Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009

  • Perşembe 13.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009
Boru dansı yaptı yürekleri hoplattı

Genç yıldız Miley Cyrus, önceki gün Amerika'da katıldığı 'Teen Choice Awards-Gençlerin Seçimi Ödülleri' töreninde yaptığı dans şovla yürekleri hoplattı. Minicik şortu ve siyah deri botlarıyla baştan çıkarıcı bir kadına dönüşen 16 yaşındaki güzel yıldız, şarkı söylerken boru dansı yapmayı da ihmal etmedi. 'Hannah Montana'nın yıldızının bu dansı, bulunduğu ortam için abartılı bulundu. Şu sıralar 'The Last Song-Son Şarkı' adlı filmin çekimleriyle uğraşan Cyrus, yaşından çok daha büyük davranmakla eleştiriliyor.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009
Ört ört çekiyorlar!

Bodrum'da tatil yapan Nil Bentürk, La Boutique Otel'in iskelesinde bikinisinin üst kısmını çıkarıp güneşlendi. Bentürk, paparazzilerin kendisini görüntülediğini fark edince panik yaptı! Sosyetik güzelin imdadına yanındaki arkadaşı yetişti, hemen Bentürk'ü havluyla örttü.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009
Parkta aşka da varım!

Var mısın Yok musun?' yarışmasıyla ünlenen Nursel Ergin'in, Doğu Perinçek'in oğlu Mehmet'le ilişkisi sürüyor. Çift, önceki gün Bebek Parkı'nda görüntülendi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009
9 yıl reddettiği oğlu artık yakın arkadaşı

Şarkıcı Emrah, Bodrum'daki yazlığında 18 yaşına basan oğlu Tayfun ile tatil yapıyor. Emrah ile 9 yıllık dava sürecinin ardından, DNA testi sonucu oğlu olduğu ispatlanınca kabul ettiği Tayfun'un arasından şimdilerde su sızmıyor. Üstü açık spor otomobiliyle Bodrum'da gezerken objektiflerimize takılan babaoğlun benzerliği dikkat çekiyor. Tayfun'un, babaannesi Ayten Hanım'la da çok iyi anlaştığını anlatan Emrah, annesinin torununu çok sevdiğinin altını çiziyor. Geçmişte yaşanan olayların kendileri için kapandığını ve artık gelecekle ilgilendiklerini vurgulayan sanatçı "Bodrum, yanımda oğlum olunca daha güzelmiş. Baba oğuldan ziyade iki arkadaş gibiyiz. Oğlum bu sene 18 yaşına girdi ve üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Onun işinde, gücünde, ahlaklı bir işadamı olacağına inanıyorum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009
Babasının kuzusu

'Aile Reisi' dizisinde rol alan Pınar Altuğ, günlerini sette geçirirken Yağmur Atacan da kızları Su ile ilgileniyor. Su'ya düşkünlüğü ile tanınan Yağmur Bey kızını her yere pusetle taşıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009
O sahnenin çekimi sırasında dondum!

Erkan Petekkaya, katıldığı ‘Laf Aramızda’ programında oyunculukla ilgili anılarını anlatırken;geçen sezon yayınlanan ‘Sonbahar’ dizisi için Boğaz sularına girdiği sahneyi hatırladı. Kasım ayında çekilen sahne için “Gerçekten çok fenaydı” yorumunu yapan Petekkaya, dublör kullanmama sebebini de şöyle anlattı: “Dublörün yapacağı şey değil o; sonuçta yüzme biliyoruz. Sorun, soğuktu! Büyük şok yaşadım! Sudan çıkınca da sıcak duş aldık. Her aktör bunu yapar!”
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009
Şansını aşkta değil piyango biletinde aradı!

Güzel sunucu ve fotomodel Esra Balamir geçtiğimiz gün Türkbükü'ndeki Lola Beach'te sarı bikinisi ve göbeğine yaptırdığı dövmesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Aşkta şansının olmadığını söyleyen Balamir, talihini milli piyango bileti alarak deneyeceğini söyledi. Sıcak havanın da etkisiyle sık sık denize girip, duş alan Balamir, yaşadığı kötü günleri geride bıraktığını ve her şeyin yolunda olduğunu söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 13/08/2009
Çifte kumrular

Yaz sezonu başladığından bu yana Türkbükü'ndeki Maki Otel'de kalan Esra Eron-Murat Aşık çifti İstanbul'daki işleri nedeniyle tatile 15 gün ara vermişti. Çift yeniden Bodrum'a geldi. Güneşin ve denizin tadını çıkaran karı-koca çifte kumrular gibi birbiriyle şakalaşıyor. Bir hafta daha Bodrum'da tatil yapacaklarını söyleyen ikili, mutlu bir evlilik yaşadıklarını vurguluyor.
BİZE ULAŞIN