Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009

  • Perşembe 21.05.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009
Ugg'larıyla tatilde

Üç aylık hamile olduğunu açıklayan Çağla Şikel, geçtiğimiz hafta sonu eşi Emre Altuğ'la birlikte Çeşme'deydi. Alaçatı sokaklarında el ele gezen ünlü çift, Dalyan'da balık keyfi yapmayı da ihmal etmedi. Ancak, yemek yerken arka masalarında oturan bir kişinin kenarda duran kediye tekme atması Çağla Şikel'i hüngür hüngür ağlattı! Emre Altuğ ise arka masaya dönerek "Koskoca adamsınız, utanmıyor musunuz?" diye tepki gösterdi. Restoran sahipleri araya girdi ve olayın büyümesi engellendi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009
Babasını dinledi yüzünü gizledi

Fatih Terim'in kızı Merve Terim, altı aydır flört ettiği genç işadamı Ahmet Baran'la birlikte Çeşme'de tatil yaptı. Sevgililer, Fatih Terim'in parmağının koptuğu haberi üzerine, tatillerini yarıda kesti. Babasının "Gazetelerde fotoğrafını görmeyeceğim" sözünü hatırlayan Merve Terim, paparazzileri görünce yüzünü sakladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009
Arda, sevgilisiyle barış yemeğinde

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan, bir süredir küs olduğu sevgilisi Eda Türkmen ile barış yemeğine çıktı. Barışmak için Arnavutköy'deki bir balık restoranını tercih eden çift, sarmaş dolaş geldikleri mekânı el ele terk etti. Balıkçı çıkışında ünlü futbolcunun şoförü, Arda Turan ve Eda Türkmen'in fotoğraflarının çekilmesini engellemeye çalıştı. Ancak Arda, evlenmeyi düşündüğü sevgilisiyle objektiflerden kaçmadı. Hakkındaki aşk haberleri yüzünden birçok eleştiri alan Arda, takımının ligdeki kötü gidişi nedeniyle hedef haline gelmişti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009
Fikret tavernada coştu

'Yaprak Dökümü' dizisinin ağırbaşlı 'Fikret'i Bennu Yıldırımlar, Zorba Taverna'da coştu! Göknur'u dinlemeye giden Yıldırımlar, bütün gece tabak kırıp, dans etti. Oyuncu, "Eğlenmeye hasret kalmıştım" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009
Biz sadece arkadaşız

Songül Öden, Attila İlhan için düzenlenen gecede, adının aşk dedikodularına karıştığı Kerem Alışık’la yan yana oturdu. Öden, "Kerem Alışık'la birlikte misiniz?' sorusunu "Artık bu tür saçma sorular sormayın! Ben bu sorulara daha önce de cevap verdim. Kerem Alışık'la önümüzdeki yıl bir Attila İlhan projemiz olacak" diye yanıtladı. Alışık ise, "Birçok kez aynı sahneye çıktık. Sadece arkadaşız" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009
Eşi yasak koydu

Osman Rimer ile mutlu bir evliliği olan manken Yüksel Ak da Çeşme'de 'erken' tatil yapan ünlüler arasında yer aldı. Çeşme sokaklarında oğlunu gezdirirken görüntülenen Ak, "Oğlumun fotoğrafını çekmeyin lütfen! Eşim bu konuda bana yasak koydu. Bebeğimize nazar değmesinden korkuyoruz" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009
Ünlü çift restoran çıkışı görüntülendi

Kadir İnanır ve kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Jülide Kural, önceki gece Arnavutköy Kuyu Balık Restoran'da akşam yemeği yedi. İkili, mekan çıkışında kendilerini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlamayıp, sadece "İyi akşamlar" demekle yetindi. İnanır ve Kural, arabalarına binip evlerinin yolunu tuttu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/05/2009
Bir ruj bana yeter!

Modellik, moda editörlüğü, vintage butiği işletmeciliği, moda programı yapımcılığı ve 'Aşk Yakar' dizisindeki oyunculuğu ile konuşulan Ece Sükan: "Gözlerim ve kaşlarım çok ön planda olduğu için hafif makyajı tercih ediyorum, günlük hayatımda asla makyajı abartmam, allık, maskara ve dudak rengi bir ruj bana yeter!" dedi.
BİZE ULAŞIN