Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009

  • Pazartesi 13.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009
Sibel'in yaşadığı şok neydi?

Mutlu yuvayı, 'boş kasa' yıktı iddiası! Ani bir kararla, eşi Sulhi Aksüt'e boşanma davası açan Sibel Can, gerekçesini Saba Tümer'in programında açıkladı. Eşinin eve yaklaşmaması için mahkeme kararı bile aldıran Sibel Can, "Aslında Miami'ye gitmeden önce hiç böyle bir şey yoktu. Ama dönüşte tatsız bir olayla karşılaştım. Büyük şok yaşadım. Boşanmak en doğru karardı" dedi.

DERLEYEN: BÜŞRA SAKACI-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009
Arkadaşı Hande'yi göz hapsine aldı

Güzel oyuncu Hande Ataizi, sezon başında Bodrum'da objektiflere yakalanmış ve daha sonra apar topar İstanbul'a dönmüştü. Önceki gün yeniden Bodrum Türkbükü'ne gelerek yarım kalan tatiline devam eden güzel oyuncu, Bodrum Princess Otel'in plajında İngiliz arkadaşı emlakçı Chris ile objektiflere yakalandı. Fit vücudu ve kaslı karnı ile objektiflere yansıyan Ataizi ve arkadaşı, bir süre şezlonga uzanıp güneşlendikten sonra, gölgeye geçip birlikte şarap içti. Chris'in gün boyunca gözlerini Ataizi'den alamadığı ise dikkatlerden kaçmadı. Bu hallerini görenler ikilinin arasında aşk olduğunu düşündü ama Ataizi yanındaki İngiliz'e ilişkin şu açıklamayı yaptı: "Hayatımda hiç kimse yok, olsa bunu açık yüreklilikle söylerim. Chris sadece arkadaşım, aman yanlış anlaşılma olmasın!
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009
Hülya kazalara, Sibel sağlığına dikkat etsin!

Ünlü astrolog Su Karataş; Ebru Gündeş, Sibel Can ve Hülya Avşar'ın haritasına bakıp, yorumladı: Sibel Can ağustos ayından itibaren sağlık sorunlarıyla uğraşabilir. Hülya Avşar, eylül-kasım gibi kazalar yaşabilir. Ebru Gündeş çok şanslı bir yıl geçirecek
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009
Torba'dan sıkıldı...

Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah Alkoçlar, ailesinin işletiği Torba Alkoçlar La Boutique Otel'de yazın tadını çıkarıyor. Ama küçük Alkoçlar artık Torba'dan sıkılmış olmalı ki, geçen gün arkadaşlarıyla birlikte Türkbükü'ndeki Maki Otel'in plajındaydı. Şirinliği ile herkesin ilgi odağı olan Aslışah, bol bol denize gidi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009
Bikiniye sansür

BODRUM’DA tatil yapan Aysun Kayacı, bikinili görüntülenmemek için önlem aldı. Sahilde bile tuniğini çıkarmadı! tatil yapan Aysun Kayacı, bikinili için önlem aldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009
FOSFORLU İKONCAN!

DİKKAT çekmede, Ivana Sert’in üstüne kimse yok! Ünlü ikoncan, bu kez de fosforlu bikinisiyle bakışları üstüne topladı. Sert, şıklığını plastik ayakkabılarla tamamladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009
Süpermen Sadettin

İŞADAMI Sadettin Saran, uçuşa geçti! Saran, Efes’te tandem atlayış* yaptı! 10 bin feet (3 bin metre) yükseklikteyken uçaktan atlayan işadamı, yaşadığı muhteşem tecrübenin ardından kızı Lal’i aradı ve “Sen de mutlaka yapmalısın” dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/07/2009
Çeşme'de bir yalnız kadın

Geçtiğimiz hafta babası Nazım Ünsal'ı kaybeden Tuba Ünsal üzüntüsünü Çeşme'de tek başına yaşıyor. Alaçatı Beach Resort'ta kalan genç oyuncunun yanında bir kız arkadaşı da olmasına karşın Ünsal plaja yalnız iniyor, denizde tek başına yüzüyor. İşte güzel oyuncunun bir günlük yalnızlığı...
BİZE ULAŞIN