Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009
'Yahşi Batı'nın en hızlı kovboyu Cem Wayne
Vahşi Batı'nın en ünlü kovboyu John Wayne tarih oldu! 'Yahşi Batı'nın uçsuz bucaksız bozkırlarında artık bir Türk hüküm sürüyor!
Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009
Bebeklerinin cinsiyeti erkek
Bergüzar Korel, hamileliğinde 3.5 ayı doldurdu, soluğu doktorunda aldı. Önceki gün çekilen ultrason görüntülerinde bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğu ortaya çıktı. Çift isim için, "Henüz karar vermedik" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009
Sahnede 10 yıl sonra aynı poz
Sulhi Aksüt'ten ayrılan Sibel Can Harbiye'deki konserde eteğini kaldırarak bacaklarını ortaya çıkardı. Can 10 yıl önce Hakan Ural'dan ayrılık sürecinde de sahnede benzer pozu vermişti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009
Para için dizilerde öpüşmem!
'Aramızda Kalmasın' programına katılan manken Aysu Baceoğlu, kendisine gelen dizi tekliflerini reddettiğini açıkladı. Sunucu Yüksel Şengül, Baceoğlu'na önceki röportajında dizilerde öpüşmek için "İğrenç bir şey" dediğini hatırlattı ve "Öpüşme sahnesi olduğu için mi teklifleri reddiyorsunuz?" diye sordu. Baceoğlu, "Evet. Seyrettiğimde hoş bulmuyorum" diye yanıt verdi. Bunun üzerine Şengül, "Öyle bir titizliğiniz mi var? Özel hayatınızda da öpüşmez misiniz?"diye sorunca Baceoğlu şöyle dedi: "Titizlikle ilgisi yok! Tanımadığım biriyle para için öpüşmem!" (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009
Kıvanç'ın oltasına hiç balık takılmadı
Sezon başından beri sevgilisi Meltem Cumbul'la birlikte Bodrum Gümüşlük'te kiraladığı yazlık evde kalan Kıvanç Tatlıtuğ; balıkçılığa merak sardı. Sevgilisi Meltem Cumbul işleri nedeniyle İstanbul'a dönünce yalnız kalan yakışıklı oyuncu, günlerini yeni hobisiyle geçiriyor. Önceki gün misina oltası ile balık tutmaya koyulan 'modern Robinson', saatlerce bekledikten sonra evine eli boş döndü.
Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009
Hemcinsleri yine kızacak!!!
Okan Bayülgen'in doğumuna günler kalan eşi Şirin Ediger'i sıcak yaz günlerinde daha rahat etmesi için Swissotel'e taşıdığını yazmıştım. Bayülgen, eşini odasından havuza girilebilen suit odalardan birine yerleştirmişti. Haberimin ardından hemcinsleri, kötü örnek olduğunu için Okan Bey'e resmen ateş püskürmüşlerdi!!! Şimdi okuyacaklarının ardından ne yaparlar bilmiyorum! Çünkü Bayülgen, kendileri için tuttukları odanın iki yanındaki odaya da kayınvalidesini yerleştirmiş! Hiç kimse kızmasın; eşinin rahatını düşünen Bayülgen hem örnek koca hem de örnek bir damat işte!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009
Senaryoyu gece yarısı kahkahalarla okudum!
Osmanlı'da geçen komik olayların anlatıldığı 'Aile Saadeti' bu akşam başlıyor. Dizide Selim Paşa'yı oynayan Yetkin Dikinciler "Senaryoyu 'Zorlama bir hikayedir' diyerek okumaya başladım ama kendimi gece yarısı kahkahalar atarken buldum" dedi ve ekledi: Seyirciyi kokusu burnumuzda tüten o eski günleri geri götüreceğiz!
Magazin Gündeminden Başlıklar 14/08/2009
Gitar çalmaya başlama nedenimiz kızları tavlamaktı
Ünlü müzik grubu Gripin NTV'de katıldıkları 'Yaz Gecesi Şovu'nda samimi açıklamalarda bulundu. İzleyicilerin merak ettiklerine de açıklık getiren grup üyeleri, sunucu Burcu Esmersoy'un "Gitar çalmaya kızları tavlamak için..." diye başladığı sorusunu da ağzına tıkadı ve gülümseyerek şu itirafta bulundu: "Tabii, hepimiz o nedenle gitar çalmaya başladık." Grubun üyelerinden Murat Başdoğan "Ortaokul zamanımda benim çevremde birçok kişi gitar çalıyordu" diye konuşunca, solist Birol Namoğlu da, "Ya da o kadar çok kadın vardı ki çevrende, o yüzden bir sürü de gitarist vardı" dedi. Yekta Kopan ve Esmersoy'un aynı anda "Faydasını gördünüz mü?" sorusuyla stüdyoda herkes kahkahalara boğuldu. Beşdoğan bu soruya yanıt vermek yerine gülümsemeyi tercih etti.
BİZE ULAŞIN