunu yaptığı 'İlle de Roman Olsun' programına yüksek topuklu ayakkabı ile çıktı, uzmanlar uyardı: Yüksek topuklu ayakkabı düşüğe bile sebep olabilir Doğumuna 3.5 ay kalan Çağla Şıkel 'İlle de Roman Olsun' programında giydiği yüksek topuklu ayakkabıları ve güneş konusunda uzmanlar uyardı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009
Genç kızlara taş çıkartıyor

Jeda Law, dördüncü kez baba olmaya hazırlanırken, üç cocuğunun annesi, eski eşi Sadie Frost, genç kızlara taş çıkartıyor. Bir süredi Ibiza'da, sinema oyuncusu kızkardeşi Holly ile tatil yapan 44 yaşındaki Frost, siyah bikinisinin içinde düşman çatlattı. Yaşına rağmen düzgün vücut hatlarıyla dikkat çeken moda tasarımcısının oldukça mutlu olduğu görüldü. Altı yıl evli kaldığı Jude Law'dan 2003 yılında boşanan Frost'un şu sıralar, üç çocuğunu, sonbaharda doğacak kardeşlerine hazırlamaya çalıştığı söyleniyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009
30 yaş krizini mizahi yolla anlatacağız

Murat Yıldırım'la evlendikten sonra oyunculuğa ara veren Burçin Terzioğlu, 13 Ağustos'ta atv'de başlayacak 'Ey Aşk Nerdesin?' dizisinde 30 yaşında bir boşanma avukatını oynuyor. Terzioğlu, "Her kadının 'Evlenip çocuk yapmalıyım, yoksa treni mi kaçırıyorum?' dediği zamanlar oluyor. Biz bunu eğlenceli bir dille anlatacağız" diyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009
Kadınlar bir, erkekler dokuz doğuruyor!

Baba olmaya hazırlanan Emre Altuğ doğumhanenin önünde ecel terleri döktü. 'Sizi Seviyorum' adlı sinema filminin çekimlerinde rol gereği doğumhane kapısında bebek bekleyen Altuğ böylece prova da yapmış oldu. Altuğ, "Rol gereği de olsa doğumhanenin önünde beklemek bana prova oldu. Çağla'nın doğumunda kendimi düşünemiyorum. Belki doğuma girebilirim. Bilmiyorum, o günkü ruh durumuma bağlı. Ama kadınların bir, erkeklerin dokuz doğurduğu kesin" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009
Prenses değil ağır işçiyim

Bilal Özcan'ın sunduğu 'Laf Aramızda' programına konuk olan Tülin Şahin, formunu nasıl koruduğunu anlattı. "Beni bilenler bilir, herkesten daha çok yiyorum" diye konuşan Tülin Şahin, işin sırrının günde 2.5-3 saat spor yapması olduğunu belirtti. "Bu kadar spor yapan bir insan ne yerse yesin kilo almaz" diyen Şahin, spora vakit ayıramayan insanların, bahaneler yarattığını söyledi ve ekledi: "Benim hiç kimseden farkım yok ben de herkes gibi sabah erkenden kalkıp işe gidiyorum ama spor yapacak vakti buluyorum." Model olmanın sanıldığı gibi, prenses olmak anlamına gelmediğini söyleyen Tülin Şahin çok çalıştığını ve bu yüzden kendisini ağır işçi gibi gördüğünü de söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009
Fırsattan istifade

Şarkıcı Ferhat Göçer, gazeteci sevgilisi Ömür Gedik ile Su Beach’te hafta sonu keyfi yaptı. Günlük gazeteleri büyük bir ciddiyetle okurken görüntülenen çift, öpüşüp koklaşmayı da ihmal etmedi. İki günlük tatili fırsat bilen Ferhat Göçer, güneş ve denizin tadını çıkardı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/08/2009
Sert’in kalbini yakan ‘Ateş’

Ivana Sert, minik oğlu Ateş’le Bodrum’da tatiline devam ediyor. İkoncan anne, oğluyla yakından ilgilenmeyi ihmal etmiyor; onu kanoyla gezdiriyor, güneşten koruyor. Sert, seksi bikinisiyle Torba sahillerinde dikkatle izleniyor.
BİZE ULAŞIN