Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009
İzmir kurtuldu o evlendi

Anchorman Korcan Karar, 13 yaşından beri arkadaş olduğu, iki yıllık sevgilisi Berna Özkan ile Çeşme'de evlendi. Tipsy adlı mekanda düzenlenen düğüne, çiftin yakın arkadaşları katıldı. Karar'ın nikah şahitliğini Saba Atay, Berna Özkan'ın şahitliğini ise ablası Aytul Özkan üstlendi. Çiftin nikahını, Alaçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç kıydı. 09.09.2009 tarihinde evlenmenin heyecanını yaşayan Korcan Karar, "Ben İzmirliyim... Berna da İzmirli. 9 Eylül İzmir'in kurtuluşu. O yüzden bu özel tarihte evlendik. İkimiz de doğduğumuz topraklarda olmaktan gurur duyuyoruz'' şeklinde konuştu. Karar, "Toplumlar ailelerle bütünleşir ve var olur, aile toplumun temel taşıdır" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009
'Çok alkollü hareketler bunlar' o yüzden çekmeyin!

BKM Mutfak bünyesindeki 'Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın oyuncusu Hamdi Karaman önceki akşam Cihangir sokaklarında kız arkadaşı ile öpüşürken görüntülendi. Hayli alkollü olan Karaman ve sevgilisi ayakta durmakta zorlanırken, birbirlerinden destek aldılar. Fotoğrafları çekilirken yüzünü gizlemeye çalışan Karaman, "Lütfen yapmayın. Ayıp oluyor, hanımefendi benim kız arkadaşım" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009
Bu 'gay'le beni yazmayın artık!

İngiliz emlakçı Chris ile Bebek'te objektiflere yakalanan Hande Ataizi, ayakligazete. com'un haberine göre; "Bu gay'le beni yazmayın. Bu mu benim sevgilim olacak?" diye tepki gösterdi. (GÜNAYDIN)
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009
Diziden niye ayrıldı belli değil!

Gençlik dizisi 'Kavak Yelleri'nde 'Efe' rolünde oynayan Dağhan Külegeç, geçen sezonun son bölümünde otomobiliyle denize uçmuştu. Yeni sezonda o otomobilden çıkamayan tek kişi olan Külegeç'in bu ayrılığı ile ilgili türlü senaryolar yazılmıştı. Sette yaşanan bir tartışmadan sonra senaryonun bu şekilde değiştirildiği söylenirken; bir başka dedikodu ise; Külegeç'in uzun süredir sette mutsuz olduğu ve ayrılmak istediğiydi. televizyongazetesi.com'un haberine göre; Külegeç, annesi Ayşe Erbulak ve Erbulak Ailesi'nin kendisi gibi oyuncu olan diğer fertleri Sevinç ve Füsun Erbulak ile Berna Laçin'in atv'de yayınlanan programına konuk oldu. Genç oyuncu burada yaptığı açıklama ile kafaları daha da karıştırdı. Bu sezon herhangi bir işte yer almayan Külegeç, "Dizi güzel iş, niye devam etmeyeyim... 'Kavak Yelleri'nden de ayrılmak istemezdim ama öyle olmak zorunda oldu. Yoksa gül gibi işim var, severek yapıyordum. Devam etmek isterdim" açıklamasını yaptı. Genç oyuncunun bu imalı açıklaması üzerine Berna Laçin'in "Kendin ayrıldın. Sanki seni diziden attılar..." şeklindeki yorumuna Külegeç'in yanıtı ise şöyle oldu: "Komik değil mi? Çok acayip bir durum. Neyse, yeni işlere bakacağız. Oyunculuk güzel, eğlenceli."
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009
İsmi boynunda kardeşi yanında

Süreyya Yalçın, önceki akşam Anjelique Bar'a gitti! Kendisine sevgilisi Barış Demirok yerine onun erkek kardeşi eşlik etti. Yalçın'ın boynunda da sevgilisinin ismini sembolize eden 'BRŞ' yazılı kolye vardı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009
Bora’yı sosyete dünyasına soktu

Yedi yıllık sevgilisi Nurettin Hasman’ı bırakıp yaşı yaşına uygun sörfçü Bora Kozanoğlu ile aşk yaşamaya başlayan Eda Taşpınar’ın sosyeteden kopup sevgilisinin yaşamına ayak uyduracağı söylenirken tam tersi oldu! Eda, Çeşme’den dışarı çıkmayan sörfçü sevgilisini İstanbul sosyetesine soktu bile! Taşpınar, önceki akşam Melkan-Murat Tabanlıoğlu çiftinin Hotel Les Ottomans’taki partisine Bora Kozanoğlu’nu da getirdi. Sosyetenin ağır toplarının katıldığı partide, sevgilisini sosyetik arkadaşlarıyla tek tek tanıştırdı. İlk kez bir sosyete partisine katıldığı her halinden belli olan Bora Kozanoğlu, uzun süre ‘Benim ne işim var burada’ der gibi bara yaslanıp ortamı gözlemledi. Bu arada Eda sürekli mekanda tur atıyor, arkadaşlarıyla konuşuyor, onları getirip Bora ile tanıştırıyordu. Çekingenliğini bir türlü üzerinden atamayan Bora, ilerleyen saatlerde ortama ayak uydurmaya çalışıp dans etti ama benim gördüğüm kadarıyla Bora’nın sosyeteye alışması çok zor olacak! Bu arada benim en çok merak ettiğim; Bora Kozanoğlu’nun Nurettin Hasman ile ne zaman pişti olacağı!!! (BÜLENT CANKURT)
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009
Aşk sette değil kuliste başlar!

Dizi ve filmlerdeki öpüşme sahneleri üzerine çok fazla yorum yapılmasına Emre Altuğ'dan eleştiri! Saba Tümer'in programına katılan Altuğ, sette başlayan aşklar konuşulurken şu yorumu yaptı: "Ben, o ortamda, o kadar insanın ve ekibin içinde, o kadar kameranın altında iki insanın öpüşürken bir şey hissedeceğine inanmıyorum, gerçekten aralarında bir şeyler yoksa..." Emre Altuğ'un bu açıklamasına itiraz eden Saba Tümer'in, Brad Pitt-Angelina Jolie ilişkisinin bir film setindeki öpüşmeyle başladığını söylemesi üzerine Altuğ da şu ilginç yanıtı verdi: "Ben o aşkın oradaki herhangi bir öpüşmeyle başlamadığına eminim. Yani onların ilişkisi öpüşme ile başladıysa emin olun setteki değil, kulisteki öpüşmeyle başlamıştır."
Magazin Gündeminden Başlıklar 11/09/2009
Çöpçatanlık onun doğasında varmış!

Saba Tümer’in programına konuk olan Zuhal Topal, İzdivaç’ı sunmaya başlamadan önce iki arkadaşının evlenmelerine vesile olduğunu anlattı. televizyongazetesi.com'un haberine göre; insanların dertlerini dinlemeyi sevdiğini söyleyen Topal, “Bana arkadaşlarım ‘Gönül Abla’ misyonu yükler. Artık güven meselesi mi, yargılamadan dinliyorum ondan mı, sıkıntılarını bana çok anlatırlar” dedi. Topal, programda çok eğlendiklerini ifade ederek “Ben kendimi çatlak zannederdim ama hepimiz manyağız. Geçen gün bütün stüdyo delirdik. Hepimiz oynamaya başladık” diye konuştu.
BİZE ULAŞIN