Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009

  • Cumartesi 18.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009
Bizim zamanımızda araya yastık filan konulmazdı!

Nebahat Çehre katıldığı bir TV programında, ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde kızını canlandıran Beren Saat’in “Öpüşürken araya yastık koyuyoruz” açıklamalarını hakkında konuştu: Diş fırçalardık, ama yastık koymazdık.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009
Tek gecelik bir ilişki yaşamadım

'Yaprak Dökümü'nün kötü karakteri Ceyda'yı canlandıran Başak Sayan, tek gecelik ilişkilerin tartışıldığı bir sohbet sırasında "Hayatımda tek gecelik ilişki yaşamadım. Tüketim toplumuna dönüştük. Cinselliği de artık bazı kesimler çok hızlı tüketiyor. Bugün tanışıyor aynı gece her şey bitmiş oluyor" diyerek tepkisini ortaya koydu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009
Bu sitilin adı: Aşkım kolunu boynuma sar

Süreyya Yalçın'ın eski eşi Önder Bekensir ile nişanlısı Irmak Atuk, bir süredir Çeşme'de tatil yapıyor. Yakında evlenmeyi planlayan ikili, Çeşme günlerini Alaçatı Resort Beach'te havuz keyfi yaparak geçiriyor. Havuza birlikte girip çıkan çift, önceki gün sık sık birbirlerinin fotoğrafını çekti. Hatta Bekensir, manken sevgilisini havuzda bile fotoğraflamayı ihmal etmedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009
Güzide Alaçatı sokaklarında...

Geçtiğimiz yıl mimar Adnan Aksoy ile evlenen ve Selin adında bir kız çocuğu dünyaya getiren manken Güzide Duran, eşiyle Çeşme'de tatil yapıyor. Evlendikten sonra podyumlardan elini eteğini çeken Duran, önceki gece de eşiyle Alaçatı sokaklarındaydı. Bir mağazada gördüğü şapkayı çok beğenen Duran'a eşi, şapkayı hediye aldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009
Azra artık tedbirli davranıyor

Dünya Güzeli Azra Akın, geçtiğimiz günlerde 34 yaşındaki İtalyan sevgilisi Francesco Boari ile denizde sarmaş dolaş görüntülenmesinin ardından tedbirli davranıyor. Alaçatı Resort Beach'te objektiflere yansıyan Akın'ın üzerinde uzun beyaz bir elbise vardı. Basında yer alan görüntüleri yüzünden ailesinin tepki gösterdiğini belirten Akın, bu yüzden artık plajda elbiseyle dolaşacağını söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009
Seda Sayan kadar zengin değilim değilim

Bodrum’da tatil yapan Demet Akalın, kardeşi Emirçağ Akalın’la girdiği bir iddiayı kaybettiği için oldukça dertli... Kardeşinin üniversite sınavını kazanması nedeniyle iddiayı kaybeden ve lüks bir araba borçlanan Akalın ‘Mega Magazin’ programında Seda Sayan’a çok kızdığını söyledi. Kardeşinin, Seda Sayan’ın 400 bin TL’lik araba aldığı 19 yaşındaki oğluna özendiğini belirten Akalın isyan etti. Yeni arabasıyla gecelerde boy gösterirken görüntülenen Oğulcan Engin’in kötü örnek oluşturduğunu belirten Akalın, şöyle konuştu: “Oğulcan kötü bir örnek. Ben Seda Sayan kadar zengin değilim.”
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009
İnsanları delirtmek için konserde mayo giydim!

'benimMTV'm programına katılan Ajda Pekkan konserinde giydiği mayo ile ilgili açıklama yaptı: Şovu bayağılaştırmadan, insanları delirtecek bir şekilde tutmak gerekiyordu. Bunu ben akıl ettim.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/07/2009
Şarkı yazmak bir kadına kur yapmaktan daha zevkli

Beste fabrikatörü ünlü şarkıcı Serdar Ortaç "Aşk önemsiz" dedi ve ekledi: Şarkılarımda iki satır yazıyorum, yaşayamadığım şeyleri dokuyorum. Şarkı yazmak kur yapmaktan daha zevkli bir şey.
BİZE ULAŞIN