Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09

Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09
Yavuz 'Koğuş'ta yastık istemiyor

'72. Koğuş' isimli oyunun galası Profilo Tiyatro Sahnesi'nde yapıldı. Azra Akın iel öpüşme sahneleri olan Yavuz Bingöl, "Bana aranızda yastık var mı?" tarzı sorular sorulmasın, bunlar can sıkıcı ve beni üzüyor diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09
Melekler New York'u bastı

ABD temelli ünlü kadın iç giyim markası Victoria's Secret defilelerinde yer alan mankenler, New York kentini "işgal" etti. "Melek" lakaplı mankenler arasında, birkaç hafta önce doğum yapan Heidi Klum da (üstte solda) vardı. Güzeller, Times Meydanı'nda bir sonraki Victoria's Secret defilesinin tanıtımını yaptı. Dördüncü çocuğunu dünyaya getiren Alman asıllı Heidi Klum'un yeni defilede podyuma sadece sunucu olarak çıkacağı açıklandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09
Evlilik teklifi almadım evlenmeyi düşünmüyorum

'Yetenek Sizsiniz Türkiye' adlı yarışmaya jüri üyesi olan Hülya Avşar, Marmara Üniversitesi Maltepe Kampusü'ndeki çekim öncesi ilginç açıklamalar yaptı. Gazetecilerin aşk hayatı ile ilgili sorularına cevap veren Avşar; şunları söyledi: Sadettin Bey ile ayrılmamıştık, ara vermiştik. Evlilik teklifi almadım. Şu anda evlilik yok, düşünmüyorum." Ünlü sanatçı; kardeşi Helin Avşar'ın gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı ile yaptığı röportajla ilgili de şu yorumu yaptı: "Herkesin bir tarzı var. Helin'in tarzı da bu. Biliyorsunuz ki her zaman onun arkasındayım. Kardeşime destek oluyorum ve tarzını da beğeniyorum." Avşar, "Nasıl Hülya Avşar olunur?" sorusuna da çok net yanıt verdi: "İkinci bir Hülya Avşar olmaz!"
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09
'Kurt'la kuzu ayrı oturdu

'Kurtlar Vadisi Gladio' filminin galası Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı, geceye dört bin kişi katıldı. Dizide karı-kocayı canlandıran ve haklarında birlikte olduklarına dair dedikodular çıkan Necati Şaşmaz, Hatice Şendil ikilisi yanyana gelmemeye özen gösterdi. İkisi de salona sonradan girmeyi tercih etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09
İlker'le çok mutluyuz

Bir süredir İlker İnanoğlu ile birlikte olan manken/oyuncu Özge Ulusoy, önceki gün yakın arkadaşlarıyla İştinye Park'taki Bej Restaurant'ta yemek yedi. Gazetecilerin sevgilisini sorması üzerine de "Ben de onunla buluşmaya gidiyordum. Çok güzel bir ilişkimiz var, çok mutluyuz'' diye yanıt verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09
Yemeyenin yiyicisi bulunurmuş!

Dünyaca ünlü sanatçı Sting'e ve Rus milyarder Abromovich'e dans ederek adını duyuran oryantal Nuran Sultan, önceki gün Karataş Nakliyat'ın yeni tırlarının tanıtımında sahneye çıktı. İddiaya göre firma yöneticileri, sahneye çıkması için önce Asena'ya teklif götürmüş. Ancak Asena çok para isteyince, firma yöneticileri aynı teklifi Nuran Sultan'a iletmiş. Ünlü oryantal de teklifi geri çevirmeyerek işi kabul etmiş.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09
Köpeğine itaat dersi aldırıyor

Manken Tuğba Özay sahibi olduğu "Herkül" adlı Alman kurdunu İstanbul'daki bir köpek eğitim merkezine bıraktı. Manken Tuğba Özay, 8 aylık Alman kurdu Herkül'ü, eğitimi için Samandıra'daki Academy Dog Kennel'e götürdü. Köpeğine temel itaat dersleri aldıracak olan Özay, derslere kendisi de katılacak. Herkül'ün dışında Zeus ve Hera isimli 2 Sivas kangalına Antalya'daki çiftliğinde bakan Özay, Herkül'ü de eğitimi tamamlandıktan sonra diğer köpeklerinin bulunduğu çiftliğine yerleştirecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 20/11/09
Elif şimdi de sahnelerde

29 Ekim'de eski sucu, yeni şarkıcı Elif Güvendik, kısa bir süre önce çıkardığı 'Aşk-nağmeleri' adlı albümünün ardından şimdi de sahne çalışmalarına başlıyor.
BİZE ULAŞIN