Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009

  • Perşembe 16.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009
Nehir Erdoğan'ı üzecek fotoğraf

ABD'deki nişanlısı Nehir Erdoğan'ı 'özlemekten öldüğünü' söyleyen yönetmen Mustafa Altıoklar, bir genç kızı 'samimi' bir şekilde öperken Mega Magazin kamerasına takıldı! Kafalar karıştı.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009
Kapı arası muhabbeti

Deniz Akkaya'dan bebek bekleyen Efe Önbilgin ve boşanma davası süren Ece Erken, bir gece kulübünün kapısında sohbet ederken görüntülendi. Mega Magazin'in kamerasına yansıyan karelerde, iki ünlünün yakınlığı dikkat çekti!
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009
Eda'dan ayrıldım!

İki gün önce sevgilisi Eda Türkmen'le Kuruçeşme'deki Aşşk Cafe'de kavga eden ve Türkmen'i tokatladığı iddia edilen Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan, önceki akşam Yeşilköy'de bir balıkçıdaydı. Kızlı erkekli bir arkadaş grubuyla yemek yiyen Turan, çıkışta Eda Türkmen'le kavga olayı hakkında, "Eda'dan ayrıldım" demekle yetindi. Bu arada ünlü futbolcunun, arabasına nazar değmesin diye kurban kestirdiği ve kurban kanını da plakaya sürdüğü dikkatlerden kaçmadı. Ünlü futbolcu aracının plakasındaki, Galatarasay'daki forma numarası olan 10 rakamının yer alması dikkat çekti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009
Gizem Özdilli’nin 6O’lık aşkı

Eski manken Gizem Özdilli, kendisinden yaklaşık 25 yaş büyük sevgilisiyle Reina çıkışında görüntülendi. Yaşlı sevgilisiyle fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olan Özdilli, bir muhabire “Gerizekalı” diyerek hakaret etti. Çift, apar topar taksiye binip uzaklaştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009
Cinselliğin kategorize edilmesinden hoşlanmam

Tarkan'ın vokalisti olarak ünlenen, giydiği İskoç eteği, verdiği sırt dekolteli pozu ile gündem yaratan şarkıcı Murat Boz 'gay' olduğunu iddia edenlere yanıt verdi: Bana gay denmesine sevgilimle çok gülüyoruz. Hem insana sıfatlar yakıştırmak bana ırkçılık gibi geliyor. Ben insan ayırt etmiyorum. Ayrıca gay olmak kötü bir şey mi?
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009
Tan ailesi sezonu açtı

Ebru Şallı, eşi Harun Tan ve oğlu Beren’le Bodrum sezonunu açtı. Önceki gün Tan’ın ailesinin Gündoğan’daki evinin plajında objektiflere takılan aile, bol bol güneşlendi. Düzgün fiziğiyle cesur pozlar vermekten çekinmeyen Ebru Şallı, oğlu Beren’le yakından ilgilenmeyi de ihmal etmedi. Gün boyu iskelede güneşlenen Tan Ailesi, fotoğraflarının çekildiğini fark edince toplanarak evlerinin yolunu tuttu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009
Selülitlerinin fotoğraflandığını gördü, tedbiri aldı

İstanbul’daki işlerini bitirir bitirmez eşi Onur Şan’la Bodrum’a tatile giden Seda Sayan, önceki gün Kuum Otel’de güneşlenirken objektiflere yakalandı. Eşiyle, plajın kuytu bir köşesine kurulan Sayan’ın selülitleri dikkatlerden kaçmadı. Gazetecilerin fotoğraflarını çektiğini görünce ufak çaplı bir panik yaşayan ünlü şarkıcı, hemen plajdaki tüm garson ve korumaları yanına çağırdı. Etrafına adeta etten bir duvar ördüren Sayan ve eşi, tüm gün boyunca korumaların ve garsonların arkasında güneşlendi. Çift daha sonra Türkbükü Palmiye Sitesi’ndeki evlerinin yolunu tuttu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/07/2009
Ünlü ressamdan Fransız öpücüğü!

Fransa İstanbul Başkonsolosu Christine Moro, Fransa'nın bayramını kutlamak amacıyla Fransız Sarayı'nda kutlama düzenlendi. az sayıdaki konuğun katıldığı davete, ünlü ressam Bedri Baykam ve eşi Sibel Baykam da katıldı. Eşiyle çok mutlu olduğunu gözlenen Baykam, bir ara eşini dudağından öptü.
BİZE ULAŞIN