Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009

Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009
Önce kalp kırdı sonra gönül aldı!
Antalya'da sahne alan Ebru Gündeş, seyircilerin arasındaki şarkıcı Selami Şahin'in, arkadaşlarıyla sohbete daldığını görünce el hareketleriyle "Çok konuşuyorsun" mesajı verdi. Ayaklı Gazete'nin haberine göre Şahin bozulunca Gündeş de gönlünü almak için ünlü sanatçıyı sahneye davet etti.
Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009
Başarısız ilişkilerim baba eksikliğinden
Hande Ataizi, yedi yaşından beri görmediği öz babasıyla ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı: ODTÜ'de okurken tarikata girmiş, anneme de kapanması için baskı yapmış!
Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009
'En Fıstık'lar listesinde bir Türk
Çok tıklanan dünyaca ünlü sitelerden biri olan ‘The Best Eleven’, dünyadaki kadın spor spikerlerini mercek altına alıp, kendilerine göre ‘En Fıstık Spor Spikerleri’ni seçmiş. Aralarında ünlü Fransız aktör ve komedyen Jamel Debbouze’un sevgilisi Melisa Theuriau, Real Madrid’in kalecisi İker Casillas’ın eski sevgilisi İspanyol Sara Carbonero’nun da olduğu altı kişilik listede, Türkiye’den de bir isim var; Burcu Esmersoy! Sitenin editörleri Burcu Esmersoy’u da en fıstık altı spiker arasına koymuş. Böylece Burcu’nun ‘fıstıklığı’ uluslararası platformda da tescillenmiş oldu!!!
Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009
Her gün 800 mekik çekiyor!
Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears, fit karnını düzenli mekik çekmeye borçlu. Ünlü şarkıcıya yakın kaynaklar Britney Spears'ın her gün 800 mekik çektiğini söylüyor.
Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009
Ben çok üzgündüm onlar hep gülümsedi
Erken doğum yapan ve geçtiğimiz günlerde de ikizleri Güney ve Ares'i hastaneden evine getiren Gülben Ergen, onlar için bir mektup yazdı. İşte Ergen'in internet sitesinde yayınladığı mektubu
"Üzerime düşüyor yine sabah ezanı sesleri... Yine her yer maviye boyandı ve yine mucizeler... Hayatın bana sunduğu tüm güzelliklerin zirvesindeyim artık! Allah'a o kadar yakın hissediyorum ki kendimi, bu tarifsiz gücüm, bitmeyen sabrım bundan olsa gerek... Sıra sıra kelimeleri, pek şirin biraz da bilmiş ifademle, yanyana dizmesini iyi bilen ben, kalakaldım öyle bir şaşkın, bir gülen, bir ağlayan... Aklımı sorguluyorum "Buradasın di mi?" diye. Çıt yok. Yok yok buradadır diyorum.. İçeriden bir ses, "Şşşt ben yüreğinim, bana bak sen artık boşver aklı maklı..." E doğru, cevap bile vermiyor zaten... Derin bir nefes alıp kokluyorum zorlu mücadelenin minik iki kahramanını... Evet onlar birer kahraman. Erken geldiler... "Biz baştan başarırız" dediler, ben dayanamayıp ellerimi ısırırken onlar gülümsediler ve uyurken bile gülümsediler. O günlerde içimden çıkıp kollarıma gelememişlerdi, kollarımdan yataklarına geçememişlerdi, hazırladığım tulumlarını bile giyememişlerdi.. Ben çok üzgündüm... Parmağım minik ellerinden hiç ayrılmadı. Ben konuştum ve kahramanlar dinlediler. Beni yine annelikle taçlandırdılar. Atlas'a 'Abi' madalyası taktılar. Bu iki kahraman bizi kocaman bir aile yaptılar... Şimdi minik kahramanlar uyuyorlar odalarında, biz parmak uçlarımızda yürüyoruz...
Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009
Hem kutlama yaptı hem iş görümesi
Ece Erken'le boşanma davaları devam eden iş adamı Tuncer Öztarhan, önceki gün Bebek'teki bir barda doğum gününü kutladı. Doğum günü partisine; Kenan Doğulu, Ozan Doğulu, Önder-Nazlı Öztarhan, Elif Dürüst, Şirin Yalçın, Metin- Aslı Şen, Ralf Tezman ve sevgilisi Sanem Kardıçalı gibi isimler katıldı. Ayrılma kararlarına rağmen eşiyle dost olduklarını söyleyen Ece Erken ise partide yoktu. Yakın arkadaşı Tuncer Öztarhan'ı mutlu gününde yalnız bırakmayan Kenan Doğulu, gecede bir yandan eğlendi bir yandan da iş görüşmesi yaptı. Bir yapımcı arkadaşıyla, dizüstü bilgisayarda bir projeye bakan Doğulu, patlayan flaşlardan rahatsız olunca, "Şu anda toplantı yapıyorum, çekmeyin" diye tepki gösterdi. Ünlü popçunun baktığı projenin, bir televizyon programıyla ilgili olduğu iddia edildi.
Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009
Martin'in ikizleri bir yaşını doldurdu
Ünlü Latin şarkıcı Ricky Martin, Twitter'daki sayfasında bir yaşını dolduran ikizlerinin fotoğrafına yer verdi. Tüm hayatını Valentino ve Matteo adını verdiği ikizlerine göre planlayan ünlü şarkıcı, taşıyıcı anne yöntemiyle baba olmuştu. Çocuklarıyla birlikte Miami'de denize girerken çekilen fotoğraflarını internet sayfasına koyan Martin, "Bebeklerim için bakıcı tutmadım. Her türlü ihtiyaçlarıyla ben ilgileniyorum" diye konuşuyor.
Magazin gündeminden başlıklar 21/08/2009
Annem beni bile geçti kıskanmaya başladım
Annesiyle birlikte reklam filminde oynayan Sinem Kobal, annesinin profesyonelliğinin kendisini şaşırttığını söyleyerek "Annem beni geçti. Kıskanmaya başladım" dedi.
BİZE ULAŞIN