Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009

  • Perşembe 22.10.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009
'Özel arkadaşının' baş harfi boynunda!

Uzun süredir ortalarda görünmeyen ünlü oyuncu Ece Uslu, önceki gece bir davette Mega Magazin kameralarına konuştu. 1.5 yıldır dinlendiğini ve yeni projelerle ekrana döneceğini söyleyen Uslu; "Televizyon dizisi, sinema filmi ve bir de tiyatro oyununa başlayacağım. Detaylar sürpriz olsun" dedi. Ece Uslu, boynundaki 'E' ve 'K' harflerinden oluşan kolyeyle ilgili de "Bir arkadaşımın hediyesi. Özel bir arkadaşım, siz anlamışsınızdır" dedi. Özel hayatıyla ilgili konuşmayı sevmeyen oyuncu, kolyenin sahibiyle ilgili daha fazla açıklama yapmadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009
İşte Deniz Uğur’un ‘Gazeteci’si

İki yıldır birlikte olduğu ünlü gazeteci Reha Muhtar'dan ikiz bebek sahibi olan Deniz Uğur, Muhtar ile yaşadığı sıradışı aşkı, ülkenin içinde bulunduğu siyasi ortam ışığında satırlara döktü. Uğur, Alfa Yayınları'ndan çıkan 'Gazeteci' adını verdiği kitabında kendisini ve sevgilisini 'mutant' (değişime uğramış) olarak tanımlıyor. Kitabında Muhtar ile tanışmadan önceki döneme de değinen ünlü oyuncu, eşi İsmail Hakkı Sunat'ın öldürülmesinden sonra yaşadığı buhranlı dönemi de paylaştı...
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009
Genetik olarak güzeliz sebzeleri yüze süreriz!

Türkiye'de Mirsad Türkcan'ın kardeşi ve Mustafa Sandal'ın eşi olarak ünlenen Emina Sandal; kızlık soyadının 'Türkcan değil Yahoviç' olduğunu söyledi ve ekledi: "Herkes yanlış biliyor. Emina Türkcan diye bir şey yok. Mirsad benim ağabeyim. Mirsad Türkiye'de oynadığı zaman bir Türk soyadı aldı. Daha sonra ben Türkiye'ye gelince onun kardeşiyim diye bana da Emina Türkcan dediler. Aslında soyadım Yahovic ama Mustafa ile evli olduğum için artık Emina Sandal'ım."
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009
Yönetmenlik yapacağım

'Cine City' programında Kemal Hamamcıoğlu'nun sorularını yanıtlayan şarkıcı Murat Dalkılıç, yönetmenlik yapacağını açıkladı. Üzerinde çalıştığı bir proje olduğunu belirten Dalkılıç, "Yönetmenlik yapmak istiyorum. Şubat gibi şekillenecek, yazın da çekmeyi planlıyoruz. Yönetmen gözümün olduğuna inanıyorum. İlk filmim kötü olsa da yılmak gibi bir niyetim yok. Müzikte yakaladığım başarıyı sinema alanında da devam ettireceğim" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009
Hasibe’nin kalbinde bana sıcak bir yer var

Güneri Civaoğlu’nun ‘Şeffaf Oda’ programına Hasibe Eren ve Yetkin Dikinciler konuk oldu. ‘Usta’ filminde Eren ile birlikte rol alan Dikinciler, “Hasibe’nin yanında her daim kendimi çocuk hissedebilirim. O kalbin içinde kendime sıcak bir yer bulabilirim” derken; Eren de Dikinciler’in muhteşem bir arkadaş olduğunu belirterek, “Yetkin, karanlığın içinde uzanan bir eldir size. Hakikaten o dev adamın, kocaman bir yüreği var” dedi. (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009
Magazin olmadan bir yere gelinmez!

Şarkıcı Banu Zorlu, son dönemde magazin dünyasında yaşanan kavgaları eleştirerek, "Magazin olmadan hiçbir sanatçı hiçbir yere gelemez" dedi. Önceki gece bir açılışa katılan Zorlu, magazincilerin hakkını yendiğini öne sürerek, şunları söyledi:"Birçok sanatçı magazin sayesinde bir yere geldi. Kendinizi tanıtım için kameralara çektirip, sonra bir gece kulübü çıkışında çekiliyorsunuz diye kimseye saldıramazsınız." Banu Zorlu görüşlerini şöyle ifade etti: "Magazincileri kapı önünde bekleyip, görüntü alan kişiler olarak görmemek gerekir. Birçok insan magazin sayesinde tanınıp ekmek yiyor."
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009
Balata değil balta canım!

Özge Uzun, programında konuk ettiği Cemal Hünal’a “Sizin balata koleksiyonunuz varmış” diyerek, fren balatası hediye etti. Şoke olan Hünal, şaşkınlık içinde konuştu: “Balatamı? O balta olmasın!”
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/10/2009
Fahir demeyin ağlarım

Ziynet Sali, adının ünlü müzisyen Fahir Atakoğlu ile anılmasına şaşırdı: "Fahir Atakoğlu'nu tanır ve kendisine saygı duyarım. Bunun haricinde bir ilişkimiz yok, bu dedikodu beni üzdü, dokunsanız ağlarım."
BİZE ULAŞIN