Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009
Maliyeyle başı derde girmiş

Asi'de oynayan Tuba Büyüküstün, Filiz Akın'ın programında Arap hayranlarının bir otelin önünde kendisini üç gün beklediği haberine açıklık getirdi. Oyuncu, "Ben bunu yeni öğrendim ama Ortadoğu'da 'Tuba Büyüküstün gelecek' denip, insanları bir yerlere topluyorlarmış" dedi. Büyüküstün bir mücevher firmasının reklam filminde oynaması için 600 bin dolar aldığı iddiasına da şöyle yanıt verdi: "Yok böyle bir şey. Bu haberler bize zarar veriyor. Maliye 'Gazetede haber çıktı. Bunun makbuzu yok. Ne yapıyorsun sen?' diyor."
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009
Sevgiyle terapi yapacak

Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay, eşini İstanbul'da bırakıp, kızı İrem'le tatile çıkıyor. Kutluay'ın gerekçesi ise şöyle: Kızıma yeterince vakit ayıramadım. Bunun acısını çıkaracağım.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009
Tuğçe'nin Fransız aşkı çabuk bitti

Manken Tuğçe Kazaz'ın, Fransız sevgilisi Ramin Matin'le aşkı kısa sürdü. Tuğçe Kazaz'ın, 3.5 yıl önce kilise düğünüyle evlendiği, uğruna dinini bile değiştirdiği Yunanlı eşi Yorgos Seitaridis'ten sonra, Fransız yönetmen Matin ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Halen Yorgos Seitaridis'le boşanma davaları süren Kazaz son bombayı patlattı ve yönetmen sevgilisi Matin'den de ayrıldığını açıkladı. Kazaz, "İlişkimiz bitti. Nedenini sormayın, o bize kalmış bir şey. Ama merak etmeyin keyfim yerinde çok şükür" diye konuştu. Ünlü model, "Pişmanlık duyuyor musunuz?" sorusuna ise "Bunlar hayatta olan şeyler. Sevinçler, mutluluklar gibi, üzüntüler ve pişmanlıklar da oluyor. Ama hiç 'keşkem' olmadı. Geçmişten ders alıyoruz, önümüze bakıyoruz" yanıtını verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009
Sevişme sahnesinde rahatsız olmuyorum

Kenan Işık'ın sunduğu 'Dünya Bir Oyun Sahnesi'ne cuma gecesi ünlü oyuncu Meltem Cumbul konuk oldu. Programda Işık'ın sorularını yanıtlayan Cumbul, oyunculuğa nasıl başladığını, Amerika serüvenini ve filmlerdeki sevişme sahneleri hakkındaki fikirlerini büyük bir samimiyetle anlattı. Cumbul, "Oyunculuğa ilk adımı atarken en büyük sebebim annemdi. Çünkü annem hayatı boyunca oyuncu olmak istemiş ama olamamıştı. Oyunculuğu seçmemdeki amacım da onu mutlu etmekti aslında. Belki onun ilgisini çekmek, sevgisini kazanabilmek içindi... Çok küçük yaşlardan itibaren fark ettim ki, ben bunu yaparsam, annem benimle ilgileniyor. O yüzden de bu mesleğe gönülden bağlandım." dedi. Cumbul filmlerdeki sevişme sahneleri için şunları söyledi: Ben kendi özel hayatımda biraz sıkılgan, kendini ifade etmekte güçlük çeken bir insan olsam da bir senaryoyla, bir karakterle çok daha rahat edebiliyorum. Bloke olmuyorum o zaman... Kendimi en özgür hissettiğim alan bu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009
Bebek şenlendi

Beşiktaş Belediyesi ile Bebekliler Derneği tarafından organize edilen ve üç gün süren 4. Bebek Şenliği önceki akşam sona erdi. Yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen şenliğin son gününde ünlü simalar da etkinliğin tadını çıkarttı. Şenliğe çocukları Ergün ve Naz ile katılan Hüsnü Şenlendirici "Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da çocuklarımlayım. Çocuklarımla vakit geçirmekten büyük mutluluk duyuyorum" derken, hapisteki sevgilisi Deniz Seki ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009
Ünlüler Sortie'de buluştu

Hafta sonu ünlü eğlence kulübü Sortie, şarkıcılara ve futbolculara ev sahipliği yaptı. Cumartesi günü futbolcular Tuncay Şanlı, Hamit Altıntop ve Yusuf Şimşek'in yanısıra Sergen, Ferhat Göçer- Ömür Gedik, Tuğba Altıntop, Metin-Fulya Şentürk mekanda eğlenirken pazar akşamı düzenlenen ÖSS partisine de Demet Akalın, Ece Erken, Fatih Ürek gibi isimler katıldı. Murat Dalkılıç'ın sahne aldığı gecede Dalkılıç; Demet Akalın ve Fatih Ürek'i de sahneye davet ederek geceyi renklendirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009
Çocukken çok kaprisliydim

Ünlü şarkıcı Hande Yener, katıldığı bir programda nasıl bir çocukluk geçirdiğini anlattı. Çok kaprisli olduğunu belirten Yener, Kemal Hamamcıoğlu'na o günlerden şöyle söz etti: "Yürümeyi sevmezdim. Sultanlar gibi arabama kurulmaya bayılırdım. Annemi beş yaşına kadar çıldırttım. Beş yaşıma kadar altım bezlendi. Emzik ağzımdan düşmedi. Sonra birden okula başlamak istedim. Beş buçuk yaşında okula yazıldım ve bir anda büyüdüm. Emzik, bez, araba hepsinden vazgeçtim. Enteresan bir çocuktum. Annemi çok bezdirmiştim."
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/06/2009
Aşk hayatında da sahadaki gibi seri

94 milyon euroya İspanya'nın Real Madrid kulübüne transfer olan Manchester United'ın Portekizli oyuncusu Cristiano Ronaldo, zaferini birlikte kutladığı Paris Hilton'u çabuk unutmuşa benziyor. Rekor transfere imza atan ünlü futbolcu Ronaldo, iki geceyi Paris Hilton'la eğlenerek geçirdikten sonra, geçtiğimiz hafta sonu ABD'nin Las Vegas kentinde bir başka güzelle görüntülendi. Kentin ünlü Rain isimli eğlence kulübündeki özel partide, kumral bir kadının 24 yaşındaki Ronaldo'nun ilgisini çekmeyi başardığı görüldü.
BİZE ULAŞIN