Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009

  • Cumartesi 12.09.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009
Beni Nazire yapma!

Müzisyen İsmail Tunçbilek'in, manken Ece Gürsel'le aşk yaşadığı haberleri ayyuka çıktı, eşinden Tunçbilek'e uyarı geldi: Beni Nazire Şenlendirici ile aynı duruma sokma sakın!
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009
Ben sadece Kenan'ın kız arkadaşı değilim!

İki ayrı sinema filmi ve bir dizi ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Zeynep Beşerler en büyük sıkıntısının, sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu'nun kız arkadaşı olarak anılmak olduğunu söyledi: Bu işe başladığımda hayatımda Kenan yoktu. Bu kadar işi onun sayesinde yapmadım ben.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009
Britney Spears erkek avında!

Geçtiğimiz günlerde menajeri Jason Trawick tarafından terk edilen ünlü şarkıcı Britney Spears, yeni bir sevgili için kolları sıvadı. Şu sıralar oğulları Sean Preston ve Jayden James’le birlikte Malibu’daki evinde dinlenen ünlü yıldız, yeni bir sevgili bulabilmek için sürekli arkadaşlarıyla geziyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009
Stresten yüzünü sivilce basmış

Doğacak çocukları için önce görüşmeye başlayan, sonra aynı evi paylaşan Efe Önbilgin ile Deniz Akkaya, artık aşk pozları veriyor! Babalık heyecanına kendini iyice kaptıran Önbilgin, “Stresten yüzümde sivilceler çıktı, yakından çekmeyin!” dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009
Otomobilini sattı cipe biniyor

Bugüne kadar birbirinden lüks otomobillere binen ve bir yıl içinde en fazla araba değiştiren ünlüler arasında, Cem Yılmaz'dan sonra ikinci sırada gösterilen Alişan, geleneği bu yıl da bozmadı. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz ocak ayında satın aldığı 2009 model Porsche'si çok konuşulduğu için üç ay kullanıp 120 bin Euro'ya satmıştı. Bir süredir babasının ve erkek kardeşinin otomobillerini kullanan Alişan, geçtiğimiz günlerde kendisine bir arkadaşından 90 bin Euro'ya 2008 model Porsche marka bir cip satın aldı. Daha önce spor araba kullanan Alişan bu kez de beyaz renkteki Porsche Cayenne marka cipiyle İstanbul sokaklarında tur atıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009
Ben 3'leri oynuyorum rakiplerim 4'lerde

Şarkıcı Bengü önceki gün, fan kulüp üyelerine iftar yemeği verdi. İftardan sonra gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Bengü, "Benimle ilgili her şeyi herkesten önce fan kulübümün üyeleri öğreniyor. Bana her konuda, akıl veriyorlar. Ben de onları dinliyorum" derken, hayranlarının 'evlen artık' ısrarını, "Daha zamanı var" diyerek reddetti. Kendisinin yaş olarak 3'lü rakamlara yeni geldiğini, rakiplerinin ise 4'lü rakamlara merdiven dayadığını belirten Bengü, kendisinin önünde uzun bir yol olduğunun altını çizerek yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009
Fotoğrafla zamanda yolculuk yaptılar

Ünlü oyuncu Derya Baykal, ‘Deryalı Günler’ adlı televizyon programında eski arkadaşı Selçuk Yöntem’i ağırladı. televizyongazetesi.com'un haberine göre; Ankara’daki çocukluk yıllarından beri arkadaş olan Baykal ve Yöntem, programda eski yılları andı. Programa gelirken konservatuvarın bahçesinde çekilen bir fotoğrafı getiren Yöntem, fotoğrafın kendi makinesiyle çekildiğini söyledi. Fotoğrafa bakıp o günleri hatırlayan Baykal ise “Ben bir çöpüm orada. O zamanlar arı gibiyim, hap kadarım” dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/09/2009
5 kadın 5 gerçek yüz

Güzellikleri nam salmış 5 kadın; Yonca Ebüzziya, Azra Akın, Mine Tugay, Sedef Avcı ve Demet Kutluay, Marie Claire dergisi için yüzlerinde makyaj olmadan objektif karşısına geçti. Hepsi de samimiyetle itiraf etti: En güzeli doğal olmak!
BİZE ULAŞIN