Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009

  • Perşembe 20.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009
Muhallebicide hasret giderdiler

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile oyuncu Sinem Kobal’ın adı aşk dedikodularına karışmış ancak Arda tepki gösterip, Sinem ile aralarında duygusal hiçbir şey olmadığını sadece arkadaş olduklarını söylemişti! Arda, geçen hafta Ukrayna ile oynanan maçta forma giymişti. Ukrayna’yı 3-0 yenen millilerimiz maçın ardından saat 03.30’da da yurda dönmüştü. Bir arkadaşım uçak indikten yaklaşık altı saat sonra Arda’yı Bağdat Caddesi’ndeki Saray’da görmüş; Sinem’le kahvaltı ediyorlarmış. Anlaşılan arkadaşı Arda’nın burnunda tütmüş! Baksanıza, yorucu maçın ardından birkaç saat uyuyup, soluğu arkadaşının yanında almış!!! (BÜLENT CANKURT)

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009
Türkiye'de doğum yapacak

Geçtiğimiz hafta 'Binbir Gece' dizisindeki rol arkadaşı Halit Ergenç'le evlenip, 'hamile olduğunu' açıklayan Bergüzar Korel; Türkiye'de doğum yapmak istediğini açıkladı. Genç oyuncu hamileliğiyle ilgili şunları söyledi: "Normal doğum istiyorum. Hamileliğimin ilk aylarında sıkıntılar yaşadım, yemek yiyemiyordum. Ama riskli dönemi atlattığım için rahatım. Beni en çok rahatsız eden şeyler ise sigara dumanı ve yemek kokusu!" Eşi Halit Ergenç'le işlerini yoluna koyduktan sonra balayına çıkacaklarını belirten Bergüzer Korel, oğlunun adını da 'Mercan' koymayı düşündüklerini söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009
Bakın el eleyiz

Özcan Deniz ile sevgilisi Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarına dair çıkan haberlerin üzerine artık her gün İstinye Park'ta el ele dolaşıyor. Önceki gün de House Cafe'de yemek yiyen çift, sonra da kendileriyle birlikte fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmayarak objektiflere gülümsedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009
Alasın be aslan abim

Nejat İşler-Berrak Tüzünataç ikilisi, gece hem trafiğe yakalandı, hem çiçekçiye, hem de Mega Magazin kamerasına! Çiçeklerini zorla satmaya çalışan çiçekçi kadın, satış yapamadığı İşler'e "Şu güzel abladan bir çiçeği mi kıskanırsın be!" diyerek kızdı!
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009
Büyük kapışma

İstanbul'da önceki gece iki ünlü popçunun konser rekabeti yaşandı. Kenan Doğulu ve Yalın, toplam 12 bin 500 kişilik müzikseverler ordusunu coşturdu. Doğulu, Arena'yı tıklım tıklım doldururken, Yalın'ın çıktığı Açıkhava Tiyatrosu'nda bazı koltuklar boş kaldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009
Keremcem askeri duruş sergiledi

Vatani görevini yapmak üzere 13 Ağustos'ta Ankara Mamak'taki birliğine teslim olan Keremcem, üniformasıyla ilk pozunu verip, "Gururluyum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009
Tahsin evlendi

'Yaprak Dökümün'deki Tahsin karakteri ile izleyiciden tam not alan Ahmet Saraçoğlu ve üç yıl önce kaybettiğimiz oyuncu Mümtaz Sevinç'in kızı oyuncu Şirin Sevinç önceki gün İstinye Urza Restaurant'ta yapılan kır düğünü ile dünyaevine girdi. İki yıldır birlikte olan çift, 400 kişinin katıldığı kalabalık bir davetli topluluğunun önünde 'evet' dedi. Ünlü çift, başlayan dizi çekimleri nedeniyle balayını ertelediklerini belirtti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/08/2009
En az 3 tane çocuk yapmak istiyorum

Mustafa Sandal'ın Boşnak eşi Emina Sandal: Vücudum bozulmasın diye başka çocuk yapmamam gerektiğini söyleyenler var. Böyle şeyler benim hiç umrumda değil. Üç tane daha çocuk isterim.
BİZE ULAŞIN