Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009

  • Çarşamba 22.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009
Benimle aynı işi yapan bir erkekle evlenmem!

Evleneceği kişinin ne iş yapacağının önemli olmadığını da belirten Hadise, "Onunla aynı işi yapmak istemem. Bana çok negatif bir his veriyor aynı işi yapmak ve beraber olmak. Belki de öyle değildir ama bence iki kişi, farklı iş yaparsa daha huzurlu olabilir" diye konuştu. Türk ya da yabancı bir erkekle evlenmek konusunda herhangi bir ayrım yapmayacağını da ifade eden Hadise, şöyle konuştu: "Annem mesela hep şunu der; 'İsterse Japon olsun, isterse siyah. Mutlu olun yeter, başka şey istemem..." Annesinin evlilik konusunda çok serbest bir düşünceye sahip olduğunu da ifade eden Hadise, "Ama tabii ki her anne ve baba gibi Türkçe'yi iyi bilen, oturup kalkmasını bilen bir damadı tercih ediyor" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009
'Aşk Çeşmesi'nin suyunu içerek güzel kalıyorum

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, gençliğinin sırrını açıkladı. Eşi Hakan Eratik'le birlikte sık sık Bulgaristan'daki Istıranca Köyü'ne gittiklerini anlatan Salkım, "O köydeki 'Aşk Çeşmesi'nin suyu bize çok iyi geliyor" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009
70’lik Claudia’nın evine sığınacak

Altı yıl önce Ömer Kavur'un yönettiği 'Karşılaşma' filmiyle şöhreti yakalayan İsmail Hacıoğlu, oyunculuk kariyerinin en büyük adımlarından birini atmaya hazırlanıyor. Çekimleri devam eden 'Sonsuz' adlı film bittikten sonra İtalya'ya gidecek olan genç oyuncu; dünya starı Claudia Cardinale ile aynı filmde başrol oynayacak. Türk-İtalyan ortak yapımı 'Sinyore Erika' isimli filmde rol alacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009
Mahsun’un filminde Beren Saat’ten önce ben vardım!

Genç oyuncu Alper Kul, Beren Saat’le eskiden aşk yaşadığı için Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi ‘Gecenin Kanatları’nda oynamak istemediği şeklinde çıkan haberlere isyan etti. Gazetelere yansıyan “Beren’i duyunca oynamak istemedi” haberini yalanlayan Kul, kendisinin Beren Saat’ten önce projeye dahil edildiğini söyledi: “Haber tamamen asılsızdır. Projeye üç ay önce dahil oldum. Rol için dört aydır sakalımı kesmiyorum. Beren yokken ben vardım!”
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009
Aşık olamıyorum duygularım frijit!

Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da bikinili görüntülenen ve kilolarıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu aşk hayatını anlattı: "İki senedir ne zaman aşık olduğumu zannetsem yaşadığım şeyin aşk olmadığını anlıyorum. Aşk sandığım şey geçici bir heves..." Mutlu, sözlerine şöyle devam etti: "Uzun zamandır kimseye birşey hissetmiyorum. Galiba duygularım frijit oldu. Beni aşka döndürecek kişiyi bekliyorum."
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009
Arkadaşları intihar etmesinden korkuyor

Bir süredir şiddetli depresyon yaşadığı söylenen Mischa Barton için yakın arkadaşları endişelenmeye başladı. Hem kariyeri hem de özel hayatında istediği mutluluğu yakalamayan ünlü aktrisin intihar etmesinden endişe ediliyor. New York Post gazetesine konuşan Barton'a yakın bir kaynak, "Fiziksel olarak çok çöktü. Morali de çok bozuk, intihar etmesinden korktuğumuz için polise başvurduk. Onu sürekli denetim altında tutmamız gerekiyor" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009
Ev hediye ederseniz yerleşirim

Demet Akalın, önceki gece Aquapark’ın içindeki Wish Bar da sahne aldı. Hayranlarını coşturan Akalın, kendisini dinlemeye gelen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’dan ev istedi... Akalın; “Sayın Başkanım, Bodrum’u çok seviyorum ama bir evim bile yok... Bir ev ayarlasanız da ben de Bodrum’a yerleşsem” dedi. Başkan Kocadon ise bu sözlere sadece kahkahalarla karşılık verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/07/2009
Güzide’nin Selin’i ilk kez sobelendi!

Evlendiktensonra mankenliği bırakan Güzide Duran, Bodrum’da kızı Selin’le birlikte ilk kez görüntülendi. Eşi Adnan Aksoy’la gözlerden uzak bir tatil yapan Güzide; önceki gün Mega Magazin kameralarına yakalandı. Kızını kucağından indirmeyen güzel manken, Selin’i havaya atıp, oyunlar oynarken fotoğraflarının çekildiğinden habersizdi.
BİZE ULAŞIN