Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009

  • Çarşamba 12.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009
Yanındaki kişi yönetmenmiş!

Özcan Deniz ile evlilik hazırlıkları yapan Fahriye Evcen, önceki gün bir erkek arkadaşıyla birlikte Masa Restaurant'taydı. Gayet samimi ve neşeli oldukları gözlenen ikili, fotoğrafları çekilince telaşa kapıldı. Fahriye Evcen hemen hamle yaparak "Arkadaşlar sakın yanlış anlamayın. Yanımdaki kişi bir yönetmen... Onunla bir proje hakkında görüşüyoruz" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009
Süreyya: Daha da Bodrum'a gelmem!

İkoncan Eda Taşpınar'ın ardından 'Yerli Paris Hilton' namıyla anılan Süreyya Yalçın da Bodrum defterini kapattı! Artık tatil için Bodrum'a gitmeme kararı aldığı öğrenilen Süreyya Yalçın; önceki gün özel şoförüyle Bodrum'da kalan eşyalarını toplatarak, İstanbul'a göndertti. Bundan sonra yaz tatillerini Miami'de geçireceği söylenen Süreyya Yalçın; Eda Taşpınar, Deniz Berdan, Ivana Sert ve kendisinden oluşan 'ikoncan kare ası'nı bozan ikinci kişi oldu.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009
Emel Müftüoğlu annesini kaybetti

Yaz sezonunu, rol aldığı 'Zoraki Başkan' dizisinin çekimleri için Sinop'ta geçiren Emel Müftüoğlu, geçtiğimiz günlerde birkaç günlüğüne geldiği İstanbul'da acı bir olay yaşadı. Ünlü sanatçının, 69 yaşındaki annesi Nurten Merdivenci kalp krizi geçirerek, hastaneye kaldırıldı. Bir süredir, Ümraniye Özel Erdem Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde tedavi gören Merdivenci, önceki gün sabaha karşı hayatını kaybetti. Annesinin ölümüyle yıkılan Müftüoğlu'nun sakinleştiricilerle ayakta durabildiği söyleniyor. Merdivenci'nin cenazesi bugün Afyon İmaret Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından aile mezarlığında toprağa verilecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009
Genç çiftin 'Mutlu' sonu

İş adamı Hülya-Cezmi Mutlu çiftinin oğulları Mehmet Mutlu ile Asuman-Tahsin Tokgöz çiftinin kızları Melisa Tokgöz, önceki akşam Four Seasons Hotel'de dünya evine girdi. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın kıydığı nikahta damadın şahitliğini BJK Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve Kenan Doğulu yaparken, gelinin şahitliğini ise Spordan Sorumlu Eski Devlet Bakanı Erdoğan Toprak ve kız kardeşi Fulya Özkanca yaptı. Düğüne, sosyete ve iş dünyasından Cem-Alara Uzan, Cem Hakko-Ronit Gülcan, Elif Dürüst, Neşet- Şirin Yalçın, Mine Kalpakçıoğlu, Mehmet Germiyanlıgil, Kaya-Feraye Çilingiroğlu ve İbrahim- Demet Kutluay'ın da aralarında bulunduğu 750 konuk katıldı. Nikah sonrası ilk danslarını Kenan Doğulu'nun 'Havada Aşk Kokusu Var' isimli parçasıyla yapan Mehmet-Melisa Mutlu ile konukları, gece boyunca Doğulu'nun şarkıları eşliğinde eğlendi. İstinye Park'ta satın aldıkları rezidansta hayatlarını sürdürecek olan gelin ve damat, düğün sonrası balayı için Güney İtalya'ya uçtu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009
Rahatsız oldu

İbrahim Tatlıses’in eski hayat arkadaşı Derya Tuna, Beşiktaş’ın yedek kalecisi Hakan Arıkan ve Nilüfer Zapçı’yla önceki gün İstinye Park’taki Masa Restaurant’ta yemek yedi. Derya Hanım, fotoğraflarının çekilmesindenrahatsız oldu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009
Bir kırmızı halısı eksik

Sadece üç yaşında ama soyadı Çilingiroğlu olunca, magazin basını Kaya Bebek'i 'çekmeye' doyamadı! Önceki gün, "Oğlumla zaman geçirmek çok hoşuma gidiyor" diyen Feraye Hanım ile İstinye Park'ta gezmeye çıkan Kaya Bebek, birden kendini gazetecilerin karşısında buldu. Sıkıldı ama oyun salonunda eğlenerek neşesini buldu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009
Şimdi spordan çıktım!

Hamilelik döneminde aldığı kiloları spor yaparak atmaya çalışan eski manken Güzide Duran, önceki gün İstinye Park'taki bir kafede karşımıza çıktı. "Şimdi spordan çıktım. Birkaç bir şey alıp hemen kızımın yanına gideceğim" diyen Güzide; cipine binip Tarabya'daki evinin yolunu tuttu. Tekstilci Adnan Aksoy'la evli olan Güzide Duran, kızı Selin'i altı ay önce ABD'de dünyaya getirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/08/2009
Hamile kalınca 'pirsing'i çıkardı

Binbir Gece adlı dizideki rol arkadaşı Halit Ergenç'le evlenen Bergüzar Korel, üç aylık hamile olması nedeniyle göbek deliğine taktığı "pirsing" i (Vücuda süs amacıyla takılan metal halka anlamına gelen 'piercing' kelimesi Türk Dil Kurumu tarafından Türkçe'ye böyle girdi) çıkardı. Güzel oyuncu bu takıdan, büyüyen karnı nedeniyle vazgeçmek zorunda kaldı. Dermatoloji uzmanı Dr. Neslihan Dolar konu hakkında şunları söyledi: "Karın kısmı zamanla büyümeye başlayacağı için derinin gerilmesi sonucu anne adayında enfeksiyon riskini artıyor. Özellikle ikinci aydan sonra çıkarılmasında bebek açısından da anne açısından da büyük yarar var."
BİZE ULAŞIN