Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Bukelemun gibiyim, değişik hallere girerim

'Yaprak Dökümü'nde 'bunalım Leyla'yı oynayan Gökçe Bahadır, yeni projesinde köylü kızını canlandıracak. 'Hırçın Kız Kadife' adlı TV filminde şehirli adama aşık olan Bahadır: Farklı bir tipim var. 'Bukalemun gibisin' diyorlar ama en önemlisi abartısız oynamak
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Güneşe ‘korumasız’ çıktı yakalanınca kaçtı

Eşi Onur Şan ile Bodrum’da tatil yapan Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde Bodrum Türkbükü Kuum Otel’de başında üç korumayla güneşlenirken objektiflere yakalanmıştı. Önceki gün eşiyle yine aynı plaja gelen Sayan, bu sefer başına dikecek garson ve koruma bulamadı. Bir süre şezlongta güneşlenen ünlü şarkıcı ve eşi, fotoğraflarının çekildiğini fark edince apar topar üzerlerini giyip, bir golf arabasına binerek plajdan ayrıldılar.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Copla atılan dayağın nedeni eski sevgiliymiş

Yılbaşı gecesi Timur Cihan Saylam adlı üniversite öğrencisi genci sokak ortasında döven ve mahkemelik olan oyuncu Mehmet Aslan'ın bu kavgasının altından kıskançlık çıktı. İddialara göre; Aslan ile Saylam arasında yaşanan olay şöyle gelişti: Begüm Naiboğlu'nun ablası, Timur Cihan Saylam'ın kız arkadaşıydı. Aslan da 2.5 yıldır Begüm Naiboğlu ile birlikteydi. Çift, evlenme arifesinde bilinmeyen bir nedenden dolayı yollarını ayırdı. Saylan ise bu ayrılığın hemen ardından Naiboğlu'nu başka bir arkadaşı ile tanıştırdı ve Naiboğlu bu kişi ile arkadaşlık etmeye başladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Güvenlikten yardım istedi

Mustafa Koç ve eşi Caroline Koç, önceki gün ‘Caressa Ka’ adlı lüks yatlarıyla Çeşme’ye geldi. Koç Ailesi, denize girmek için soluğu Alaçatı sahillerinde aldı. Plajda bol bol güneşlenip telefon görüşmeleri yapan Caroline Koç, fotoğraflarının çekilmemesi için güvenlik görevlilerinden yardım istedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Lütfen çocuğumun önünü kapatmayın

Çocukları İstanbul'un doğumuna bir ay kalan Şirin Ediger ve Okan Bayülgen çifti, gecelerde boy göstermeye devam ediyor. Önceki gün çift, Akaratler'de baş başa yemek yedi ve eğlendi. Gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrılan ikili, arkadaşlarıyla birlikte taksiye bindi. Soruları yanıtsız bırakan Ediger, "Lütfen çocuğumun önünü kapatmayın" diyerek espri yaptı. Ediger'i doğuma bir ay kala hâlâ İstanbul gecelerinde görenler "Bu gidişle gecelerde doğum yapacak" demekten kendilerini alamadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Havluya sarındı ama...

Yaklaşık iki yıldır güzel bir birliktelik yaşayan Gökçin Serter ve Ceylan Çapa, Bodrum’daki tatillerine devam ediyor. İkili, önceki gün Bodrum Princess Otel’in koyunda demirledikleri teknelerinde deniz keyfi yaparken görüntülendi. Bütün gün denizde yüzen sevgililer, teknede arkadaşlarını da ağırladı. Ceylan Çapa fotoğraflarının çekildiğini görünce, hemen üzerine bir havlu aldı ama görüntülenmekten kurtulamadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Bodrum’da aile saadeti

Bodrum’da tatil yapan Özben Önal ve eşi Çağdaş Yüksel, önceki gün, çocukları ve aile dostlarıyla tekne gezisine çıktı. Cennet Koyu’nda demirleyen grup, bol bol denize girdi. Çağdaş Yüksel’in, eşinin ilk evliliğinden olan kızı Damla Soyuer ve küçük kızları Lal’le yakından ilgilendiği dikkatlerden kaçmadı. Üzerindeki elbiseyi hiç çıkarmayan Önal ve arkadaşları, fotoğraflarının çekildiğini görünce gazetecilere el sallamayı ihmal etmedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/07/2009
Otur oturduğun yerde!

Türk Sanat Müziği sanatçısı Yılmaz Morgül'ün konuk olduğu 'Aramızda Kalmasın' programına telefonla bağlanan Adnan Şenses, Morgül'e öfke kustu. Morgül'ün gündeme gelmek için kendilerinin ismini kullandığını ifade eden Şenses, stüdyodaki Morgül'ün itiraz etmeye çalışması üzerine "İlk önce susmasını öğren, dinle" diye bağırdı.
BİZE ULAŞIN