Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009
Malkoçoğlu'nun 'don' sendromu!
Cüneyt Arkın, üniversite yıllarında bir kızın iç çamaşırıyla dalga geçmesi yüzünden bunalıma girdiğini, bu nedenle şöhret olduktan sonra kendine sürekli yeni iç çamaşırı aldığını açıkladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009
Zengin kız-fakir erkek hikayesi anlatmıyoruz!
Pis işlere bulaşan bir sokak serserisinin öyküsünü anlatan 'ES-ES' adlı dizide, bu genci bataklıktan kurtarmaya çalışan öğretmeni oynayan Erdal Beşikçioğlu: Alt metni güçlü, dolu bir hikayesi var
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009
Ünlü modacının jet-ski keyfi
Güzel modacı Esin Maraşlıoğlu da, yaz tatilini Bodrum'da geçirenlerden... Bir arkadaşının Türkbükü açıklarında demirleyen teknesinde tatil yapan Maraşlıoğlu, önceki gün bir erkek arkadaşı ile jet-ski yaparken objektiflere takıldı. Jet-ski ile Divan Palmira Otel'e yanaşan Maraşlıoğlu, fotoğraflarının çekildiğini görünce hemen kafasını çevirdi. Ünlü modacı ve arkadaşı, jet-skiden inmeden hızla oradan uzaklaştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009
Tarık Akan'dan şiirli destek geldi
Sibel Can, Açıkhava'daki konserinde, Attila İlhan'ın 'İstanbul Ağrısı' şiirini Tarık Akan'ın isteği üzerine seslendirmiş. Ünlü oyuncu bu şiiiri özellikle seçmiş.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009
Komiser Rıza öğle yemeği molasında
'Arka Sokaklar' dizisinde komiser Rıza'yı canlandıran dizi ve tiyatro oyuncusu Zafer Ergin, ismini öğrenemediğimiz sarışın bir bayanla önceki gün baş başa yemek yerken görüntülendi. İki taraf açısından da oldukça keyifli geçen yemekte gülümsemeler ve kahkahalar eksik olmadı. Fotoğraflarının çekildiği fark eden ikili, bu konuda hiçbir açıklama yapmadan mekandan ayrıldı. Bir dönem adı eski manken Neslihan Yavuzcan'la anılan Zafer Ergin, bu ilişkiyi sürekli inkar etmişti. Eşi Binnaz Ergin de kocasının Neslihan Hanım'la birlikte olduğu dedikodularına isyan ederek, "Adı bir kadınla anıldı diye 25 yıllık kocamı boşamam" demişti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009
Bodrum Cennet'ine helikopteriyle uçuyor
Bülent Eczacıbaşı, Bodrum tatilini çoğu ismin aksine yatta değil, kendi evinde geçiriyor. İstanbul'dan evine gelmek için de yeni aldığı helikopterini kullanıyor. Eczacıbaşı, önceki gün özel helikopteri ile Bodrum Cennet Koyu sırtlarındaki evine geldi. Ünlü işadamı, Sikorsky S-76C++ model helikopterinin siparişini geçen yıl vermişti, fakat helikopter kendisine bu yılın başında teslim edildi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009
Konser öncesi falcı trafiği
Bugüne kadar neredeyse attığı her adımı Antalya'daki falcısı Arzu'ya danışan Bülent Ersoy geçtiğimiz günlerde verdiği Açıkhava konserinde de bu geleneği bozmadı. Hayatının tamamını yönlendirmesi için kendisine yaşam koçu olarak seçtiği falcısının sözünden bir an olsun çıkmayan Ersoy konser öncesinde Antalya'ya gitti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/08/2009
Web sayfasında Neşet Ertaş çalıyor
Nil Karaibrahimgil'in ünlü halk ozanı Neşet Ertaş'ı tanımadığı yönündeki söyleminden sonra bir açıklama daha yaparak, "Sayemde tanındı" sözleri Şevval Sam tarafından 'saygısızlık' olarak değerlendirildi. Haber kanalı 24'te ekrana gelen 'Kafa Dengi' isimli programına annesi Leman Sam ile konuk olan Şevval Sam konuya ilişkin şu yorumu yaptı:
Densizlik!
"Neşet Baba'nın hiçbir zaman etikete ihtiyacı olmadı. Hadi birinciyi dedin, ikinciyi deme! İkincisi biraz saygısızlık olmuş." Leman Sam da Karaibrahimgil'in açıklamasını 'densizlik' olarak değerlendirdi.
BİZE ULAŞIN