Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009
Cem'le yatmak istiyorum

Hilal Cebeci'den, Cem Yılmaz'a ekrandan ilan-ı aşk: "Bir gece Cem'le yatıp, sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009
Sekiz saat boyunca öpüştü hep makyaj tazeletti

Yapımcılığını Sinan Çetin’in üstlendiği ‘Aylavyu’ filminin çekimlerine, Hasankeyf’te sekiz saat boyunca öpüşen Sermiyan Midyat ve Amerikalı oyuncu Khatie Gill damga vurdu. İkilinin, sıcaklardan dolayı aynı sahneyi defalarca tekrarlaması ekibin karavanlarına çekilmesine neden oldu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009
Beni tanısa evine başka kadın sokmaz!"
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009
Dalkılıç Miami'de dalıyor

Dünya Sualtı Serbest Dalış rekortmeni Yasemin Dalkılıç, 27 Aralık'ta Bodrum'da yapacağı yeni dünya rekoru denemesine, üç aydır ABD'nin Miami kentinde hazırlanıyor. Pankreasında tümör saptanınca, sekiz dünya rekoru kırdığı dalış sporuna 2003'te ara veren Dalkılıç, beş yıllık tedavinin ardından hastalığı yendi. Kübalı eşi ve aynı zamanda antrenörü Rudi Castineyra ile Miami'de hayatını sürdüren Dalkılıç, geçirdiği zor yılların ardından hazırlıklarına başladığı yeni dünya rekoru denemesi ile ilgili, "Bu deneme için en az altı ay çalışmak ve kasları güçlendirmek gerekiyor. Günde iki antrenman yapıyorum. Haftada bir gün dinleniyorum. Yoğun ağırlık çalışmaları, sahilde bisiklet, koşu, hız pateni ve havuzda yüzme egzersizleri antrenman bütünümüzü oluşturuyor'' dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009
Sünnet tamam sıra düğünde

Oldu da bitti maşallah, iyi damat olur inşallah! Tanyeli, iki yıldır birlikte olduğu Yunanlı Alex Syroplas ile evleniyor. Geçen yıl teklif almasına rağmen, evliliğe bir türlü onay vermeyen dansöz, "Sünnet olursan, evlenirim!" dedi. Alex, geçen hafta sünnet oldu. Bu gelişme üzerine Tanyeli de evlilik teklifini kabul etti. Düğün 22 Kasım'da Atina'da...
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009
Ayşe’yle Sam Amca’ya gittiler

“KIZIM Ayşe’yi Türkiye’de doğuracağım” diyen Deniz Akkaya, fikir değiştirdi! 7 aylık hamile olan ünlü manken, aralıktaki doğumu için ABD’ye gitti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009
Babasından telesekreter dersi almış!

Güzel oyuncu Doğa Rutkay, Okan Bayülgen'in sunduğu 'Disko' programına katıldı. Rutkay, programda, yetişme çağındayken, babasının telefonda attığı fırçayı şöyle anlattı: "Ben ortaokuldayken telesekreter yeni çıkmıştı ve pek modaydı. Arıyor birileri, 'Mesaj bırakın lütfen' diyor. Ben de özenmiş ve şöyle bir mesaja karar vermişim: 'Merhaba, ben Doğa. Şu an evde yokum. Lütfen sinyalden sonra mesaj bırakın. Çok mersi, bye bye...' Okuldan gelince telesekretere bastım, babam; 'Her şeyden önce 'çok' Türkçe bir kelimedir. 'Mersi' Fransızca'dır. 'Bye bye' Amerikanca'dır. Bence sen bir karar ver!' deyip çat diye kapatmış." Rutkay, programda, bazen babasının söylediklerini anlayamadığını ve "Alt yazı geç" dediğini sözlerine ekledi
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/10/2009
Kanyon'da bir Dere

Yanında sevgilisi Cem Yılmaz olmadan dışarıda görmeye pek alışkın olmadığımız Cansu Dere Kanyon'da karşımıza tek başına çıktı. Kısa bir alışveriş turu gerçekleştiren Dere sade kıyafeti ile dikkat çekti.
BİZE ULAŞIN