Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009

  • Çarşamba 15.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009
El şakası yapan sevgiliye tokat

Galatasaray'ın yeni kaptanı Arda Turan, önceki akşam Kuruçeşme'deki Aşşk Cafe'ye geldi. İddiaya göre mekânda arkadaşı Eda ile eğlenen Turan gecenin sonuna doğru kız arkadaşıyla şakalaşmaya başladı. Etraftaki şaşkın bakışlara aldırmadan sevgilisiyle el şakaları yaparak eğlenen ikili bilinmeyen bir nedenden tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetiyle sinirlenen Eda isimli genç kadın, ünlü futbolcunun eşofmanını aşağı indirmek isteyince olanlar oldu. Bu harekete çok sinirlenen Turan kalabalığa aldırış etmeden Eda'ya tokat attı ve mekânı terk etmek için dışarıya yöneldi. Ancak kız arkadaşı, ünlü futbolcuyu kolundan tutarak gitmesini engellemeye kalktı. Arda Turan bu sefer arkadaşını, saçlarından tutarak itti ve mekânı hışımla terk etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009
Hapisten kaçırıp klibinde oynatacak

Lerzan Mutlu, 'Prison Break' dizisinin oyuncularından Dominic Purcell'i Türkiye'ye getirmeye çalışıyor. Amacı, Purcell'i klibinde oynatmak.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009
Ölümün korkusunu ensemde hissettim!

'Tek Türkiye' dizisinde 'Dila Hemşire'yi canlandıran Müjgan Gönül yurtdışında yakalandığı domuz gribini yendi. Hastaneden taburcu olduktan sonra Show Ana Haber'e konuk olan Gönül, "Domuz gribi olduğumu öğrenince hüngür hüngür ağlamaya başladım. Ölümün korkusunu ensede hissetmek vardır ya aynen öyleydi" dedi. Artık yepyeni bir hayata başladığına vurgu yapan Müjgan Gönül, sözlerini şöyle sürdürdü: "Günlük hayattaki koşturmaca içinde ölümü kimse kendine yakıştırmıyor. Ama böyle bir şey karşınıza geldiğinde, durup hayata tekrar bakıyorsunuz.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009
Albüm öncesi yine ayrılık dedikodusu

Yaklaşık 2.5 yıldır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Sadettin Saran'la son zamanlarda bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Hülya Avşar, yine ayrılık söylentileriyle gündeme geldi. Bu ilişki sürecinde beş kez ayrıldıklarını açıklayan ardından yine barışan Hülya Avşar-Sadettin Saran ikilisi hakkında altıncı kez ayrıldıkları yolunda söylenti çıktı. Avşar bu söylentilere dün tatil için bulunduğu Ayvalık'ta yanıt verdi. Ünlü sanatçı "Şu an kafamı dinliyorum. Bir süre görüşmedik. Yarın ne olacağını bilmiyorum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009
Francesco ile İtalyan işi aşk

Dünya Güzeli Azra Akın'ın kalbi, İtalyan Francesco Boari için atıyormuş! Özel hayatıyla ilgili konuşmayı sevmeyen Akın, açıklamayı Alaçatı tatilinde 'beden diliyle' yaptı! Sevgilisiyle denizde sarmaş dolaş eğlenen Akın, meraklı bakışlara rağmen öpüşmekten çekinmedi. Çift, akşam da baş başa yemek yedi. Azra Akın'ın sevgilisi Francesco Boari, 34 yaşında. Türkiye'de büyümüş, İtalyan Lisesi'nde okumuş, okulun en yakışıklı ve haylaz çocuğuymuş! Alaçatı'da Mega Magazin'e yakalanan çiftin, ilk kez 30 Haziran'da, Lütfi Kırdar'daki bir konserde görüldüğü de söyleniyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009
Mutlu olsun yeter!

Eski sevgilisi Şahan Gökbakar'ın Beren Saat'le görülmesine, Doğa Rutkay'dan 'olgun' tavır: Şahan'ın yeri ayrı. Mutlu olmasını dilerim!
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009
Bikinili Ferhan Şensoy

Derya Baykal-Ferhan Şensoy çiftinin büyük kızları Ferhan Şensoy, Bodrum’da arkadaşları ile koy koy geziyor. Sürat teknesiyle geldikleri Türkbükü’ndeki Cennet Koyu’nda arkadaşları ile denize giren genç Şensoy’un rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. Bir ara tekneye çıkmakta zorlanan Ferhan Şensoy’u, iki arkadaşı güçlükle tekneye çıkardı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 15/07/2009
Oğulcan, kız kardeşine ağabeylik yapıyor

Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğulları Oğulcan, tatil yaptığı Bodrum’da sık sık denize girip güneşlenirken, kız kardeşiyle yakından ilgileniyor. Önceki gün Türkbükü’ndeki Lola Beach’te kız kardeşi ile objektiflere takılan Oğulcan, su sporlarını da çok seviyor. Küçük Engin, Bodrum gecelerinde boy göstermekten de geri kalmıyor.
BİZE ULAŞIN