Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009

  • Çarşamba 21.10.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009
At çiftliğinden podyumlara transfer oldu

Çoğumuz onun adını ünlü aktör Leonardo Di Caprio ile yaşadığı ilişkiyle duyduk. Ancak güzel model Bar Refaeli'nin ünü, bu ilişkinin de gerisine dayanıyor. Babası Rafael ve annesi Tzipi'nin sahibi olduğu at çiftliğinde çocukluğunu geçiren ve güzelliğiyle kısa sürede ülkesi İsrail'in sınırları dışına çıkmayı başaran Refaeli, bugün birbirinden ünlü markaların defilelerinde yer alıyor, ünlü dergilere kapak oluyor. 'Victoria's Secret'ın unutulmayan defilelerinde de boy gösteren güzel model, işindeki profesyonelliğiyle olduğu kadar sempatik tavırlarıyla da gören herkesin sevgisini kazanıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009
Demet'e 15 yaş küçük sevgili

Popçu Demet Akalın gönlünü Galatasaray'ın 23 yaşındaki genç file bekçisi Ufuk Ceylan'a kaptırdı. Akalın yeni sevgilisi Ufuk Ceylan ile önceki akşam İstanbul'daki bir eğlence mekânında bütün gün el ele, sarmaş dolaş eğlendi. Demet Akalın ve Ufuk Ceylan mekândan ayrı ayrı çıktı. Ünlü şarkıcı, sosyetik sevgilisi Emir Tamer'den geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Güzel popçu, geçtiğimiz yaz da bir başka genç sevgilisi Onur Gülmek ile kısa bir birlikteliği olmuş ve eski sevgilisi Emri Tamer'e geri dönmüştü. Bütün gece samimi görüntüler sergileyen çiftin yaklaşık bir haftadır beraber olduğu konuşuluyor. Ayrıca Akalın'ın sevgililerini spor camiasından seçmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Emir Tamer, Beşiktaş'ta yöneticilik yapmış bir isim. Onur Gülmek ise halen Beşiktaş Divan Kurulu üyesi. Galatasaray Ufuk Ceylan'ı bu sezon başında Manisaspor'dan transfer etti. A Milli Futbol Takımı'nın Liechtenstein'la yaptığı karşılaşmada kolu kırılan Ceylan, maçı acı çekerek tamamlamıştı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009
Gülşen'de aşk yok iş var

Şarkıcı Gülşen önceki gün İstinye Park'a, Tarkan'a benzerliğiyle dikkat çeken genç meslektaşı Emir'le geldi. Emir'in 'zannedildiği gibi sevgilisi değil, arkadaşı olduğunu' belirten Gülşen, yeni albümünün yakında çıkacağını ve albüm için Ozan Çolakoğlu ile çalıştığını söyledi. Albümdeki tüm şarkıların kendisine ait olduğunu belirten güzel şarkıcı, "Aşk yok, iş ve dostluk var" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009
Ben sevişirken araya hiç yastık koymazdım!

YEŞİLÇAM’IN ‘kötü kadını’ Lale Belkıs’tan yastık açıklaması: Benim sinemada yasağım yoktu. Sevişme sahnelerinde araya hiç yastık koymadım.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009
Yenilenen Zerrin’e cip yakışır

ZERRİN Özer’in büyük değişimi sürüyor. Gıdısını ve yağlarını aldıran Özer, şimdi de otomobilini yeniledi. Sanatçı, Tarkan gibi Amerikan GMC marka bir cip satın aldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009
Nurgül bu kez reklam işinde

ALTIN Portakal’ları dağıtıp, İstanbul’a dönen oyuncu Nurgül Yeşilçay, yeni bir dizi için TMC’yle anlaştı. İki yıl önce ‘Ezogelin’ dizisinde Doğulu bir genç kadını canlandıran oyuncu; bu kez reklam ajansında çalışan modern, şehirli bir kadın rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Doğu-Batı sentezli senaryoyu Ayfer Tunç yazdı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009
Kaza sırasında yaşadıklarımı hatırlamıyorum

Geçen hafta TEM'de ciddi bir trafik kazası geçiren Saba Tümer, CNN Türk'te yaptığı programda başından geçenleri anlattı. Tümer, kaza sırasında otomobili kullanan ulaştırma sorumlusu Metin Yıldız, yoldan çevirdiği taksinin müşterisi Özlem Küçük ve Trafikten Sorumlu İl Emn. Md. Yard. Oktay Bulduk'u da programında konuk etti. Emniyet kemerinin takılı olmaması halinde arabadan fırlayacağını, şu anda omzu ile boynunda bir ağrı olduğunu anlatan Tümer şöyle devam etti: "Emniyet kemeri olmasaydı, camdan çıkıp öbür şeride geçmiştim. İnternette 'bu kadar gülerse' olacağı budur' şeklinde bazı yorumlar yapılmış. Kendinize gelin Allah aşkına! Şimdi daha çok güleceğim. Hayatta her şey bir an meselesi..." Kazanın şokuyla o anı hatırlamadığını söyleyen Tümer, ulaştırma görevlisi Yıldız'a "Ben bağırdım mı?" diye sordu. Yıldız, "Siz o anda zaten koltuktan fırlayıp benim yanıma gelip gittiniz ama farkında değildiniz" diye cevap verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 21/10/2009
Paşa’nın MASA keyfi

SOSYETİK isimlerin ‘piyasa’ yeri İstinye Park önceki gün hazırola geçti. Çünkü Genelkurmay eski Başkanı Yaşar Büyükanıt, eşi Filiz Hanım’la bu ünlü alışveriş merkezini görmeye geldi. Çift, popüler mekan Masa Restaurant’a oturdu; Yaşar Paşa bira içti, Filiz Hanım ise kola.
BİZE ULAŞIN