Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009

Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009
Ajda'nın gençlik iksiri kefirmiş
Ajda Pekkan'ın çok merak edilen güzellik sırlarından biri daha ortaya çıktı! Süperstar'ın yakın dostu, Dr. Ender Saraç, ünlü sanatçının kefire çok düşkün olduğunu açıklayıp, bazen kapsülünü de kullandığını söyledi.
Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009
Sevilmek istiyorum!
Burcu Güneş, yeni albümü 'Sihirbaz' için birbirinden seksi pozlar verirken, ruh halini de açıkladı: İçimdeki kadının, 'sevilmek, okşanmak, koklanmak, dokunulmak istiyorum' diye bağıran bir yanı var...
Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009
Fransa'da ailece tatil yaptılar
Geçtiğimiz günlerde aldıkları hamsterlarla haber olan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in, pet shop'ta çekilen fotoğrafları Amerikan basınında yer aldı.
Yılın büyük bir kısmını Fransa'daki evlerinde geçiren Angelina Jolie ve Brad Pitt, geçtiğimiz günlerde yoğun iş tempolarından fırsat bularak çocuklarıyla birlikte Brignoles kasabasının yolunu tuttu. In Touch dergisinin görüntülediği ünlü çift, tüm günü çocuklarıyla birlikte alışveriş yaparak geçirdi. Sabah saatlerinde bir pet shop'a giderek çocukları için hamsterlar alan çift, çocuklarını çok mutlu etti. Daha sonra Brignoles'e çok yakın olan Correns'a geçen çift, burada bir restoranda ailece yemek yedi. Çifte servis yapan garsonlar, "Brad ve Angelina restoranın en pahalı pembe şarabını sipariş etti. Çocukları da mantarlı omlet yedi" şeklinde konuştu.
Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009
Paylaşılamayan maço
Tolgahan Sayışman, kendisini 'etkileyici maço' olarak tanımlayan; Jean Paul Gaultier ve Stella McCartney'den arka arkaya çalışma teklifleri aldı.
Yakışıklı oyuncu Tolgahan Tolgahan Sayışman'ın başına talih kuşu kondu. Ama ünlü oyuncu, bu kuşu şimdilik geri çevirdi! Kate Moss, Cindy Crawford ve Eva Herzigova gibi dünyaca ünlü modellerin bağlı bulunduğu dünyanın en büyük ajanslarından Storm Agency, geçtiğimiz hafta Tolgahan Sayışman'a birlikte çalışma teklifinde bulundu. Ajansın başında bulunan Miranda Camtacuzenesperasky, resimlerini ve 'Aşk Tutulması' adlı sinema filmindeki performansını çok beğendikleri için Sayışman ile çalışmak istediklerini belirtti.
Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009
Arabeski rock yaptılar ilgiyi topladılar
Müslüm Gürses'in pop şarkıları yorumlaması genç rockçıları da harekete geçirdi. Duman grubunun ardından arabeske modern bir sound kazandıran İstanbul Project Grubu, 'damar' diye tabir edilen şarkıları rock tarzıyla söylüyor. Grup büyük ilgi görüyor.
Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009
Oyuncuların arkadaşlığı samimiyetsiz geliyor
'Sonsuz' adlı filmde kanser hastası bir genci canlandıran ve Claudia Cardinale ile aynı filmde oynamaya hazırlanan İsmail Hacıoğlu: Oyunculuk mesleğindeki arkadaşlıklar uzun süreli değil. Egoların savaştığı bir ortam ve samimiyetsiz geliyor bana...
Son olarak kanserli bir hastayı canlandırdığı 'Sonsuz' adlı sinema filmi için kamera karşısına geçen İsmail Hacıoğlu, efsanevi oyuncu Claudia Cardinale'le birlikte rol alacağı film için İtalya'ya gitti. 18 Eylül'de vizyona girecek olan 'Sonsuz'un 14 Eylül'deki galası için kısa bir süre için Türkiye'ye dönecek olan Hacıoğlu, en büyük hayalinin Al Pacino'yla oynamak olduğunu söylüyor. Başarılı oyuncu bu hayalini gerçekleştirmek için 2010'un ilk aylarına kadar yurtdışında İngilizce eğitimi alacağını belirtiyor.
Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009
Süper serseri bir öğrenciydim!
Ünlü müzisyen Emre Aydın, Cosmo Girl dergisine verdiği röportajda lise hayatında çok serseri bir öğrenci olduğunu söyledi: Hormonların etkisiyle bir öğrencinin yapmaması gereken her şeyi yapıyordum
Magazin gündeminden başlıklar 13/09/2009
Filmleri biter bitmez yeni sette buluştular
Bu yılın iki iddialı komedi filminden biri olan 'Kolpaçino'nun başrol oyuncusu Şafak Sezer ile bir diğeri 'Abimm'in başrol oyuncusu Mustafa Üstündağ, bu filmlerin çekimleri biter bitmez kendilerini yeni bir sette buldu. İki ünlü oyuncuyu biraraya getiren film ise, 'Kutsal Damacana 2: İtmen'. Büyük beğeni toplayan 'Kutsal Damacana'da başrol oynayan Şafak Sezer, filmin ikinci versiyonu 'Kutsal Damacana 2: İtmen'in de 'esas erkeği'. Korku-komedi türündeki bu filmde Sezer'e 'Muro' karakteriyle yıldızı parlayan ve son olarak 'Abimm' filmi için kamera karşısına geçen Mustafa Üstündağ eşlik ediyor. 'Kutsal Damacana 2: İtmen'de Üstündağ kurt adamı canlandıracak. Kendisini kurt adama çevirecek maskenin hazırlanabilmesi için 'Abimm' filminin çekimleri sırasında ünlü oyuncunun yüz kalıbı alındı. Özellikle plastik makyajın ve kostümlerin ön palana çıkacağı filmin prodüksiyon çalışmaları tamamlandı, çekimleri ise bu hafta başlıyor. Yapımcılığını Selin Altınel ve Şenol Zencir'in yaptığı film, 22 Ocak 2010'da vizyona girecek.
BİZE ULAŞIN